PUT KA UKIDANJU RS JE OTVOREN...!!!

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
posle donosenja rezolucije u skupstini republike srbije je otvoren put za ukidanje republike srpske...sada ce poceti otvoreni pritisci sa svih strana...srbija je bila najaci saveznik RS...posto je saveznik dao zeleno svetlo....neke öluje"mogu"da pocnu....
iako u boga ne verujem ipak kazem ---ne daj boze da sam u pravu...!!!
 
posle donosenja rezolucije u skupstini republike srbije je otvoren put za ukidanje republike srpske...sada ce poceti otvoreni pritisci sa svih strana...srbija je bila najaci saveznik RS...posto je saveznik dao zeleno svetlo....neke öluje"mogu"da pocnu....
iako u boga ne verujem ipak kazem ---ne daj boze da sam u pravu...!!!
Ништа битно ново није отворено што већ и онако не би могло да се ради кад се се тиче притисака.

Дакле, ниси у праву.

Ово је, изгледа, и послужило зато, да се Србима улије нови дефетизам.

Доста више с тим!

Републику Српску нико не може да укине, Богу хвала, и неће је укинути.
 
posle donosenja rezolucije u skupstini republike srbije je otvoren put za ukidanje republike srpske...sada ce poceti otvoreni pritisci sa svih strana...srbija je bila najaci saveznik RS...posto je saveznik dao zeleno svetlo....neke öluje"mogu"da pocnu....
iako u boga ne verujem ipak kazem ---ne daj boze da sam u pravu...!!!
Na zalost U PRAVU SI.
A meni je zao sto nema vise generala sposobnog da pokrene ovu ucmalu barustinu pa da se opet za puske uhvatimo i prvo svoja zuta***** potrebimo. Posle bi sve bilo lakse.
 
posle donosenja rezolucije u skupstini republike srbije je otvoren put za ukidanje republike srpske...sada ce poceti otvoreni pritisci sa svih strana...srbija je bila najaci saveznik RS...posto je saveznik dao zeleno svetlo....neke öluje"mogu"da pocnu....
iako u boga ne verujem ipak kazem ---ne daj boze da sam u pravu...!!!

Просто и једноставно.Србија је призала злочин.Видео је цео свет.
И сасвим је у реду очекивати негативне реакције по питању РС.Довољно је само нагласити ко су ондашњи житељи.И подсетити на декларацију тзв. ''матице''.
 
Просто и једноставно.Србија је призала злочин.Видео је цео свет.
И сасвим је у реду очекивати негативне реакције по питању РС.Довољно је само нагласити ко су ондашњи житељи.И подсетити на декларацију тзв. ''матице''.

ajd me malo utesi...to sto kazes sto i ja mislim nista mi ne pomaze...
 
posle donosenja rezolucije u skupstini republike srbije je otvoren put za ukidanje republike srpske...sada ce poceti otvoreni pritisci sa svih strana...srbija je bila najaci saveznik RS...posto je saveznik dao zeleno svetlo....neke öluje"mogu"da pocnu....
iako u boga ne verujem ipak kazem ---ne daj boze da sam u pravu...!!!

Већ је почело. И то не само укидање РС, већ и укидање Срба у БиХ :

31. март 2010. | 12:46 | Извор: Танјуг

Позиви који су упућени немуслиманима у Маглају да присуствују јавној трибини о преласку на ислам, узнемирили су и заплашили малобројне Србе повратнике у тој општини у Федерацији БиХ, јавили су медији Републике Српске.

Свештеник Српске православне цркве у Маглају Далибор Ђекић је изјавио да један такав позив који је, како каже, престрашио њега и његову породицу, био окачен и на улазним вратима парохијског дома.

"Ово је кулминација зла и претње упућене верницима Српске православне цркве који су страшно узнемирени и не знају шта да раде, да ли да се селе, или да поново беже", наведено је у писму које је владика зворничко-тузлански Василије упутио начелнику општине Маглај Мехмеду Мустајбашићу.

Владика Василије је замолио начелника општине Маглај да предузме кораке да би се пронашли организатори који иза свега овога стоје, што се догађа пред највећи хришћански празник - Васкрс.

http://www.rtv.rs/sr_ci/region/srbim...am_181566.html
 
posle donosenja rezolucije u skupstini republike srbije je otvoren put za ukidanje republike srpske...sada ce poceti otvoreni pritisci sa svih strana...srbija je bila najaci saveznik RS...posto je saveznik dao zeleno svetlo....neke öluje"mogu"da pocnu....
iako u boga ne verujem ipak kazem ---ne daj boze da sam u pravu...!!!

RS je nastala na genocidu (po mom mišljenju), ali rezolucija Srbije o Srebrenici sigurno nije ta koja drma temelje RS.

Zašto Vojska RS i država RS nije muslimane koristila za sebe, nego ih je ubijala i proterivala?

Mnogi muslimani su stradali od Orića i kompanije, mnogi od njih su prelazili preko Drine i bežali u Srbiju (a neki i dan danas žive u Srbiji). I šta je uradila VRS? Umesto da im prodaje multi-kulti priče, ona ih je trpala u autobuse i terala za Tuzlu. Muslimani u Podrinju su dupli stradalnici, i od svoje i od vojske RS.
 
Већ је почело. И то не само укидање РС, већ и укидање Срба у БиХ :

31. март 2010. | 12:46 | Извор: Танјуг

Позиви који су упућени немуслиманима у Маглају да присуствују јавној трибини о преласку на ислам, узнемирили су и заплашили малобројне Србе повратнике у тој општини у Федерацији БиХ, јавили су медији Републике Српске.

Свештеник Српске православне цркве у Маглају Далибор Ђекић је изјавио да један такав позив који је, како каже, престрашио њега и његову породицу, био окачен и на улазним вратима парохијског дома.

"Ово је кулминација зла и претње упућене верницима Српске православне цркве који су страшно узнемирени и не знају шта да раде, да ли да се селе, или да поново беже", наведено је у писму које је владика зворничко-тузлански Василије упутио начелнику општине Маглај Мехмеду Мустајбашићу.

Владика Василије је замолио начелника општине Маглај да предузме кораке да би се пронашли организатори који иза свега овога стоје, што се догађа пред највећи хришћански празник - Васкрс.

http://www.rtv.rs/sr_ci/region/srbim...am_181566.html
Prirodan proces.

Čuo sam da se preostali muslimani u Podrinju u mestima gde Srbi čine preko 90% stanovništva preobraćuju na hrišćanstvo.
 
Већ је почело. И то не само укидање РС, већ и укидање Срба у БиХ :

31. март 2010. | 12:46 | Извор: Танјуг

Позиви који су упућени немуслиманима у Маглају да присуствују јавној трибини о преласку на ислам, узнемирили су и заплашили малобројне Србе повратнике у тој општини у Федерацији БиХ, јавили су медији Републике Српске.

Свештеник Српске православне цркве у Маглају Далибор Ђекић је изјавио да један такав позив који је, како каже, престрашио њега и његову породицу, био окачен и на улазним вратима парохијског дома.

"Ово је кулминација зла и претње упућене верницима Српске православне цркве који су страшно узнемирени и не знају шта да раде, да ли да се селе, или да поново беже", наведено је у писму које је владика зворничко-тузлански Василије упутио начелнику општине Маглај Мехмеду Мустајбашићу.

Владика Василије је замолио начелника општине Маглај да предузме кораке да би се пронашли организатори који иза свега овога стоје, што се догађа пред највећи хришћански празник - Васкрс.

http://www.rtv.rs/sr_ci/region/srbim...am_181566.html

ali pazi sinhronizacije....u BIH su se vecina zjala dogadjale pred,uoci i na dan velikih pravoslavnih praznika---jel donosenje dekleracije pred vaskrs slucajno...???
 
ajd me malo utesi...to sto kazes sto i ja mislim nista mi ne pomaze...

Када мислимо Ти и Ја,то је говор мржње.
Када нас буде мислило 1000 биће удруживање ради,знаш чега,
али кад народ буде мислио а не слепо слушао шта му се каже и сервира е онда....
 
RS je nastala na genocidu (po mom mišljenju), ali rezolucija Srbije o Srebrenici sigurno nije ta koja drma temelje RS.

Zašto Vojska RS i država RS nije muslimane koristila za sebe, nego ih je ubijala i proterivala?

Mnogi muslimani su stradali od Orića i kompanije, mnogi od njih su prelazili preko Drine i bežali u Srbiju (a neki i dan danas žive u Srbiji). I šta je uradila VRS? Umesto da im prodaje multi-kulti priče, ona ih je trpala u autobuse i terala za Tuzlu. Muslimani u Podrinju su dupli stradalnici, i od svoje i od vojske RS.

price o genocidnoj RS i srbiji...a o bericetnoj i pravednoj hrvatskoj i BIH su mi na vrh glave...zaobidji me sa tim povrsnostima...
 
Šta se uzbuđavate, što bi rekao Srećko Šojić?
Srba ima preko 37% u BiH. Neka svaki bračni par izrodi minimum po 4 dece i BiH će imati preko 60% Srba za 50 godina. Onda će celu BiH moći da pripoje Srbiji.

Samo se prcajte, ni 100 rezolucija o Srebrenici vam neće moći ništa :lol:
 
price o genocidnoj RS i srbiji...a o bericetnoj i pravednoj hrvatskoj i BIH su mi na vrh glave...zaobidji me sa tim povrsnostima...

Srbija nije genocidna, nemoj da mi trpaš u usta ono što nisam rekao. Ako izumemo proterivanje Albanaca u Balkanskim ratovima i 1999., Srbija je u svakom ratu bila na pravednoj i antigenocidnoj strani - sa velikim žrtvama za slobodu.
Međutim, po mom mišljenju, RS je stvorena od strane političara koji su odgovorni za genocid. Takva tvorevina je genocidna.

Hrvatska nije pravedna.

A mučenicu BiH ne uzimaj usta, jer ste tu zemlju (vi koji ste na strani velikosrpske hegemonije) silovali pune tri godine i proizveli genocid u Srebrenici i granatiranje Sarajeva.
 
Poslednja izmena:
Srbija nije genocidna, nemoj da mi trpaš u usta ono što nisam rekao. Ako izumemo proterivanje Albanaca u Balkanskim ratovima i 1999., Srbija je u svakom ratu bila na pravednoj i antigenocidnoj strani - sa velikim žrtvama za slobodu.
Međutim, po mom mišljenju, RS je stvorena od strane političara koji su odgovorni za genocid. Takva tvorevina je genocidna.

Hrvatska nije pravedna.

A mučenicu BiH ne uzimaj usta, jer ste tu zemlju (vi koji ste na strani velikosrpske hegemonije) silovali pune tri godine.

rece ti i osta ziv...!!
 
Nemojte biti toliko zabrinuti i siriti laznu paniku , defetizam i neistine.
Medjunarodni sud pravde je doneo presudu da je u Srebrenici bio genocid .
i sta se desilo ? Nista.
Ovo je jedan civilizacijski cin s kojim se skida ljaga sa celog srpskog naroda
i kolektivna krivica . Human i dostojanstven gest .
 

Back
Top