Zašto?

Poruka
22.606
Zašto se žene fucnu kad se udaju?:confused:.... msm to ko neko nepisano pravilo, čim ulove muža one se ofucaju ko kontejnerske mačke.

Da mi neko ne prebaci da generalizujem ali ruku na srce ja sam to primetila.:aha:
 
mnoge se posle udaje ofucaju.Kao da su najvecu poentu zivljenja odradile........a posle ih muzevi varaju,ostavljaju,vuku za nos.......pa im je djavo kriv..........naravno ne sve........
ali generalno na balkanu je zena koja se sredjuje ,doterana,kucka opasna.......a ove musave,znojave.......prave majke i dobre zene.......pih......:(
 
Zašto se žene fucnu kad se udaju?:confused:.... msm to ko neko nepisano pravilo, čim ulove muža one se ofucaju ko kontejnerske mačke.

Da mi neko ne prebaci da generalizujem ali ruku na srce ja sam to primetila.:aha:

Nažalost,to je već pojava.Ponekad mi se čini da su udaju( shvativši je kao krajnji čin postojanja) prihvatile kao misiju koja je završena..
sad sam se udala,rodila,sad sam sve ostvarila,pa za koga ću da se dotjerujem..I to je veoma,veoma jadno jer dokazuje da one ne postoje za sebe,da nisu svoje(da nisu nikad ni bile,jer ako su držale do sebe prije udaje i dotjerivale se,opet to nisu radile zbog sebe već zbog cilja-udati se!)
Takve žene su zapravo uvijek u nekoj funkciji..ili bolje rečeno u nečijoj funkciji i nema načina da im se pomogne budući da smatraju da su kompletne takve kakve jesu,a da mi ostale nosimo privjesak "lake udate žene"..
Pamtim kad je baka(za neku tamo udanu ženu u selu koja je prva skinula maramu i obukla najlon čarape ) jednom rekla.."Vidi,obukla se ko da je kobila za prodaju"
:eek:
 
kad si bez obaveza nije ti problem da se skockavas i visis po salonima i prodavnicama ali kad te obaveze pritisnu pravis prioritete...ne moze biti svako opterecen izgledom ceo zivot....ali, samo bih dodala, vise vidjam zapustene muskarce nego zene.....
 
cim vidim neku budalastinu,osetim potrebu da odreagujem.......ko ne voli sredjenu zenu,udatu ili neudatu?ajd reci mi.........:roll:

e, imam ja u komšiluku ženu srednjih godina, negde oko 55 recimo
kuku... ona nacrta obrve na pola čela, stavi zelenu senku, crveni karmin, roze bundu :eek:, tigraste čizme i helanke :eek: :eek:
to je valjda "sređeno" za njene pojmove, ali bolje da se nije sređivala :lol:
 
e, imam ja u komšiluku ženu srednjih godina, negde oko 55 recimo
kuku... ona nacrta obrve na pola čela, stavi zelenu senku, crveni karmin, roze bundu :eek:, tigraste čizme i helanke :eek: :eek:
to je valjda "sređeno" za njene pojmove, ali bolje da se nije sređivala :lol:

schatje,mislila sam da se mi plavuse bar razumemo...........nisam mislila na te sumanute tete........to je sredjivanje za cirkus.........znas ti na sta ja mislim.......:manikir:
 
schatje,mislila sam da se mi plavuse bar razumemo...........nisam mislila na te sumanute tete........to je sredjivanje za cirkus.........znas ti na sta ja mislim.......:manikir:

ma kapiram ja šta ti pričaš :ok:
al' ne volim ni na mladim devojkama da vidim kilo šminke, ma kako ta šminka lepo izgledala na njima... jednostavno ne kapiram ta maskiranja... malo zakamufliraj neki nedostatak i pusti lice da diše

sapun, šampon, četka za kosu, uredni nokti, ako treba malo lagane šminke i teraj :D
 
Zašto se žene fucnu kad se udaju?:confused:.... msm to ko neko nepisano pravilo, čim ulove muža one se ofucaju ko kontejnerske mačke.

Da mi neko ne prebaci da generalizujem ali ruku na srce ja sam to primetila.:aha:

To ih, lije od muzeva, ubedjuju da su one njima lepe i ne sredjene i debele i kakve god..i onda nema svalera na vidiku :zcepanje:, tako su se oni, bez po muke, zastitili svoju teritoriju :rotf:.a, posle par godina, kada im dodje iz nekud u negde..traze te lepe, skockane..koje muzevi jos nisu iskvarili :rotf:..Pih, opet su muskarci krivi za sve :rotf::rotf:
 

Back
Top