Podržavate i dalje Talibane?

trunks_

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
200
Većina Srba podržava Talibane protiv NATO-a, a sve zbog frustracije bombardovanja. Iako mali broj vas zna da su Talibani najogavnija gamad, zapravo nacisti 21. veka, koja se služi najpoganijim metodama ratovanja i mučenja.

12-godišnji Taliban odrubljuje glavu čoveku: http://www.truthtube.tv/play.php?vid=2008
Pažnja, nije za osetljive osobe, video je potresan!

"Uživajte" i navijajte za Talibane :roll:
 
Suprug me izveo pred talibanski sud, a onda mi odsjekao nos i uši
“Kad mi je to učinio, onesvijestila sam se. Otvorila sam oči, no nisam mogla vidjeti ništa osim krvi“, ispričala je za CNN Aisha, koju su pronašli i spasili Amerikanci. Njezina je ljepota, unatoč sakaćenju, zapanjujuća.

suprug-me-izveo-pred-talibanski-sud-a-onda-mi-odsjekao-nos-usi-slika-139208


Bibi Aisha zbilja je nesretna žena. Nije imala priliku birati muža. A kad su joj ga drugi izabrali – on joj je odsjekao nos i uši i ostavio je da iskrvari u planinama.

Njezine su patnje počele kad joj je bilo osam godina. Tada ju je otac obećao obitelji s kojom je bio u svađi. Bio je to dio “baada”, običaja kojim se rješavaju sporovi između posvađenih obitelji.

Kad je navršila šesnaest godina, poslali su je u dom budućega supruga kojega nikada nije vidjela. Nije ga vidjela ni tada jer je njezin nesuđeni muž ratovao u Pakistanu s talibanima. Lijepa i mlada Bibi ostala je tako živjeti s njegovim ocem i desetoricom njegove braće u provinciji Oruzgan. Dvije godine bila je njihov zarobljenik. A onda je odlučila pobjeći, u čemu su joj pomogle susjede. Ali ni namjere navodnih pomagačica nisu bile ništa bolje – čim su stigle na odredište u Kandahar, pokušale su je prodati, u čemu ih je spriječila policija i sve ih strpala u zatvor. Bijeg od kuće u Afganistanu se, ako ste žena, smatra zločinom, pa je osuđena na tri godine zatvora. Predsjednik Hamid Karzai ju je pomilovao pa ju je nakon pet mjeseci zatvora svekar odveo natrag. Tada je prvi put upoznala svoga supruga, koji ju je odmah izveo pred talibanski sud. Suci su odlučili da joj on osobno odsiječe nos i uši jer je osramotila i njega i njegovu obitelj.

“Kad mi je to učinio, onesvijestila sam se. Otvorila sam oči, no nisam mogla vidjeti ništa osim krvi“, ispričala je za CNN Aisha, koju su pronašli i spasili Amerikanci. Njezina je ljepota, unatoč sakaćenju, zapanjujuća.
 
Većina Srba podržava Talibane protiv NATO-a, a sve zbog frustracije bombardovanja. Iako mali broj vas zna da su Talibani najogavnija gamad, zapravo nacisti 21. veka, koja se služi najpoganijim metodama ratovanja i mučenja.

12-godišnji Taliban odrubljuje glavu čoveku: http://www.truthtube.tv/play.php?vid=2008
Pažnja, nije za osetljive osobe, video je potresan!

"Uživajte" i navijajte za Talibane :roll:

Pomesao si ih sa siptarskim talibanima i amerikancima.

Nikakve frustracije bombardovanja nema jer je sprecila VJ i Milosevic,ali ima zbog sadasnje vlasti.

Inace amrikanci su ih bez razloga napali i sravnili zemlju.
 
Gori Njujork, Pentagon se pali,
Ameriko, dali su ti, dali.
Gori Njujork, Pentagon se rusi,
Krajisnici, vracajmo se kuci.
Sta ce sada u Zаgrebu vlada,
Amerika na kolena pada.
Ameriko, Arapin Bin Ladin
Nije Turcin, vec Srbin Miladin.
Ameriko, bice ti i gore,
platices za Jankovica dvore.
Ameriko, dobila si svoje,
zbog Kosova i Krajine moje.
Ameriko, priprema se buna,
goreces zbog Like i Korduna.
Ameriko, bice zemljotresa,
platices nam zbog Kupresa.
Cuj nas dobro, kucko Olbrajtova,
ubice te puska Gavrilova.
Doci cemo Klintonu na vrata,
ubiti ga k'o Milos Murata.
I gospodji Del Ponte nek' jave
da se nece nanosati glave.
Nece srpska zatajiti ruka
kad zapuca na Blera i Kuka.
Braco Srbi, pitanje je dana
kad ce biti ubijen Solana.
Kofi Anan, crni gospodine,
docekati neces dogodine.
Ej, da mi se docepati mraka
da upitam za Zaka Siraka.
Da ga pljunem u francusko lice,
tukao je Srbe nemilice.
Videcete, propalice sede,
cija majka crnu vunu prede.
Vi necete biti izuzetak,
i vama ce doci crni petak.
 
Većina Srba podržava Talibane protiv NATO-a, a sve zbog frustracije bombardovanja. Iako mali broj vas zna da su Talibani najogavnija gamad, zapravo nacisti 21. veka, koja se služi najpoganijim metodama ratovanja i mučenja.

12-godišnji Taliban odrubljuje glavu čoveku: http://www.truthtube.tv/play.php?vid=2008
Pažnja, nije za osetljive osobe, video je potresan!

"Uživajte" i navijajte za Talibane :roll:

Ја не навијам за Талибане, само ми кажи јел ти навијаш за Американце - да видим са каквом особом имам посла!
Узгред овај видео што си поставио не могу и нећу да гледам, знам о каквој гамади се ради, него јел мислиш да не постоје снимци америчког "хуманизма"!
 
Ne mogu da razumem baš najbolje ovu opsednutost talibanima.
Kao što ne razumem politiku koja zbog odsecanja nosa i ušiju u ime demokratije ubija decu.

U svakom slučaju, najbolje rešenje je da se narodu Afganistana dopusti da u svojoj zemlji živi onako kako želi i izabere. Ostalo je obično siledžijstvo.
 
Ја не навијам за Талибане, само ми кажи јел ти навијаш за Американце - да видим са каквом особом имам посла!
Узгред овај видео што си поставио не могу и нећу да гледам, знам о каквој гамади се ради, него јел мислиш да не постоје снимци америчког "хуманизма"!

bilo pre par godina kada su objavili slike sto su mucili Ameri Iracane naci metodama i izbio skandal pa je par njih dobilo dozivotne robije...nista nisu bolji ni Ameri od talibana ista govna i jedni i drugi.
 
Većina Srba podržava Talibane protiv NATO-a, a sve zbog frustracije bombardovanja. Iako mali broj vas zna da su Talibani najogavnija gamad, zapravo nacisti 21. veka, koja se služi najpoganijim metodama ratovanja i mučenja.

12-godišnji Taliban odrubljuje glavu čoveku: http://www.truthtube.tv/play.php?vid=2008
Pažnja, nije za osetljive osobe, video je potresan!

"Uživajte" i navijajte za Talibane :roll:

Ниси објаснио шта тражи НАТО у Авганистану јел донета одлука Савета безбедности ОУН о упућивању мировне мисије или је НАТО сам на своју руку ушао у туђу земљу ?
Било би поштене да и то напишеш !
По ком основу је НАТО пакт у Авганистану, а и онако су натовски политичари најавили да се НАТО повлачи и да је доживео дебакл.
Хајде објасни по ком основу је НАТО присутан у Авганистану ?
 
Gori Njujork, Pentagon se pali,
Ameriko, dali su ti, dali.
Gori Njujork, Pentagon se rusi,
Krajisnici, vracajmo se kuci.

Sta ce sada u Zаgrebu vlada,
Amerika na kolena pada.
Ameriko, Arapin Bin Ladin
Nije Turcin, vec Srbin Miladin.
Ameriko, bice ti i gore,
platices za Jankovica dvore.
Ameriko, dobila si svoje,
zbog Kosova i Krajine moje.
Ameriko, priprema se buna,
goreces zbog Like i Korduna.
Ameriko, bice zemljotresa,
platices nam zbog Kupresa.
Cuj nas dobro, kucko Olbrajtova,
ubice te puska Gavrilova.
Doci cemo Klintonu na vrata,
ubiti ga k'o Milos Murata.

I gospodji Del Ponte nek' jave
da se nece nanosati glave.
Nece srpska zatajiti ruka
kad zapuca na Blera i Kuka.
Braco Srbi, pitanje je dana
kad ce biti ubijen Solana.
Kofi Anan, crni gospodine,
docekati neces dogodine.
Ej, da mi se docepati mraka
da upitam za Zaka Siraka.
Da ga pljunem u francusko lice,

tukao je Srbe nemilice.
Videcete, propalice sede,
cija majka crnu vunu prede.
Vi necete biti izuzetak,
i vama ce doci crni petak.

:hahaha::hahaha::hahaha:

ako bi mogao da malo odzvizdis i melodiju bilo bi super :whistling:

garant je neka R&B verzija sa elektricnim guslama :hahaha:
 
?????????

Nikada nisi cuo da su rusi ratovali u Avganistanu???:mrgreen:

Руси нису у Авганистану већ 20 година (1989), тамо су Талибанци који су тема и твоји љубљени ширитељи демократије Американци.
Не знам шта је иритантније твоји безрезервно "евро-атлантски" коментари и провокације на свакој теми, или твој аватар!
 
To bi bilo donekle i razumljivo,ali da ne znam da je Rusija vecinski pravoslavna a Avganistan muslimanska zemlja kao sto ne znas ti,to bi bilo ravno katastrofi :cool:

I da ne znam da su jos i jedna pored druge........kartu u shake gurbet :hahaha:

Cekaj, jel ti to zaebavas, ili si stvarno toliko neobrazovan da nikada nisi cuo za rusko - avganistanski rat, gde su ruje , nakon nekoliko godina batina koje su dobili, pobegli glavom bez obzira iz Avganistana???

Kao sto ce i ameri , na kraju....

Avgani su prvo odvalili ruse, pa sada amere, sto ih svrstava u najjace vojne sile na svetu:super::super::super:
 
Cekaj, jel ti to zaebavas, ili si stvarno toliko neobrazovan da nikada nisi cuo za rusko - avganistanski rat, gde su ruje , nakon nekoliko godina batina koje su dobili, pobegli glavom bez obzira iz Avganistana???

Kao sto ce i ameri , na kraju....

Avgani su prvo odvalili ruse, pa sada amere, sto ih svrstava u najjace vojne sile na svetu:super::super::super:

Neobrazovanost nema veze sa tim ratom jer se on ne uci u skoli,ali se uci da je Rusija pravoslavna zemlja a Avganistan muslimanska a ti to ne znas i shodno tome si neobrazovan.
 
Руси нису у Авганистану већ 20 година (1989), тамо су Талибанци који су тема и твоји љубљени ширитељи демократије Американци.
Не знам шта је иритантније твоји безрезервно "евро-атлантски" коментари и провокације на свакој теми, или твој аватар!

Naravno da nisu, kada su ih avgani ispratili ko svatove ...pucnjavom :hahaha:

I danas, posle 20 godina , ne mogu da se oporave od bruke i poraza...i danas imaju hiljade veterana tog rata koji su ili poluludi ili sakati.......napokon, propast SSSRa je pocela ratom u Avganistanu...

Sto ce reci , hebashe im talibani kevu...a i ovi checheni se spremaju da urade isto:think:
 
Neobrazovanost nema veze sa tim ratom jer se on ne uci u skoli,ali se uci da je Rusija pravoslavna zemlja a Avganistan muslimanska a ti to ne znas i shodno tome si neobrazovan.

znaci, bajo...ti sto ne ucis u skolici , to nije ni postojalo , niti se desilo ...:hahaha:

pa tvoj pogled na svet je ogranicen skolskim dvoristem :mrgreen:

evo , ima za takve wikipedia , pa citaj ...nije u programu za spec skolu , ali je poucno

http://sh.wikipedia.org/wiki/Afgansko-sovjetski_rat
 
Cekaj, jel ti to zaebavas, ili si stvarno toliko neobrazovan da nikada nisi cuo za rusko - avganistanski rat, gde su ruje , nakon nekoliko godina batina koje su dobili, pobegli glavom bez obzira iz Avganistana???

Kao sto ce i ameri , na kraju....

Avgani su prvo odvalili ruse, pa sada amere, sto ih svrstava u najjace vojne sile na svetu:super::super::super:

За твоју информацију, Рује су им се нахебавале кеве, док Талибанци, тада познатији као муџахедини нису добили Амбрусте и осталу војно-техничко-финансијску помоћ од кога оно беше..... ма стао ми мозак, ал поуздано знам да се ради о најдемократскијој нацији од кад је света и века па и пре тога!
 

Back
Top