file upload - hosting server

Ordinary Player

Iskusan
Poruka
6.040
Zanima me ovo:

Besplatan hosting za neke moje fajlove,do par GB-ta prostora(ako moze 5-10 ili vise)

Video sam da google ima tako nesto ali do 1gb,wikiupload mi se cini dobar on je valjda do 5gb. Ali kako zapravo ceo taj sistem funkcionise,verovatno zipujem folder sa necim,moram da ga delim na partove od po 200-400mb,uploadujem i dobijem link za njega ?!? Zar ne....
Ako je taj sistem onda to mogu i na rapid,megaupload,i hotfile,ja se nadam da postoji neka mogucnost uploada bez zipovanja,deljenja na partove,linkova i da mogu da mu pristupam kao da je to moj server,i skinem fajl po potebi (ono sto bi meni resilo probleme je eksterni hard ali ne daju mi se pare:)) ,vise mi muka od dvd-ova,dorezivanja,grebanja,preturanja gde je sta narezano,a sto je najgore zaboravim da nesto narezem a formatiram hard,lol

Jel postoji tako nesto ili je to naucna fantastika:confused:
 
Izgleda da nije naucna fantastika,postoje besplatni file hosting serveri,upload-uju se slike,muzika,podaci,koji mogu da se vide kao na kompjuteru,pomeraju,prave folderi i po potrbi skinu. Ali ima i dosta zackoljica.
Npr. ogranicenja velicine upload fajlova,fajlovi se brisu ako se ne skinu barem jednom u toku 15-30 dana,ogranicen download po satu....

Ja sam izdvojio neke pa ako neko ima iskustva sa njima bio bih mu zahvalan da napise koju rec,ili ako zna neki bolji

*Filefactory*

100GB storage limit
Files can be up to 400MB in size
150MB /h download
15 Days (Deleted only if there is no download activity in 15 days)

*Mediafire*

Unlimited Storage
200MB part
Unlimited downloads
Unlimited bandwidth

*Adrive*

50GB storage limit
2GB part

-tesko je naci jos nekih informacija,pogotovo ovo za brisanje fajlova,ako neko zna nesto vise neka napise-
 

Back
Top