Најпаметнији човек на свету

Obecao sam sebi da necu biti lenj vise pa ajde da dam koju i pokrenem temu:


Da citiram


He lives in a two-bedroom flat with his elderly mother in a dilapidated Soviet-era tower block in St Petersburg and last week he proved again - in spectacular fashion - that he rejects society's norms.


Neighbours report that he fills his time playing table tennis against the wall. Every day they see him walk to a grocery shop at 1.30pm where he buys the same things: eggs, cheese, spaghetti, sour cream, bread and a kilo of oranges.


Disillusioned, he effectively withdrew from society about five years ago.


Ne cini li ti se ovo, pomalo ...

:neutral:

Gle, ja iskreno nisam od onih ljudi koji sputavaju talentovane i jedva cekaju kao ce nekom tako da nabiju nos u zemlju zarad sebe i zbog ljubomore . Iksreno, nije me briga. Lepo je znati da ppostoje ovakvi ljudi "neotkriveni talenti" mada citajuci ovo on je otkriven samo je "potisnut" od strane okoline. Cestitam coveku na tome sto je uspeo, cenim to i postujem ali neke stvari u njegovom zivotu nisu bas ... ciste ...

Moze ? :per:
 
Zaista se iskreno divim ovom čoveku i nadam se da će se u njegovoj okolini naći ljudi koji će imati razumevanja za njega i vratiti mu veru u ljudski rod.

Sipak se divis....
Covek se priblizio demokrati sto kaze danny crane....
Alternativa je da je republikanac, ne zna se sta je gore...
Svakog cuda za tri dana, bas kao i gosta , dosta...
 

Back
Top