kako znati da li je pravi:::

cao raja....
imam jedno pitanje i zanima me vase misljenje...
kako mogu ja znati da li je on za mene pravi, na sto moram sve gledati kod njega da bi bila u to sigurna, imam osjecaj da sam slepo zaljubljena, zato vas molim da mi otvorite oci!!!

To nikada neces znati.Cak iako ti se jednog momenta ucini da je on taj ,nakon nekog vremena ces se zapitati da li si dobro postupila.To se zove zivot.
 
cao raja....
imam jedno pitanje i zanima me vase misljenje...
kako mogu ja znati da li je on za mene pravi, na sto moram sve gledati kod njega da bi bila u to sigurna, imam osjecaj da sam slepo zaljubljena, zato vas molim da mi otvorite oci!!!

Najvaznije je slusati onaj osecaj u :heart:..jer on nepogresivo zna...ne govorim o zaljubljenosti,vec kada taj prvi osecaj zanesenosti prodje,ako je osecaj,tj.emocije ,dusa ili kako god vec hoces u saglasju sa razumom,i imas neki sto se kaze,i dobar predosecaj ,onda je to dobar znak...ali ako razum kaze jedno,a dusa kaze drugo,onda imas problemo...:) Ne znam jesam li bila bas jasna,ali taj osecaj je nesto nepogresivo,jer katkad razum gresi,ali ako ti imas osecaj da je to-ono pravo,sva je verovatnoca i da to upravo i jeste...:) Samo polako i nemoj da zuris,lepo, polako..i sve ce biti dobro.
 
cao raja....
imam jedno pitanje i zanima me vase misljenje...
kako mogu ja znati da li je on za mene pravi, na sto moram sve gledati kod njega da bi bila u to sigurna, imam osjecaj da sam slepo zaljubljena, zato vas molim da mi otvorite oci!!!

same će ti se oči otvoriti... polako...
uživaj dok ti je lepo, ako možeš smanji doživljaj, ako ne - piči tako.
:heart:
 
cao raja....
imam jedno pitanje i zanima me vase misljenje...
kako mogu ja znati da li je on za mene pravi, na sto moram sve gledati kod njega da bi bila u to sigurna, imam osjecaj da sam slepo zaljubljena, zato vas molim da mi otvorite oci!!!


sta znam...pipnes...ili uzmes pletacu iglu pa opet...pipnes...i tako...nekoliko puta...
ako prokrvari...pravi je. :mrgreen:
 

Back
Top