Neresiv problem sa zvukom

G4103

Početnik
Poruka
1
Bar meni deluje neresivo...
Formatirao sam drugaru kompjuter,bio je prepun virusa.
Instalacija windowsa i drajvera je isla sasvim normalno bez ikakvih problema.Koristio sam uniblue driver scanner,pa sam tako sve drajvere instalirao.
Problem je u zvuku,jednostavno ga nema.U divajs menadzeru mi kaze da su i uredjaj i drajveri u redu,ali nema sanse da se pojavi zvuk.
Desava se nesto cudno.Kada je linija ukljucena u kompjuter(zvuk mu ide preko linije,bar je isao dok se ovo nije desilo) i pojacana,cuje se njeno brujanje dok se ne upali racunar.Tada kao da mu je pritisnuto neko dugme potpuno zamukne.
Probao sam i sa zvucnicima ali isto se ponasa
Pomozite mi ako iko ima ideju kako da resim ovo
Unapred hvala
 
Коју си тачно верзију система инсталирао?
Ако си инсталирао неку нашминкану и модификовану верзију, онда није ни чудо да се тај проблем појавио. Мали милион њих је пријављивало управо сличан проблем са звуком.

Инсталирај нормалну немодификовану верзију система и гарант нећеш имати тај проблем.
 
Deinstaliraj taj drajver za zvuk. Preko Everesta pogledaj koji drajver ide i skini taj drajver sa oficijelne stranice i instaliraj. Uniblue zna vrlo često povući Realtekov drajver i instalirati ga mada ne ide taj drajver. Žutog upitnika nema ali i zvuka nema....
 
Kupi nov kompjuter, najbolje resenje.

Ovdje pokušavamo jedni drugima da pomognemo, pa ako smatraš da nemaš tu sposobnost promijeni svoja interesovanja.....
wet.gif
 

Back
Top