Društveni život

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
čitam neku temu i sad nebitno priča o tzv. socijalnom životom, pa ko velim - šta tačno podrazumevate pod društvenim životom i tačnije kakav je vaš, šta tu računate i šta upražnjavate - tipa blejanje sa društvom, ili blejanje po kafićima ili klupsko-kafanski izlasci, svirke ili posećivanje kulturnih manifestacija ili imanje šatro brdo prijatelja, kretati se u velikom i fancy društvu... šta... verovatno ima nešto na ovu foru (tema) al šta sad...
 
blejanje po ulici, po kaficima redje - samo kad se tekma neka gleda, zhurka neka s vremena na vreme, nisam neki posetilac svirki uglavnom zbog nekvalitetnog izbora i debila koji se tu okupljaju, blejanja kod ortaka u praznoj gajbi i kidanje pokera uz pivce itd.
 
Primeri :think:
Slabo mi idu nocni izlasci, ono klubovi i sl :neutral:
Ajd' popodne izadjem na "kafu", u neku bastu ovih dana.
Zimi ne mrdam nikuda. :)
Povremeno neka izlozba, setnja kada je toplo.
Jel se racunaju sajmovi i pecanje? :)
 
čitam neku temu i sad nebitno priča o tzv. socijalnom životom, pa ko velim - šta tačno podrazumevate pod društvenim životom i tačnije kakav je vaš, šta tu računate i šta upražnjavate - tipa blejanje sa društvom, ili blejanje po kafićima ili klupsko-kafanski izlasci, svirke ili posećivanje kulturnih manifestacija ili imanje šatro brdo prijatelja, kretati se u velikom i fancy društvu... šta... verovatno ima nešto na ovu foru (tema) al šta sad...

ouchy...mislim da ga nemam u poslednje vreme :sad2:

pre...pa i sad je tako ,preko dana ili setnja,u kaficu negde,da idem sa drugaricom u shopping,park, preko leta na trcanje pored keja,strand celo popodne,ako ima neki dogadjaj u gradu na koji bih da odem...u clubove sad vec bash retko idem,mada sam pocela ponovo,ali u principu nisam veliki fan za clubove,iako sam pre bila,ali moram bii ,jer mi je posao takav da moram da se interesujem za clubove i kafice......zapravo,volim jako da radim u clubu,ali da budem svako veche u nekom drugom,mozd ane toliko

preko zime nikad nigde ne idem...
ne znam jelse u drustveni zivot racunaju treninzi pet puta nedeljno :lol:

ali u principu,u poslednje vreme,da,nemam neki drustveni zivot shto se izlazaka tiche :( bar nocnih...vec,ovako,povremeno dnevno vidjanje,iako planiram sa drugaricom sledeceg petka da idemo u striptiz club :lol:

a odlika drustvenog zivota,po meni.... kad si petak-subota-nedelja po clubovima,kad posle skole obavezno odesh na pice,kad nikad nisi kuci...
 
Poslednja izmena:
Pod drustvenim zivotom podrazumevam pre svega stepen naklonjenosti pojedinca ka socijalnom okruzenju,a ostalo se podrazumeva uz to,ili nastaje kao posledica-drustveni status,broj pravih prijatelja,broj "ortaka",poznanika,itd.
Hm,moj drustveni zivot zavisi od mog licnog raspolozenja;bilo je perioda hiperaktivnosti,a iskreno,bilo je i perioda kada sam socijalne aktivnosti svela na gotovo nepostojece:lol:
Sada sam negde na sredini.
U periodu hiperaktivnosti sam bila zavisna od izlazaka po klubovima(petak,subota),bilo je dosta opijanja,cirkulisala sam po gradu svakodnevno,znala dosta ljudi,isla sam dosta njih na neobavezna pica itd,samopoudanje na nivou,cak sa bila pomalo i napadna.
U periodima mog nepostojeceg drustvenog zivota sam se okrenula sebi i citanju.Pogotovo citanju(uvek sa volela da citam,ali pre tpga nisam imala vremena,jelte:neutral:).I pala sam u depresiju,navukla sebi milion kompleksa:lol:(mnoge i danas vucem:neutral:),zatvorila se u sebe itd.
Sada pokusavam da balansiram,iako povremeno naginjem ka jednom ili drugom stanju.Trenutno praktikujem citanje,popodnevna pica po kaficima,odlazak kod poneke drugarice,i pokusavam da se malo psihicki sredim.
I to mu dodje negde to.
 
Ah taj drustveni zivot. Ranije sam stalno visio po raznim mjestima, trudio se da sto vise budem u drustvu za koje danas smatram da mi nista nijesu trebali, no kad mi je to majka pricala, na jedno uvo udje a na drugo izadje.

A sad se nikad ne bih sam sjetio da izadjem negdje, no po cio dan visim ispred ovog ekrana, a kad imam da ucim, onda se bacim na knjigu, pa opet ispred kompjutera, pomalo sviram, i to je to. Izadjem jedino kad pocnu da me mole.

U poslednje vrijeme sve zivo izbjegavam. Mislim da je to samo trenutno, jer mi nije prvi put da prolazim kroz takvo stanje, no moji me stalno sikaniraju zbog toga. Ali ja kad izadjem, po cio dan ne dolazim kuci, i onda mi zvocaju dje sam ja cio dan, a prije toga kuku njima ne izlazim nidje.

Sve u svemu, nijesam nesto bog zna dustven.
 
Pod drustvenim zivotom podrazumevam pre svega stepen naklonjenosti pojedinca ka socijalnom okruzenju,a ostalo se podrazumeva uz to,ili nastaje kao posledica-drustveni status,broj pravih prijatelja,broj "ortaka",poznanika,itd.
Hm,moj drustveni zivot zavisi od mog licnog raspolozenja;bilo je perioda hiperaktivnosti,a iskreno,bilo je i perioda kada sam socijalne aktivnosti svela na gotovo nepostojece:lol:
Sada sam negde na sredini.
U periodu hiperaktivnosti sam bila zavisna od izlazaka po klubovima(petak,subota),bilo je dosta opijanja,cirkulisala sam po gradu svakodnevno,znala dosta ljudi,isla sam dosta njih na neobavezna pica itd,samopoudanje na nivou,cak sa bila pomalo i napadna.
U periodima mog nepostojeceg drustvenog zivota sam se okrenula sebi i citanju.Pogotovo citanju(uvek sa volela da citam,ali pre tpga nisam imala vremena,jelte:neutral:).I pala sam u depresiju,navukla sebi milion kompleksa:lol:(mnoge i danas vucem:neutral:),zatvorila se u sebe itd.
Sada pokusavam da balansiram,iako povremeno naginjem ka jednom ili drugom stanju.Trenutno praktikujem citanje,popodnevna pica po kaficima,odlazak kod poneke drugarice,i pokusavam da se malo psihicki sredim.
I to mu dodje negde to.

isto ko ja:lol: :flert::cmok2:
 
Klubovi su komercijala, nemaju veze ni sa druzenjem a i najruznije su mesto za upoznavanje.

Klubovi su za mase, privlace posto se masa odredjenog raspolozenja i odredjenih sklonosti skuplja na jednom mestu, ali cinjenica stoji da ako ne ides tamo zbog muzike da ces da se smoris.

Koncerti su okej.

Kafane su fino mesto za drustveno blejanje ali ne volim ja tamo da visim, nije mi tamo mesto.

Sportske drustvene aktivnosti kao sto su fudbal i basket, za njih sam uvek.

Skupovi/konferencije koji okupljaju ljude koji imaju neceg zajednickog su uvek kul.

Razne drustvene igre su okej sve u zavisnosti da li postoji mera. Poker, uno, fote, PES i ostalo.
 
Meni je super , imam nekoliko dobrih prijatelja i u shkoli i van shkole sa kojima se vidjam i izlazim , ali ne chesto , vishe volim da oko 4 dana u nedelji provedem shto je vishe moguce sam , tako da sam negde izmedju , neki bi rekli no-life , al meni odgovara .
Svakodnevno blejanje me brzo smori jer ionako nemam dovoljno vremena , u grad izlazim kampanjski , neki put po mesec dana ne izadjem , pa posle 3-4 dana za redom izlazim i tako . Kafici su mi vecinom odbojni , neke kafane su odlichne za druzhenje , ali najvishe volim da izadjem uveche i da banchim sa drushtvom napolju .
 
Meh imam par drugara u skoli sa kojim se druzim na odmoru i jos 2-3 u obliznjem kaficu gde odem kad gubim neki cas i igram sa njima sah,ovako vreme provodim igrajuci Stalker obrnuo sam sva 3 dela i idem svakim danom osim nedelje u teretanu! Vikendom jedan dan odaberem izlazim,imam tu 2-3 drugara sa kojima samo izlazim i malko se zaebavamo,pijemo,smorimo se u nekoj od kafana ili kafica,posetimo ako ima neka svirka a ako ne vratimo se pijani kuci! Subotu obicno odmaram ceo dan i nista ne radim,nedeljom malko ucim,posetim dedu i babu,uzmem im pare i onda blejim na kompu! U poslednje vreme devojku nemam,a i ne interesuju me umoran sam vise od briga i problema koje ta bica donose pa uzivam u slobodi! A volim jednu likusu,a ona me ne ferma u opste pa tako da su veze sa devojkama ispod njenog ranga unapred osudjene na propast,pa necu da se trudim,**** mi se... Kad budem za koju godinu imao para kao pleve trcace one meni,a ne ja njima! Imao sam pre zanimljivu ekipicu dok nismo napravili ogromno sranje,za koje sam se provukao (nisam nikog cinkario,vec me niko nije uhvatio na delu) tako da se ne vidjamo bas cesto! Kao sto vidite drustvo me puno i ne zanima,zivim povuceno i meni je ovako lepo!
 
Imam nekoliko super drugova iz srednje shkole, veliko drushtvo na faxu i devojku i nonstop se majem negde. Od chetvrtka do nedelje, bukvalno svako veche izlazim i obichno dodjem kutji negde ujutru, a u poslednje vreme sam pocheo i radnim danima. Idemo ili u neki klub, ili na pivo, na svirke, bilijar, klosharimo na keju, posetjujemo d'n'b zhurke, a i kutjne... U medjuvremenu imam i 2 probe nedeljno, ponekad pravimo i LAN zhurke, itd. Uglavnom, nikad mi nije dosadno, tachnije, toliko sam prebukiram da gotovo da nemam vremena ni za spavanje. Pitam se shta tje da bude kad pochne ispitni rok. :O Oh, pa dobro, samo je jedan zhivot, treba ga iskoristiti do maksimuma.
 
Poslednja izmena:
ex sad ja da isfilozofiram na svoju temu... društveni život u smislu nekog društvenog priznanja u fazoni sve gledaju i svi ti se dive a ni u smislu kvantiteta broja bliskih ljudi ili stand by ljudi za neobavezno druženje, nikad nisam bio u nekom vrhu lestvice po tom pitanju... fazon je valjda u mojoj ravnodušnosti i nezaintesovanosti i fazonu nedodirljivosti i sutonomnosti u ranijim periodiama života za neku interakciju. sad mi ponekad bezveze zbog nekih stavri i ljudi koji su proleteli. što se tiče faktičkih aktivnosti, naravno varijacije od perioda ultra akcije do perioda strvinarenja koje neminovno vodi i down. sad trenutno ono kao neka mera, a da cekaj - drustveni život logicno racunam akzivnosti koje obavljas u interakciji sa drugima i na javnim mestima, mimo kuce, na neki način, fakticke aktivnosti - kafenisanje, pićenisanje i blejanje bilo gajbi bilo napolju tekuće, muvanje i šetnje po gradu ,izlasci uredili se tipa 2-3 puta mesecno, javne stvari - tipa koncerti, kultura, jednom u 5 meseci... da skratim: u ku.rcu sam, al ono kao trudim se da se normalizujem
 
Imam nekoliko super drugova iz srednje shkole, veliko drushtvo na faxu i devojku i nonstop se majem negde. Od chetvrtka do nedelje, bukvalno svako veche izlazim i obichno dodjem kutji negde ujutru, a u poslednje vreme sam pocheo i radnim danima. Idemo ili u neki klub, ili na pivo, na svirke, bilijar, klosharimo na keju, posetjujemo d'n'b zhurke, a i kutjne... U medjuvremenu imam i 2 probe nedeljno, ponekad pravimo i LAN zhurke, itd. Uglavnom, nikad mi nije dosadno, tachnije, toliko sam prebukiram da gotovo da nemam vremena ni za spavanje. Pitam se shta tje da bude kad pochne ispitni rok. :O Oh, well, samo je jedan zhivot, treba ga iskoristiti do maksimuma.

sad se ja deprimiram i kontam na koji fazon od ovog fazona i kontantne akcije dodjoh u neku empatično strvinarsku fazu iz koje se kao budim...
 

Back
Top