Nemeček na Pinku
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Nemeček na Pinku

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Thumbs up Nemeček na Pinku

Od jeseni Pink počinje sa emitovanjem popularnih Američkih serija kao što su Heroes, FlashForward, Modern Family, 24, According to Jim, Scrubs te nove sezone Two And Half Men, Cops i The Simpsons. Svakodnevno 3 termina za filmski program (1 popodnevni i 2 večernja). Očekuje se i smanjenje latinoameričkih telenovela.

Već je krenula serija "The Beast" (Zver) iz 2009-te sa Patrik Svejzijem svake subote u 20h. Takođe u ponedeljak startuje i novi Jutarnji Program koji vode voditelji koju su do pre mesec-dva bili na jutarnjem programu RTS-a (Srđan i Jovana).

Željko Mitrović sa Robertom Nemečekom i sadašnjim urednikom Pinkovog filmskog programa Draganom Jeličićem uveliko radi na kreiranju bugarskog i slovenačkog ogranka "ružičaste televizije", koji bi trebalo da startuje u septembru. Robert Nemeček je angažovan od strane Mitrovića za čelnika Avale.

Primećen član iVE014 (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Nemeček na Pinku

Ooo, hvala je Bogu da se taj covek ponovo vratio na Pink... Konacno nesto pametno... Serijski i filmski program ce biti vrh...

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

valjda je skapirao da španske serije se veiiše ne gledaju pa te tarmine da popuni kvalitetnim serijama i filmovima bogu hvala... još kad bi smanjio koncentraciju ovih rijalitija i granda možda i napravi pravu televiziju...

Ističe se Skeeter (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

hvala Bogu na eri fast net-a...
    22.09.2004-23.05.2010
    Trust No 1

Deuce nije na forumu
    There's an old Italian saying: you fuck up once, you lose two teeth.
    Domaćin Deuce (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Gde je do sada bio taj Nemecek ...znam da je posle Pinka bio na RTS-u pa su ga najurili ?!
    Siguran sam da je vaše znanje o glupostima beskonačno .

Zainteresovan član sociopata (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    37

znam da je bio deo Nacionalne TV, valjda filmski urednik, ali ne znam šta se dogodilo sa tim...

Aktivan član Lizard (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Latinatz Pogledaj poruku

Od jeseni Pink počinje sa emitovanjem popularnih Američkih serija kao što su Heroes, FlashForward, Modern Family, 24, According to Jim, Scrubs te nove sezone Two And Half Men, Cops i The Simpsons. Svakodnevno 3 termina za filmski program (1 popodnevni i 2 večernja). Očekuje se i smanjenje latinoameričkih telenovela.

Već je krenula serija "The Beast" (Zver) iz 2009-te sa Patrik Svejzijem svake subote u 20h. Takođe u ponedeljak startuje i novi Jutarnji Program koji vode voditelji koju su do pre mesec-dva bili na jutarnjem programu RTS-a (Srđan i Jovana).

Željko Mitrović sa Robertom Nemečekom i sadašnjim urednikom Pinkovog filmskog programa Draganom Jeličićem uveliko radi na kreiranju bugarskog i slovenačkog ogranka "ružičaste televizije", koji bi trebalo da startuje u septembru. Robert Nemeček je angažovan od strane Mitrovića za čelnika Avale.
    Gde si nasao ovo? Ja sam cuo da prelazi na Avalu...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

na jednom drugom forumu. videcemo da li je istina.

Ističe se Skeeter (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

ja sam cuo da prelazi u napredak,bez obestecenja,dvogodisnji ugovor sa mogucnoscu produzenja,+ premije,bonusi,i te fore...
    22.09.2004-23.05.2010
    Trust No 1

Ističe se John McClane (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2008.
    Pol
    muški
    Nakatomi Plaza (1988), Dulles International Airport in Dulles, Virginia (1990)...
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    60

Hvalim te Bože :thanks: pa konačno imamo onaj nekadašnji Pink
    Yipee-ki-yay, motherfucker!

Elita Neozbiljni pesimista (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    311

Talking Re: Nemeček na Pinku

Citat Original postavio Skeeter Pogledaj poruku
    ja sam cuo da prelazi u napredak,bez obestecenja,dvogodisnji ugovor sa mogucnoscu produzenja,+ premije,bonusi,i te fore...
    Nisu nista javili na sportalu
    Ne budi pesak koji gaze, već budi kamen u cipeli...

Domaćin tarabica (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Bilo bi dobro da malo urede program, ovako imaju samo rijalitije, latinoameričke serije i grand. Ponekad im se omakne solidan film.
    Iz straha da sutra ne ispadnem glup, odbijam mogućnost da danas ispadnem pametan.

Početnik
    Učlanjen
    11.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovo nije tačno...Od kraja aprila (ja mislim 23.04.) kreće nova programska šema TV Avale čiji je glavni i odgovorni urednik Robert Nemeček...I od tog datuma kreće 8 novih serija radnim danima i 9 novih serija vikendom,dakle 17 novih serija već od kraja aprila na TV Avala.
    Kažu da će tu biti svega (The Simpsons,Friends,Veronica Mars,Heroes,Scrubs itd).

Uglavnom očekujemo odlične filmove i serije a Nemeček, Mitrović i ekipa očekuju da će Avala postati jedna od 3 najgledanije televizije u Srbiji vrlo brzo.

Inače evo vam članak koji je izašao danas u Blicu na ovu temu:

Nedavno je kao bomba odjeknula vest da je Željko Mitrović u funkciji programskog savetnika Upravnog odbora TV „Avala” predložio Roberta Nemečeka za glavnog urednika te televizije. Nemeček će uskoro uvesti novine u programu koje otkriva za „Blic”.

- Novine će biti uočljive od prvog dana emitovanja nove TV „Avala”, što ne znači da ćemo mi ugušiti originalni imidž „Avale”, koji se, priznajem, meni uvek vrlo dopadao, bez obzira na to što nije mogao da dođe do izražaja, jer nije bilo takozvanih jakih programa koji generišu veliku koncentraciju gledalaca. Ovo se pre svega odnosi na atraktivne formate, filmove i serije kojih nije bilo, mada su neke emisije držale vrlo pristojnu gledanost svih ovih godina - kaže Nemeček, a na pitanje da li će biti više prostora za rok i pop muziku, odgovara:
    - Jedina muzika koja će biti zastupljena u programu „Avale” biće upravo domaća i strana pop i rok muzika, uz nekoliko vrlo ambicioznih muzičkih projekata kakvih kod nas nije bilo. Na drugoj strani, muzički spotovi će biti skoro u potpunosti izostavljeni, jer je provereno da gledaoci beže od toga.

Nemeček najavljuje i promene u filmskom i serijskom programu.
    - Pošto u tome imam najviše iskustva, siguran sam da će nova ponuda TV „Avale” popuniti sve nedostatke koje ostale televizije pokazuju poslednjih godina. Svako ko filmsku i serijsku ponudu drugih televizija doživljava kao uvredljivu, ovde će nesumnjivo naći ono što mu je godinama bilo uskraćivano. Sa holivudskim velikim distributerima sam u stalnom kontaktu. Ja sam sa svima održavao redovne odnose i ovih nekoliko godina kada sam se držao po stani. Od prvog dana nove šeme krenuće osam novih serija dnevno i još drugih devet za vikend. U ovom trenutku u pripremi je ukupno 38 serija, skoro sve najnovije proizvodnje - kaže Nemeček, a na pitanje sa kojim rejtingom bi bio zadovoljan za godinu dana, odgovara:
    - Projekcija nove TV „Avala” je da uđe u „veliki trougao” - prve tri televizije u Srbiji, i to nije naročito složen zadatak imajući u vidu ponudu drugih televizija, kao i potencijal onih sa tih televizija koji bi trebalo da smisle odgovor na ono što će TV „Avala” izneti pred gledaoce.

Posao u Sloveniji
    Nemeček će učestvovati i u formiranju nove programske šeme TV „Pink” u Sloveniji.
    - Biće to stopostotno urbani koncept, spoj nove TV „Avala” i redovne „Pinkove” produkcije na način koji u Sloveniji ne postoji u televizijskoj ponudi. Imponuje što su na moje uveravanje i neke holivudske kompanije odlučile da podrže ovaj projekat.

Učlanjen
    28.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Jedva cekam..nadam se da ce biti Simpsonovih i Prijatelja.

Nego, evo sta Nemecek kaze za "Javni servis":

CIVILIZACIJSKI NIVO

“Po meni, nešto što pretenduje da bude nacionalna televizija i javni servis mora pre svega da služi podizanju civilizacijskog nivoa svakog gledaoca, a ne spuštanju, guranju u prošlost. Pravimo nove serije koje su primitivnije replike starih! Kada je napravljena neka moderna domaća serija? Poslednji pokušaj su, valjda, bile `Lisice`. Šta imamo sad: `Pozorište u kući`, `Bela lađa`, `Selo gori, a baba se češlja`... Da li je to civilizovana Srbija koju nacionalni servis treba da podupire? Šta je dobijeno time što je RTS postao javni servis? Šta je pretplatnik dobio? Dobio je to što je na ekranu sve malo bolje ušminkano, i to je to. Ali, u suštini gledaoci pretplatom plaćaju svojevrsni privatni rat Saše Tijanića sa Željkom Mitrovićem, u kojem je jedino merilo vrednosti rejting.”

Elita Neozbiljni pesimista (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    311

Citat Original postavio Lizard Pogledaj poruku
    Jedva cekam..nadam se da ce biti Simpsonovih i Prijatelja.

Nego, evo sta Nemecek kaze za "Javni servis":

CIVILIZACIJSKI NIVO

“Po meni, nešto što pretenduje da bude nacionalna televizija i javni servis mora pre svega da služi podizanju civilizacijskog nivoa svakog gledaoca, a ne spuštanju, guranju u prošlost. Pravimo nove serije koje su primitivnije replike starih! Kada je napravljena neka moderna domaća serija? Poslednji pokušaj su, valjda, bile `Lisice`. Šta imamo sad: `Pozorište u kući`, `Bela lađa`, `Selo gori, a baba se češlja`... Da li je to civilizovana Srbija koju nacionalni servis treba da podupire? Šta je dobijeno time što je RTS postao javni servis? Šta je pretplatnik dobio? Dobio je to što je na ekranu sve malo bolje ušminkano, i to je to. Ali, u suštini gledaoci pretplatom plaćaju svojevrsni privatni rat Saše Tijanića sa Željkom Mitrovićem, u kojem je jedino merilo vrednosti rejting.”
    Covek je sve objasnio
    Ne budi pesak koji gaze, već budi kamen u cipeli...

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

“Po meni, nešto što pretenduje da bude nacionalna televizija i javni servis mora pre svega da služi podizanju civilizacijskog nivoa svakog gledaoca, a ne spuštanju, guranju u prošlost.

Moreee, zna to i Tijanić nego se pravi blesav i gleda da zaradi što više
    " Only fools and horses"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Malopre sam uhvatio promo za novi serijski program na Avali i izgleda super.
    Ono što sam prepoznao od serija su Doktor Haus, Monk i Simsonovi, bilo je i mnogih drugih.
    Pink je glup kada to sve odbacuje. Sada su ukinuli i američku seriju The beast koja je išla subotom.
    Mislim da sa radom prestaje i projekat Nacionalna. Na programu mnogih lokalnih televizija više nema serija u 21h i 18:30h već stari program, tako je i na mojoj gradskoj.

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Jedan od retkih stručnih likova među urednicima
    Myles Bennett Dyson

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

E pa znate sta!

Filmski i serijski program na PINKU je shit OGROMNI!!!!

Ne pamtim kad sam gledala neku seriju (osim sva ta ravnica) na pinku da sam onako pomno pratila

ili neki film!!!

NE MOGU DA VERUJEM da neko ko je kao Mitrovic dozvoljava da ima
    shitove da ne kazem sra.nja od filmova i da pusta partizanske filmove iz
    doba mladosti moje babe!

I one glupave spanske serije tipa Sponzoruse ili slicno?

ALOOO BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Deuce nije na forumu
    There's an old Italian saying: you fuck up once, you lose two teeth.
    Domaćin Deuce (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Ma ova tema je jedna velika prevara ...eno ga Nemecek na Avali ,sprema se neki opasan filmski i serijski program !
    Siguran sam da je vaše znanje o glupostima beskonačno .

Učlanjen
    28.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Latinatz Pogledaj poruku
    Malopre sam uhvatio promo za novi serijski program na Avali i izgleda super.
    Ono što sam prepoznao od serija su Doktor Haus, Monk i Simsonovi, bilo je i mnogih drugih.
    A vidim emitovace i seriju Terminator TSCC
    Simpsonovi nadam se da ce pustati ispocetka i svakog radnog dana..
    Ostale serije su mi nepoznate ali deluju super..

Učlanjen
    28.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ako neko prepoznaje ostale serije, neka napise nazive..

Zainteresovan član sociopata (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    37

mene kupiše Simpsonovima, 24, DR House, Monk... manje više svakom serijom koju su najavili (od ovih koje prepoznajem). Ima da ne gasim Avalu

Domaćin Fency_Killer (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    92

Nemcek i Mitrovic su uvek bili dobitna kombinacija...al samo se nadam da nece opteretiti program kao sto je Pink uradio prosle ili pocetkom ove sezone...neke kvalitetne serije su isle u ludackim terminima oko 1 posle ponoci zahvaljujuci prenatrpanom programu...
    ...jer sto Edgar Alan Po rece: "Sise,samo to i nista vise."

Primećen član Anceloti (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Dobro, da sumiram, ako sam dobro shvatio Pink ce i dalje ostati isto selacko* njesra koje mnogi sa telenovelama i emisijama tipa "Narod pita" vole i konzumiraju. A Avala ce biti ruka pomirenja mladjoj i civilizovanijoj publici koja se zgrazava nad istim, koju nam Z. Mitrovic nesebicno pruza u pokusaju da pokaze kako je on ipak za modernu civilizovanu Tv, dokle god ne smeta u zgrtanju profita, naravno.
    Tako ce sa jednim dupetom sesti na dve stolica, uspesno ce se zgrtati profit od SMS glasanja za vasu omiljenu zvezdu Granda, sirice se prostakluk i kvaziurbanost, darujuci nam nove generacije mladih svezih i bezobraznih dzibera uz povladjivanje najgorim porivima najbezlicnijih mediokriteta, pod parolom "To narod trazi! Ne upirite prstom u nas! Mi mu samo dajemo sta zeli!" Na drugj strani bice jedna relativno kvalitetna TV cisto da pruzi alibi, niko nece moci da kaze Mitrovic siri losu kulturu, zaboga, ako vam se ne svidja Pink-gledajte Avalu! To je polovicno resenje, mada je bolje nego nikakvo. Sumnjam da bi Dr House ako bi se emitovao u istom terminu sa Grandom imao iole pribliznu gledanost, i sumnjam da ce u ovoj zemlji takva sema imati uspeh, kakav joj oni predvidjaju. Dokle god postoji Pink, u ovom obliku kakav jeste, lupacemo glavu od zid, svaki put kad nam nestane internet, pa nemozemo da odgledamo nesto kasvetno kad nam se prohte. Ne postoji los ukus u ovoj zemlji zbog Pinka, Pink postoji zbog loseg ukusa, da bi mu povladjivao i zgrtao zaradu na tome.
    Ipak bi pojava jedne takve seme na bezbojnoj Avali, nesumjivo bila korak unapred, ma kako skroman.
    * namerno sam upotrebio izraz Selac umesto Seljak, mora se praviti jasna razlika izmedju Seljaka-poljorivrednika, ljudi koji su mozda grubi ali posteno rade, i gradskih Selaca/Dzibera koji prodaju sve na selu, dodju u veliki grad i kukaju da nemaju posla, a ni za sta nisu kvalifikovani, njih treba stocnim vagonima liferovati nazad na selo.
    Poslednji put ažurirao/la Anceloti : 18.04.2010. u 15:11

Slične teme

1. Farma na Pinku
    Autor Marin55 u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 02.10.2009., 16:13
  2. Toma na RTS-u i na Pinku
    Autor Boris SC u forumu Politika
    Odgovora: 312
    Poslednja poruka: 12.09.2008., 21:29
  3. Čeda na Pinku
    Autor IDI_DADA_AMIN u forumu Politika