Help u Dev-c++
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Help u Dev-c++

Obećava
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Help u Dev-c++

Da li u Dev c++ postoji nesto kao u Borlandu kada kliknemo na funkciju desnim klikom on nam otvori help gde mozemo naci opsirniji opis funkcije??

Podrazumevano Re: Help u Dev-c++

Citat Original postavio Inglwood
    Da li u Dev c++ postoji nesto kao u Borlandu kada kliknemo na funkciju desnim klikom on nam otvori help gde mozemo naci opsirniji opis funkcije??
    Postoji. Zove se MSDN (Microsoft Development Network) i sadrži mnogo više stvari nego Borland-ov help. Nezgoda je što ima složeniju strukturu, pa je potrebno malo vremena da se čovek navikne i nauči da ga koristi.

Tokom instalacije MS Visual C++ ili MS Visual Studio paketa pojavi se pitanje da li hoćeš da instaliraš i MSDN...

Me, Myself & I
    Guest

Podrazumevano

Mislim da covek nije mislio na to, nego kako da se sam help otvori tamo gde treba, a da ne mora da "surfuje" po help-u da bi nas'o trazenu f-ju.
    Ako sam pogodio sta te muci, onda kada kliknes na f-ju pritisni F1, i trebao bi da ti se otvori help (naravno MSDN), sa opisom funkcije.

Obećava
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Da mislim na to sa F1 i ako to postoji da li postoji neka adresa za preuzimanje istog?

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •