30 Mart - Sveti Aleksije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bud@

Elita
Poruka
15.556
Online upoznah Alekse razne. Uglavnom su lichnosti neznachajne tog imena a tako pune sebe. Mozzda mladost i ludost u prepiskama ih dostavlja da budu umishljati vlastodrshci po prirodi.

Shteta ta stoka i djubrad nije upoznata sa prichom Svetog Aleksije.
Mozzda je i bolje tako. I damam treba uteha i pristrastnost zechijih sladosti shto
takve lichnosti koriste kao udvaranje.

Po meni istorijski i kroz Hrishc'anstvo to je pravi i prvi Anartista bio taj sveti i Bozziji chovek!

Znachi mi to puno. I stvarno je neverovatno kroz shta se propatio. Komunisti bi rekli, izmishljeno ili lazz da podukrepi dogmu. Medjutim, desilo se to davno, postoje zapisi, situacije su pre Vatikana a ubrajaju Rim kao sredishte dogadjaja, voleli to oni ili ne...

:dash:
 
Online upoznah Alekse razne. Uglavnom su lichnosti neznachajne tog imena a tako pune sebe. Mozzda mladost i ludost u prepiskama ih dostavlja da budu umishljati vlastodrshci po prirodi.

Shteta ta stoka i djubrad nije upoznata sa prichom Svetog Aleksije.
Mozzda je i bolje tako. I damam treba uteha i pristrastnost zechijih sladosti shto
takve lichnosti koriste kao udvaranje.

Po meni istorijski i kroz Hrishc'anstvo to je pravi i prvi Anartista bio taj sveti i Bozziji chovek!

Znachi mi to puno. I stvarno je neverovatno kroz shta se propatio. Komunisti bi rekli, izmishljeno ili lazz da podukrepi dogmu. Medjutim, desilo se to davno, postoje zapisi, situacije su pre Vatikana a ubrajaju Rim kao sredishte dogadjaja, voleli to oni ili ne...

:dash:

sv.Aleksije Čovek Božiji? :think:
 
Online upoznah Alekse razne. Uglavnom su lichnosti neznachajne tog imena a tako pune sebe. Shteta ta stoka i djubrad nije upoznata sa prichom Svetog Aleksije.
Mozzda je i bolje tako. I damam treba uteha i pristrastnost zechijih sladosti shto
takve lichnosti koriste kao udvaranje.
Koja je svrha teksta ove frustrirane individue koja u potpisu citira misli najpoznatijeg engleskog pedera?

Da li je ovo poziv da ovde istresaju svoje frustracije oni koji ne mogu da podnesu imena poput Žika, Obrad, Jovan, Ilija, Simo, Žarko i Neven?

Može li se ovaj azil proširiti i na one koji su frustrirani tuđim frizurama, prehrambenim običajima ili odećom?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top