FIZICARI POMOZITE!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: FIZICARI POMOZITE!

Početnik
    Učlanjen
    09.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano FIZICARI POMOZITE!

Da li neko prodaje knjige, ili zna gde mogu da kupim knjige za I godinu Fizickog fakulteta, smer teorijska i eksperimentalna fizika?

Guest

Podrazumevano

E, pa koleg(a)(inice), moraćeš da se pomiriš sa time da ćeš u toku studija jako teško dolaziti do knjiga. Ako knjiga ima negde onda ih ima u knjižari preko puta PMFa. Ako tu nema vidi onda kod lika koji prodaje polovne knjige ispred PMFa.

Primećen član rasa77 (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Eeeeeeee da ti pozelim dobrodoslicu )) Zelim ti sve najbolje u daljem skolovanju, a sto se knjiga tice, eeeh.....uhhhhhhhh....sta da ti kazem. Snaci ces se. Cim dolazis na ova vrata
    Trebace ti snalazljivost

mathman
    Guest

Podrazumevano

Imam ja neke pa napisi sta ti treba mozda mogu da nadjem

Početnik
    Učlanjen
    09.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Trebaju mi sledece knjige :
    Fizicka mehanika i termofizika
    matematika 1B
    Obrada rezultata merenja
    Osnovi hemije
    engleski jezik
    Trebaju mi sve knjige za I godinu, kupujem i nove i polovne, i one fotokopirane, samo mi pomozi u velikoj sam frci.

Početnik
    Učlanjen
    09.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ako nadjes knjige pisi mi na minerva@absolutok.net, da se dogovorimo oko placanja i preuzimanja knjiga.

Guest

Podrazumevano

Fizicka mehanika i termofizika: Knjige imas u knjizari na Studentskom trgu, ali stvarno nema potrebe da ih kupujes sada, sacekaj lepo prvo predavanje, i sve ce ti Krpic sam reci. Sto se vezbi tice, verovatno ti treba i dalje Irodov, koji se kupuje u jednoj fotokopirnici na uglu Gospodar Jovanove i Zmaj Jovine (makar je tako bilo ranije, a sada sigurno moze i negde drugde; pricam o engleskoj verziji), stoga sacekaj i za to prve vezbe.

Matematika 1B: zavisi od profesora, tako da ne postoji neka specijalna knjiga. Cesto su ti neophodne skripte, tj. ono sa predavanja (makar kod Dresevica, ali on vise ne predaje...), vezbe - ponovo samo ono sto je uradjeno na casovima, plus eventualno reseni rokovi kkoje cete dobiti.

Obrada rezultata merenja - na prvom predavanju cete dobiti uputstva, ali opet se cini mi se skripta (rukom ispisana, jako simpaticna) kupuje u onoj spomenutoj fotokopirnici.

Osnovi hemije - polako, to je u drugom semestru, i nema neka knjiga, ali mozda se i to promenilo, sve u svemu ne sekiraj se.

Engleski jezik: ma kakav engleski... osim ako se nije promenila profesorka, od kada sam ja otisla u inostranstvo, a nije, onda ne postoje ni skripta, ni prdavanja, ni vezbe (tj. postoje ponekad, ali samo ako vas zaista ima zainteresovanih), ve se polaze kad god se dogovorite i ispit je stvarno jedonostavan.

"Trebaju mi sve knjige za I godinu, kupujem i nove i polovne, i one fotokopirane, samo mi pomozi u velikoj sam frci."

Ma kakvoj frci... sve ces to da resis prve i druge nedelje, a onda ces da vidis da to tako i ide, nema bas mnogo 'gotovih' udzbenika, vec je uglavnom rec o fotokopijama sto pravh udzbenika, sto stranih zbirki, vezbi itd. i sve funkcionise tako sto nadjete nekog 'dobrovoljca' (a takvih ima...) kome profesor ili asistent da to sto vam teba, onda on napravi spisak ljudi koji hoce da to fotokopiraju, odnese u fotokopirnicu u podrumu zgrade na Studentskom trgu (gde ga zene posle nekoliko fotokopiranja zapamte), da spisak, i onda sutradana svako dodje da pokupi svoj primerak, one su obicno ljubazne po tom pitanju, a onda onaj tip pokupi original i vrati profesoru. Eto, to je to, i stvarno nemoj da se uzbudjujes pre vremena!!
    Srecno na faksu!! I zavrsavaj sto pre!!

Slične teme

1. Fizicari
    Autor aleida u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.06.2006., 19:37
  2. pomozite
    Autor night u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.07.2005., 23:08
  3. Pomozite...
    Autor Kojot_genije u forumu Ljubav i seks