Nikon coolpix od 3.2 megapixela - misljenje i utisci brzooo!
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Nikon coolpix od 3.2 megapixela - misljenje i utisci brzooo!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Nikon coolpix od 3.2 megapixela - misljenje i utisci brzooo!

Dakle, utisci, ako ste koristili, kupili, ukrali ili nekim drugim slucajem imali u rukama ovaj aparat.

Ne razumem se najbolje u aparate a ovaj mi deluje pristojno i ppritom se dobija u paketu sa punjacem, baterijama i torbicom (nije za bacanje) a cini mi se da su mu slike vrlo jasne i tako to(pogledala sam ih u radnji a prdavac je kao i svaki drugi nahvalio svoju robu). Kosta 260 EUR

Elem pomozite duduku za aparate da se odluci.

Hvala svim dobronamernim ljudima na forumu

Obećava d3amon (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Procackaj malo www.nikon.com. Vjerovatno ces tu naci podatke aparatu koji namjeravas da kupis!

Obećava
    Učlanjen
    09.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

ko sta radi nikon je oduvek proizvodio fotoaparate i jedna je od najboljih fotografskih firmi... ako je u pitanju model nikon coolpix 3200 sigurno neces pogresiti pa i ako nije taj model... detaljnije pogledaj na www.steves-digicams.com i cena mu je lepa poprilicno... ako imas jos nekih pitanja javi se

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano A75

Dobar je coolpix, ali bolji je Canon A75 za iste parice.

Primećen član
    Učlanjen
    24.11.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

to je vec subjektivno.
    ljubitelji canon-a i nikon-a se nikad nisu slozili , a i nece( tako je i kod ne-digitalnih foto-aparata, npr ja mnogo volim nikon-e...)

moj savet: uzmi u obzir i malo jeftiniju varijantu:
    pentax optio 30 ( inace takodje poznata firma koja proizvodi i analogne fotoaparate) , 166eura kod nas
    pogledaj na www.beocomp.co.yu , a vise o njemu mozes naci na : http://www.dpreview.com/reviews/specs/Pentax/pentax_optio30.asp

ili, ako si ljubitelj podvodne fotografije, pogledaj:
    http://www.dpreview.com/reviews/specs/Pentax/pentax_optio33wr.asp

po0zdrav i dobro razmisli

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Eto lepo covek rece da je ljubitelj N**** pa da ne bude kako sam pristrasan.
    Nista drugo sem Pentax-a i ne treba gledati :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pre svega mnogo hvala svim dobronamernim zaljubljenicima u fotografiju vidim da ste spremni da pomognete drugaru u nevolji ustvari dilemi......

jos uvek se dvoumim ops: na sajtovima sam bila ali ne razumem zasto ne istaknu neke fotke snimane tim aparatima jer koliko god mi oni pricali u brojkama, statistikama i o mogucnostima aparata to ne mora tako da bude na finalnom proizvodu.......

Sto se tice a 7o znam ja njegove mogucnosti ali malo mi je mnogo jer mi dodatno treba i punjac i kartica.... ali ako se bas kunete u njega mozda je bolje da jos skupljam pa da uzmem njega.... jedino me brine jer je kolega uzeo takav i on sam kaze da je mozda jeftinija ali jednako dobra varijanta ovaj moj......

a idem da pogledao i ovaj treci, nastace trilema vidim ja.

u svakom slucaju puno hvala drugari.....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

bravo za sajt ovaj dpreview.com ima sve sto mi treba!!!!!!!!!!!!!

Obećava
    Učlanjen
    09.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

taj sajt dpreview je jedan od boljih ali ne znam da li si pogledala onaj koji sam ti vec spomenuo a glasi www.steves-digicams.com koji je mnogo detaljniji i bolji sajt od dpreview... savetujem ti da pogledas obavezno ovaj sajt i garantujem da ces pronaci apsolutno sve sto ti treba... da se ja pitam ako ti treba klasican point-n-shoot aparat onda bez sumnje Olympus mju400 ili novi 410 prednjace u odnosu na ostale bar malo... ako nista ja mislim da su retki aparati koji imaju svoje punjive baterije Li-Ion pa mislim da je to jedna od bitnijih stvari... toliko od mene a ti radi kako hoces!!!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •