Blagodeti zute demokratije...radnici grizu sebi prste...tuku se profesori...

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Dvadesetak radnika „Takovo agrara” u Sremskoj Mitrovici, koji su pre nedelju dana započeli štrajk glađu, nezadovoljni odlukom Privrednog suda da se u toj firmi uvede stečaj, ne odustaju od štrajka.

Nakon što je proteklog vikenda trojici štrajkača pozlilo, pa je moralo doći do intervencije lekara, danas je jedan od učesnika ovog protesta, koji se odvija u fabričkom krugu, prilikom posete jedne televizijske ekipe pokušao sam sebi da odgrize prst.

Intervenisala je Hitna pomoć, a nekoliko štrajkača dobilo je injekcije za smirenje i drugu terapiju. Predsednik Opštinskog veća Saveza samostalnih sindikata u Sremskoj Mitrovici Stevan Romakov apelovao je na štrajkače da vode računa o svom zdravlju i ne pribegavaju samopovređivanju.

Štrajkači i dalje ostaju pri zahtevu da se obnovi proizvodnja, ili da im bude isplaćeno 200 evra po godini staža i ne žele da ostvaruju svoja prava putem stečaja. Trenutno mitrovački deo „Takovo agrara”, u vlasništvu Rodoljuba Draškovića, ima 147 radnika. (Tanjug)




Huligani tukli učenike i profesore
29. mart 2010. | 15:57 | Izvor: B92
Beograd -- Dva mladića B.K.(20) i M.M. (22) uhapšeni su posle tuče u Srednjoj medicinskoj školi u Beogradu, rečeno u Ministarstvu unutrašnjih poslova.

Podsetimo, mladići koji ne pohađaju tu školu, potukli su se sa učenicima i tada je povređen i jedan profesor te škole koji je pokušao da prekine tuču. Još nije utvrđen stepen povreda učesnika tuče, a policija radi na tom slučaju.

Do napada i tuče došlo je kada su profesori pokušali da zaštite učenika trećeg razreda, koga su huligani prethodno napali.

Dvojica tinejdžera pod dejstvom alkohola došla su u Medicinsku školu oko 11 sati i prema rečima očevidaca sukobili su se sa učenikom trećeg razreda N.G.

Kada je došlo do koškanja, učenici su pozvali direktorku, koja je došla da interveniše, nakon čega su se u školskom dvorištvu pojavila još trojica profesora.

U pokušaju da zaštite učenika škole, došlo je do tuče profesora s huliganima.

Učenici srednje medicinske objasnili su nam da dvojica napadača nisu učenici škole i da su najverovatnije članovi navijačke grupe FK Zvezdara po imenu “Bulke”.

Međutim, iz straha za svoju bezbednost oni nisu o tome želeli da govore pred kamerama, uz obrazloženje da je ovo samo jedan od mnogih incidenata.

Učenici kažu da se boje za svoju bezebednost.

Direktorka škole Jadranka Abuzeid rekla je da je očajna zbog nemogućnosti da zaštiti decu. Kako je rekla, nekoliko puta je tražila pojačano obezbeđenje, jer samo jedan školski policajac obezbeđuje nekoliko škola u okruženju, ali je iz policije dobila odgovor da nemaju dovoljno ljudi.

Obratila se i Ministarstvu odbrane sa zahtevom da joj pošalju vojnike na civilnom služenju vojnog roka. Iako je odobrenje dobila, vojnici se još nisu pojavili.

Kako nezvanično saznajemo, dvojica napadača su odmah pronađena i privedena, a pri hapšenju su pružali otpor.

Napadnuti učenik i jedan profesor odvedeni su u Urgentni centar s lakšim telesnim povredama.

U Ministarstvu prosvete priznaju da je u pitanju rizična škola, ali ne mogu da pronađu rešenje.

Kako kažu, napadi se dešavaju čak i u školama gde postoji i video nadzor i policajac i privatno školsko obezbeđenje. Inspektor Ministarstva prosvete kaže da je potrebna šira akcija u koju bi se uključilo celo društvo.



http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=29&nav_category=16&nav_id=421078




Ali ovaj deo gde su trazili da im posalju mamine pichkice koje menjaju pelene umesto da sluze vojsku ko ljudi da ih oni brane hahahhahahaaa :hahaha:
 
ja sam mladji pa znam kako je to danas...danas vade nozeve i ostala oruzija klinci od 14 god kada ih u basu slucajno zgazis :roll:

ovo je bilo nedavno :D

Kraljevačka policija sprečila tuču učenika dve osnovne škole, zakazanu zbog svađe oko video igrica. Kod učenika nađene metalne palice, noževi, šipke, i buzdovan.

Zbog svađe oko video igrica, dve grupe učenika iz Kraljeva zakazale su za sinoć tuču, ali je Policijska uprava u Kraljevu sprečila incident.
Izjava Jovice Došića



Proverama je identifikovano 14 učenika škola "Čibukovački partizani" i "Braća Vilotijević" koji su nameravali da učestvuju u tuči, saopštila je policija.

"Prilikom pregleda učenika nađen je veliki broj hladnog oružja - metalne palice, bejzbol palice, šurikeni, noževi, šipke", rekao je komandir policijske ispostave Kraljevo Jovica Došić.

Policija je kod učenika pronašla i buzdovan.

Protiv maloletnika kod kojih su pronađeni ti predmeti biće podnete prekršajne prijave, navodi se u saopštenju.

Tuča je sprečena zahvaljujući saradnji nastavnika obeju škola.


http://rts.rs/page/stories/sr/story/1131/Video/532591/Spre
 
BUzdovan Kraljevica Marka!!! :hahaha:

vidis na sta su danasnji klinci od 14 god spremni da izbodu vrsnjaka jer ih operu u counter-striku :D


gde nadjose buzdovan :dontunderstand:

a4phjq.jpg
 
Тај са буздованом је аутентични српски витез.

:hahaha: :rotf:

vidis na sta su danasnji klinci od 14 god spremni da izbodu vrsnjaka jer ih operu u counter-striku :D


gde nadjose buzdovan :dontunderstand:

a4phjq.jpg

MA sve mi je jasno, ponasanje klinaca je samo ogledalo ne samo roditelja nego i uopste drustva... Jer smo u k...cu. A to je sve zato sto su uveli civilno sluzenje VR... :hahaha:
 
:hahaha: :rotf:



MA sve mi je jasno, ponasanje klinaca je samo ogledalo ne samo roditelja nego i uopste drustva... Jer smo u k...cu. A to je sve zato sto su uveli civilno sluzenje VR... :hahaha:

pa to da generalno svi su u k.urcu i skroz je poremecen sistem vrednosti danas...ni deca vise nisu deca :) realno tu su roditelji najmanje krivi jer mozes ti da si lepo vaspitan i sve pa da te iskvari okolina znam dosta takvih primera...


nasilje radja nasilje! :mrgreen:
 
Znaci skolarci da strepe jos do sutra pa kad to usvoje moci ce mirno u skolu. :D

7.00. буђење, умивање, прање зуба, доручак,
7.15. пола сата саосећања са невино страдалим муслиманима и размишљања о српској хегемонистичкој политици и другим злоделима.
7.45. полазак у школу
8.00. први час историја-лекција утицај ратнохушакашке политике 90их на младе пола века касније
 
Ја сам први питао.

А одговор на твоје питање ће ти дати твој идеал, питај га за оног малог што му се игра око чмара.

:klap::klap::rotf::rotf::hahaha::hahaha:
Ovo je najzeshca konverzacija na forumu :hahaha::hahaha::hahaha:
Chovek te pita da li si blesav , a ti mu odgovarash "ja sam prvi pitao" :super::klap::rotf::rotf::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top