Dobra teretana?

strani placenik:
TERETANA...Bulevar umetnosti,kod novog Merkatora...850m2,centralna klima,40 kardio sprava,100 sprava za vezbanje...USKORO...
E ovako nešto tražim! Hoće li ovo skoro ili da krećem u ovu teretanu na bloku 62?
Inače gde je tačno teretana u bloku 62?
62-gi jug... sam cosak bloka, skloniste na kraju reda zgrada koji je prvi od 61-og bloka... veliki plavi natpis na zidu... :wink:
 
strani placenik:
Bio sam - živ užas! Zagušljivo i smrdi na znoj...
:D istina ali su sprave najbolje i najjeftinija je.Ako hoces nesto stvarno super ja ti preporucujem teretana TAZ'S GYM (teretana Jasne Sekaric) u Bulevar-u Avnoj-a 92 Isto je skloniste ali nema guzve i ventilacija je najbolja i sve mirise na osvezivace vazduha.Teretana je po tome najbolja.Pozdrav
 
Tek sam dosla u Bg i zivim u Zemunu blizu Pinkija pa me interesuje ima li sem te jos neka teretana u blizini i kolike su im cene? U Pinkiju 1500 din 12 termina , a mozes ih koristiti u roku od 2 meseca :-(
 
Tja aroma znoja jeste sveprisutna al bar mora da ima prozore i ventilaciju da se ne poguse ljudi. Da ne bude nesporazuma ja prvo pogledam koje teretane imaju sve sto mi treba od sprava a to uglavnom znaci da imaju masinu za listove i to ne sedeci nego stojeci i lat masinu i dobar komplet bucica i to je otprilike to :wink: e onda odaberem najjeftiniju od takvih :lol:
 

Back
Top