BMW X6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Opelman

Aktivan član
Poruka
1.539
Ljudi, imam jeziv problem, u pat poziciji sam! Na mene se zakačila jedna dražwesna sponzorušica, mnogo je ljudi simpičasta... Ali hoće da joj kupim BMW x6... A ja nemam pare za isti.... I sve bi to bilo u redu, i ja bih njoj dao šut kartu pa šta... Ni prva ni poslednja.... Ali nit ona da me pusti, nit ja da kupim auto... Zanima me koja je najnbiža cena mog spasenja, tj. koliko košta najjeftiniji x6? Da li ima neka varijanta sa malo oštećenim, polovnim ili kako već? Nije važno da li je nov, polovan, boja, godište, paket opreme... Samo nek je x6!
 
Hoće li ona tebe ili auto.Ako hoće auto znaći ne voli te i ćim kupiš nađe jednog dasu da ga vozi tim autom i ko će da nadoknadi ono što ti ne daješ.
 
Ljudi, imam jeziv problem, u pat poziciji sam! Na mene se zakačila jedna dražwesna sponzorušica, mnogo je ljudi simpičasta... Ali hoće da joj kupim BMW x6... A ja nemam pare za isti.... I sve bi to bilo u redu, i ja bih njoj dao šut kartu pa šta... Ni prva ni poslednja.... Ali nit ona da me pusti, nit ja da kupim auto... Zanima me koja je najnbiža cena mog spasenja, tj. koliko košta najjeftiniji x6? Da li ima neka varijanta sa malo oštećenim, polovnim ili kako već? Nije važno da li je nov, polovan, boja, godište, paket opreme... Samo nek je x6!

Aj kad kupujes njoj kupi i meni nesto (moze obicna 6-ca), obecavam cim mi kupis odma cu te ostaviti na miru i nikad vise neces cuti za mene ;)
 
Aj kad kupujes njoj kupi i meni nesto (moze obicna 6-ca), obecavam cim mi kupis odma cu te ostaviti na miru i nikad vise neces cuti za mene ;)

el znaš onu staru...toga koga plaćam, ja ga i jebbem...
a055.gif
 
Ljudi, imam jeziv problem, u pat poziciji sam! Na mene se zakačila jedna dražwesna sponzorušica, mnogo je ljudi simpičasta... Ali hoće da joj kupim BMW x6... A ja nemam pare za isti.... I sve bi to bilo u redu, i ja bih njoj dao šut kartu pa šta... Ni prva ni poslednja.... Ali nit ona da me pusti, nit ja da kupim auto... Zanima me koja je najnbiža cena mog spasenja, tj. koliko košta najjeftiniji x6? Da li ima neka varijanta sa malo oštećenim, polovnim ili kako već? Nije važno da li je nov, polovan, boja, godište, paket opreme... Samo nek je x6!

O Boze koje ti probleme imas :dash:
 
Oće i mene i auto! Ali ja se stidim, nemam para za auto, a hoću ja nju....I ja sam od nje tražio nešto....Al da ne ken.jam, zanima me cena za X6, a ne vaše mišljenje o mojim ribama!
 
Pokusavam da shvatim tvoju situaciju sa neke razumne strane, ali mi ne uspeva, verovatno zato sto nije razumna. Ne mogu da verujem da iznosis taj nazovi "problem"?!??!?!
Sto se tice cene, najjeftiniji, koji sam gledao u Nemackoj je oko 32 000 Eur. Citav naravno.
B.T.W. Nadam se da se sprdas, jer ako se ne sprdas, onda zaista imas problem, a to sigurno nije X6.
 
Poslednja izmena:
Heh... vickast dečko.

Ajde mi objasni šta je poenta "prozivanja" ljudi koji pitaju cenu i odu? Došao neko, pitao cenu dobio odgovor i otišao? And... I ja sam se raspitivao za kojekakve tranje, od kojih sam jednu vozio da bi je samo prosledio dalje i sada me nije sramota što sam spao na Ikarbus/Man/Volvo... :p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top