"Žene naviknute da misle ,

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.932
... su žene na koje se obično ne misli... " :sad2:, tako kaze Bernard Šo...

..me je nagnala da se zapitam,koliko je to zaista donekle istina,u ljubavnim vezama...i zbog cega je to tako?:think:

Drage moje damice Foruma,izvolite...:)

Draga gospodo ovog Foruma slobodni ste i Vi da date Vase cenjeno misljenje..jer i muskarci naviknuti da misle,su cesto muskarci na koje se obicno ne misli....:sad2:

Draga moja drugarice,ti ,koja si mi dala inspiraciju za ovu temu ,hvala ti najlepse..:heart: si pravo....:)
 
Ok,moze to malo opsirnije..ako se ne slazes,zbog cega se ne slazes?

pa ispada da one male djurdjevke, sto trepkaju okicama i ne misle ni o cemu(navodno), kao svi o njima brinu i tralala ako sam ja dobro shvatila temu.
a zene koje se snalaze, misle, bore, organizuju, kao, njij niko ni ne primeti niti bilo ko njima misli. nema logike. jaka zena je jaka zena, ona obicno vuce na grbaci vise parazita i bori se, i na nju misle i te kako, jer im je potrebna njena razboritost.
 
pa ispada da one male djurdjevke, sto trepkaju okicama i ne misle ni o cemu(navodno), kao svi o njima brinu i tralala ako sam ja dobro shvatila temu.
a zene koje se snalaze, misle, bore, organizuju, kao, njij niko ni ne primeti niti bilo ko njima misli. nema logike. jaka zena je jaka zena, ona obicno vuce na grbaci vise parazita i bori se, i na nju misle i te kako, jer im je potrebna njena razboritost.
Cenis da je razborita od tih parazita?
 
pa ispada da one male djurdjevke, sto trepkaju okicama i ne misle ni o cemu(navodno), kao svi o njima brinu i tralala ako sam ja dobro shvatila temu.
a zene koje se snalaze, misle, bore, organizuju, kao, njij niko ni ne primeti niti bilo ko njima misli. nema logike. jaka zena je jaka zena, ona obicno vuce na grbaci vise parazita i bori se, i na nju misle i te kako, jer im je potrebna njena razboritost.

Ja bas mislim da o jakim zenama,one koje imaju mozak,koje umeju i da se bore i da budu samosvesne,da se bas na njih ne misli,jer misle,pa zaboga moze ona to sve i sama..
 
ma ko voli kilave zene???njih zaborave, one ostanu u zapecku....

Znas,to me bas nagnalo na temu..jedna komsinica..zena sve ume i zna..i na sve misli...i na decu i na muza i unucad..svugde trci,juri...sve se trudi da bude,ok,da svakoga raduje,da bude dobra zena,dobar komsija..i onda kada pogledam..na nju niko ne misli...niko se ne trudi da njoj ulepsa dan,da nju neko obraduje..ne govorimo sada o parazitima(sto njeni evidentno jesu),vec mi nije jasan taj fenomen,kada zena milsi na sve i svakoga,a niko na nju?Jer po logici stvari,sta je to,sto je uzrok da i na nju neko ne milsi istim reciprocitetom,kada ona daje sve od sebe,da milsi na druge?:) Sto to nije uzvraceno na pravi nacin?:think:
 
Znas,to me bas nagnalo na temu..jedna komsinica..zena sve ume i zna..i na sve misli...i na decu i na muza i unucad..svugde trci,juri...sve se trudi da bude,ok,da svakoga raduje,da bude dobra zena,dobar komsija..i onda kada pogledam..na nju niko ne misli...niko se ne trudi da njoj ulepsa dan,da nju neko obraduje..ne govorimo sada o parazitima(sto njeni evidentno jesu),vec mi nije jasan taj fenomen,kada zena milsi na sve i svakoga,a niko na nju?Jer po logici stvari,sta je to,sto je uzrok da i na nju neko ne milsi istim reciprocitetom,kada ona daje sve od sebe,da milsi na druge?:) Sto to nije uzvraceno na pravi nacin?:think:

zato sto daje a ne trazi.
i to je njena greska.
 
ma ko voli kilave zene???njih zaborave, one ostanu u zapecku....

jos kilaviji muskarci..
to je jedini nacin da budu dominantni..
svako trazi i nadje na kraju sebi slicnog..
i jedino sa takvim moze da bude srecan..
pametan sa pametnim.
vredan sa vrednim.
bahatog zapadne bahat.
a glupog - glup.

mislila sam da moze drugacije, kad sam u nekome bez potencijala pokusala da vidim nesto drugo.
i ucinilo mi se da moze.
al ne vredi.
bahat i glup ostaje takav.
to se ne moze promeniti.
 
Poslednja izmena:
jos kilaviji muskarci..
to je jedini nacin da budu dominantni..
svako trazi i nadje na kraju sebi slicnog..
i jedino sa takvim moze da bude srecan..
pametan sa pametnim.
vredan sa vrednim.
bahatog zapadne bahat.
a glupog - glup.

mislila sam da moze drugacije, kad sam u nekome bez potencijala pokusasla da vidim nesto drugo.
i ucinilo mi se da moze.
al ne vredi.
bahat i glup ostaje takav.
to se ne moze promeniti.

Sjajno si ovo napisala..Mislim da je apsolutno tacno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top