koraodbanane

kako nema signala,prvi je pogled...i stojim iza toga da pogledom mozes svasta postici,zaseci nekog u korenu,pokazati mu da ti se svidja ili pak da te ne interesuje... pa ja sam jednog sirotog decka (posle mi ga bilo zao,ali stvarno sam bila klinka i blesava) privukla samo tako,buljila sam u njega citavu noc,i na kraju mi je prisao i bili smo zajedno,e ***** bi mi prisao da mi nisu oci ispale...

...ma ja govorim o zenama koje nista ali nista pod milim bogom ne rade a oni vide signale, umisljaju ih, ne secas se ni da si ih pogledala ni da si se nasmejala ni da si pocrvenela...pojma nemas o cemu govori a on uveren, desilo mi se milion puta i osecaj je odvratan kao da izazivas a ti ni kriva ni duzna...a tek drugovi, kao muvate se a ti nemas blage veze, kolege ma bre meni je muka od muvanja....stalno ti lepe da provociras kontakt nije fer uopste...u ovoj zemlji ako popijes kafu sa kolegom mogu da ti prilepe da se muvas sa njim...bezi bre...uzas
 
...ma ja govorim o zenama koje nista ali nista pod milim bogom ne rade a oni vide signale, umisljaju ih, ne secas se ni da si ih pogledala ni da si se nasmejala ni da si pocrvenela...pojma nemas o cemu govori a on uveren, desilo mi se milion puta i osecaj je odvratan kao da izazivas a ti ni kriva ni duzna...a tek drugovi, kao muvate se a ti nemas blage veze, kolege ma bre meni je muka od muvanja....stalno ti lepe da provociras kontakt nije fer uopste...u ovoj zemlji ako popijes kafu sa kolegom mogu da ti prilepe da se muvas sa njim...bezi bre...uzas

ma dobro,ja sam govorila o ljudima koji znaju da procene sta je signal za flert....ovi sto brkaju pojmove su druga prica,njih racunam u tenkrice i ima ih koliko hoces...hehe,joj,koliko se puta svakome desilo sigurno...da izadjes u grad,i osetis kako te neko prati pogledom,odmerava,sve ti neprijatno...i sad da zavrsisi tu agoniju okrenes se cisto da vidis hoce li vise tenkre prestati da bulji,a on se jos gore primi,ko majmun na bananu i krene za tobom...Pobrkao pogled sa "kus idijjjjote efektom" i flert...
 
...ma ja govorim o zenama koje nista ali nista pod milim bogom ne rade a oni vide signale, umisljaju ih, ne secas se ni da si ih pogledala ni da si se nasmejala ni da si pocrvenela...pojma nemas o cemu govori a on uveren, desilo mi se milion puta i osecaj je odvratan kao da izazivas a ti ni kriva ni duzna...a tek drugovi, kao muvate se a ti nemas blage veze, kolege ma bre meni je muka od muvanja....stalno ti lepe da provociras kontakt nije fer uopste...u ovoj zemlji ako popijes kafu sa kolegom mogu da ti prilepe da se muvas sa njim...bezi bre...uzas

Pa kad im šalješ signale...ajd nemoj sad tu da se praviš:mrgreen::lol:
 

Back
Top