Vise nije smesno

Samo da mi je znati koji je on faktor u medjunarodnoj politici, kad veci kredibilitet imaju Milo Djukanovic l Fatmir Sejdiju od njega.
Umesto sto besomucno trosi pare poreskih obveznika na putovanja od kojih nema nikakvog efekta, nek malo uvede reda u ove svoje privredne talibane u stranci, razorise nam privredu. A znao je da posle pobede na iyborima vice, puna zemlja lopova, ili je to samo bila gluma?!
 
Poslednja izmena od moderatora:
10 godina zamajavaju narod tom bezveznom idiotarijom zvanom EU
pa nema po ovu zemlju trivijalnije stvari od "evro integracija"
ali najlakshe je obecati
a iza sve te velike priche i palamudenja se krije jedno veliko nishta
 
Poslednja izmena od moderatora:
10 godina zamajavaju narod tom bezveznom idiotarijom zvanom EU
pa nema po ovu zemlju trivijalnije stvari od "evro integracija"
ali najlakshe je obecati
a iza sve te velike priche i palamudenja se krije jedno veliko nishta
najobichniji shibicar

e al sad, posle sveg promasaja, covek se zalaze, ma insistira ne samo da srbija udje nego ceo zapadni balkan?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Шта се догађа са Грчком, Бугарском, Летонијом... У колапсу су баш због те EU, јер су продали своје интересе, зарад тог срања званог EU, а та иста им не да паре, него их цинично упућује на ММФ...
 
Poslednja izmena od moderatora:
sve je to deo dugorochne mudre DS strategije za ekonomski preporod do 2020.
chovek ima plan
a i ako ne uspe,kriv je sloba
ma to je ok, ciljevi su mu jasni.
al meni nije jasno ko kupuje ove izjave. ovo je otislo u paranormalno.


vidi, sa svim onim izjavama, mesanjem u sve i svasta, trazeci binu, publiku bilo gde za bilo sta, ma o cemu se radilo, ovo zadnje je van pameti.

on se sve vise i vise uzivljava u svoju ulogu, sve vise verujuci u svoju ulogu i to sto prica.

hej covece, nekoliko miliona ljudi mu daju za pravo.
 
Poslednja izmena od moderatora:
da li je moguce da niko od moderatora ne reaguje na ovakve postove u kojima se otvoreno vrejda prvi covek srbije. sta bi bilo kad bih ja nesto slicno rekao o mom predsedniku, ja mislim da bi me momentalno banovali.
 
sta znam,mislim da je ova izjava izrecena u kontekstu cinjenice da neki tvrde kako ce hrvatska uci u EU prva,a ako se to desi,naravno da ce staviti veto na ulazak srbiji,i taj scenario je vrlo moguc..ako ne udju zajedno,sve zemlje zap.balkana bi lupale veto jedna drugoj...mislim da on zato insistira na "zajednickom ulasku" i da izjava zapravo i nije toliko pogresna...zapravo,ovo je jedna od retkih ne toliko losih u poslednje vreme...ali opet,to je samo moje misljenje...
 
sta znam,mislim da je ova izjava izrecena u kontekstu cinjenice da neki tvrde kako ce hrvatska uci u EU prva,a ako se to desi,naravno da ce staviti veto na ulazak srbiji,i taj scenario je vrlo moguc..ako ne udju zajedno,sve zemlje zap.balkana bi lupale veto jedna drugoj...mislim da on zato insistira na "zajednickom ulasku" i da izjava zapravo i nije toliko pogresna...zapravo,ovo je jedna od retkih ne toliko losih u poslednje vreme...ali opet,to je samo moje misljenje...

ajd da zaboravimo, tebi u cast da hrvatska nije zapadni balkan.

stvar je u tome sto su se milion stvari izdesavale izmedju, jer to o cemu tu pricas je staro jednu dekadu godina.
hrvatska nece u eu, niti ce iko uci u eu.
pogotovo nikakav zapadni balkan, u kome geogradski ni hrvatska ne pripada
 
3nojavi Omladinac

ovo nije vredjanje institucije predsednika nego pitanje da li je tadic kao licnost nepodoban za funkciju koju obavlja.

Nisi ti kvalifikovan ni po jednom osnovu da sudis ko je lud, a ko nije.

Pogotovo sto nikad nisi ni ziveo u Srbiji.

Daj ponasaj se vec jednom kulturno.

Stvarno si prekardasio.
 
Nisi ti kvalifikovan ni po jednom osnovu da sudis ko je lud, a ko nije.

Pogotovo sto nikad nisi ni ziveo u Srbiji.

Daj ponasaj se vec jednom kulturno.

Stvarno si prekardasio.

ja nikad nisam ziveo u srbiji?

to je sve sto imas da kazes antiprotivno?

e pa majstore, ja jesam ziveo u srbiji i cak sam srpski drzavljanin, od majke srpkinje i oca srbina, sto je nevazno, al za tebe srbofoba sigurno da jeste vazno.
 
ajd da zaboravimo, tebi u cast da hrvatska nije zapadni balkan.

stvar je u tome sto su se milion stvari izdesavale izmedju, jer to o cemu tu pricas je staro jednu dekadu godina.
hrvatska nece u eu, niti ce iko uci u eu.
pogotovo nikakav zapadni balkan, u kome geogradski ni hrvatska ne pripada

ja se mozda nisam dobro izrazila ali da probam da se objasnim...mislim da je svakome jasno da ako hrvatska udje prva,srbiji ce udariti veto...zato on zeli da sve zemlje zp.balkana udju zajedno,ne bi li se srbija nekako "prikacila"...a ako bi ulazile odvojeno,zemlje zap.balkana bi lupale veto jedna drugoj....na to sam mislila da ne bude zabune...

a nevezano za to,mislim da u uniju i ne treba da ulazimo...
 
ja se mozda nisam dobro izrazila ali da probam da se objasnim...mislim da je svakome jasno da ako hrvatska udje prva,srbiji ce udariti veto...zato on zeli da sve zemlje zp.balkana udju zajedno,ne bi li se srbija nekako "prikacila"...a ako bi ulazile odvojeno,zemlje zap.balkana bi lupale veto jedna drugoj....na to sam mislila da ne bude zabune...

a nevezano za to,mislim da u uniju i ne treba da ulazimo...

opet si nejasna.

hrvatska nije zapadni balkan!
ne znam da l sam sad bio jasniji ili ne, al to je sve sto mogu. ostalo zavisi od tebe, hoces li da pogledas kartu balkana ili ne.
 

Back
Top