Италијанска тортура радника у Србији!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Одлазак 58 радника из Фијатових погона у Крагујевцу због, како кажу, тешког посла и психичког оптерећења које не могу да издрже, покренуло је питање да ли су радници у Србији заштићени законом државе.Радници који су због тортуре изгубили посао никог не нтересује у Србији!

Какава је то фирма која не даје радницима право на боловање,право на одмор,на топли оброк..итд!

За ситниш раднике раде а држава на страни послодавца!

http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/РТС+1/590091/Да+Можда+Не.html

:rtfm:
 
Poslednja izmena:
Радиш као Италијан зарађујеш као Србин у Србији и то уз тортуру!
Надам се да ће ускоро радничка револуција јер су они најмање заштићени у пропалој приватизованој Србији!

samo nemoj komunisti da ponovo uzjasu
 
Радиш као Италијан зарађујеш као Србин у Србији и то уз тортуру!

Heh, skoro sam bio u Italiji... I nije bas da se ubijaju od posla... :lol: To su mitovi i legende, na zapadu se radi od jutra do sutra i tako dalje.... ;) Nigde nisam video ovakvo izrabljivanje kao kod nas, recimo tamo nema teorije naci prodavnicu nedeljom popodne, da kupis nesto, a kod nas je to klasika u STR. Masa ljudi radi redovno subotom, a cesto i nedeljom...
 
Тих 58 радника су болесни од тортуре Италијана ,радиш до изнемоглости без да једну кору хлеба да поједеш!
Боме за време комунизма радницу су са песмо ишли на посао и песмом радили!

PA to nije samo u FIATu. Tako je kod 90% privatnika u Srbiji.

Боме за време комунизма радницу су са песмо ишли на посао и песмом радили!

:rotf:
 
Радиш као Италијан зарађујеш као Србин у Србији и то уз тортуру!
Надам се да ће ускоро радничка револуција јер су они најмање заштићени у пропалој приватизованој Србији!

svi se nadamo ! cim krene javljamo!
 
LOL, iz Nisa?? Ja iz NS se nadam da cu uspeti da se zaposlim u Kragujevcu u FIATu, bio i na razgovoru, nadam se da cu proci u drugi krug... :)

Не дај да те раде!
Радник није роб као у Фиату,где немаш право да кору хлеба поједеш!:rtfm:
Док робовланици на тебе потежу штап и канап !
 
Haha, :hahaha: pa ajde neka mi neki tvoj komunista daa posao, ja bez posla vec 12 meseci....

Сви би имали посао када би комунисти били на власти!
Као што су и имали ,старији радници веома добро памте како им је било пре,како је сада и због тога се и буне!

Данас је радник у Србији роб!
 
:eek: kako bre nemaju pravo na pauzu? ima li kakav zakon koji stiti radnike?...ma ovde se prica o ljudskim pravima:confused:

Немају право на паузу ,раде их невиђено !
Један радник ради по 12 сати без оброка ,и још ради посао предвиђен за пет људи!

Оставила сам линк ка видео ,који можеш да погледаш и схватиш раднике!

Још нешто радници су због стреса добили и шећер,разболели се ,сада нису способни за рад!
 
Робовласничка диктаура јасније речено!
Тешко њима када радницу устану!

pa hajde više i to da vidim:mrgreen:...msm proći će mi život u čekanju,da vidim i to čudo..msm veće su mi šanse da vidim troglavo čudovište nego što ću videti da se ovde neko pobuni.:kafa:
 
Poslednja izmena:

Back
Top