zastavin punto dobio zestoku konkurenciju

dejannn

Iskusan
Poruka
5.717
Veliko je pitanje kakva buducnost ceka zastavin punto, dobio je novu konkurenciju u njegovom cenovnom rangu, u pitanju je dzip dacia daster 1600cm3 16 v 110ks, auto je bog i batina za punta a cena pocetna ce mu biti 9000 evra,za model sa pogonom na prednje tockove, sa 4X4 pogonom ce biti skuplji za 1500evra,postoji model i sa dizel motorom od 1500cm3 i 110 ks.
 
Poslednja izmena:
Sta ne valja za tu cenu?!

Zavrsna obrada je velika 0! Recimo video sam par primeraka Slogana kod kojih je moguce gurnuti ceo prst u rupu izmedju table i stuba, kvalitet plastike je na nivou juga, da ne pominjem plastiku na tapacirungu, kod mnogih primeraka curi ulje iz motora, najcesce kod 1.4 mpi, podna obloga ispred zadnjeg sedista se preklapa celom sirinom vozila, vidi se iz aviona, cudno skripanje koje potice od zadnjeg ogibljenja..................
Inace Duster ce kostati oko 14 hiljada eura.
 
Zavrsna obrada je velika 0! Recimo video sam par primeraka Slogana kod kojih je moguce gurnuti ceo prst u rupu izmedju table i stuba, kvalitet plastike je na nivou juga, da ne pominjem plastiku na tapacirungu, kod mnogih primeraka curi ulje iz motora, najcesce kod 1.4 mpi, podna obloga ispred zadnjeg sedista se preklapa celom sirinom vozila, vidi se iz aviona, cudno skripanje koje potice od zadnjeg ogibljenja..................
Inace Duster ce kostati oko 14 hiljada eura.


Sacekajmo da vidimo koliko ce kostati,koliko para,toliko i muzike.
 
Zvanicna pocetna cena za Srbiju je 9300 evra, odakle ti to da ce kostati 14000 evra, informisi se, cena jeste niska i zato ce ce auto prodavati odlicno

Kada sam ja cuo da ce se pojaviti ovaj auto( pre 3-4 meseca) spominjala se cena od 14.000, cena jeste niska, a kvalitet:rotf:

Ili

Гованце.:roll::roll::roll:

Za taj novac je nemoguce napraviti dobar auto u nekoj visoj klasi od gradskog malisana, a kamo li jednog terenca.
 
ako bude cena kao sto je gore dejann naveo to je mnogo bolja kupovina od zunta
da se ne lazemo i kod jednog i drugog enterijer je ocajan
ali kolko vidim ovo je veći i vislji automobil od zunta, a i mozes da ga parkiras po visokim ivicnjacima u beogradu
sad motori su kolko vidim 1,6 benzin i 1.5 dizel
mogli su da ture malo jači dizel sa više kubika ,ipak je ovo malo kabastiji automobil
 
Nema ga, jedini pored prastare Lade proizvode pravi teranac su Land Rover, i Fiat, a zna se koliko kosta jedna nova Campagnola ili Discovery, iskreno ne verujem da je ovaj Dacijin 4x4 pogon nesto preterano dobar.


99% terenaca koje svakodnevno vidjamo,vide los teren k`o svinja nebo,znaci nikad,voze se iskljucivo po asfaltu.Za lose vreme,sneg i sl`,dobar je i ovaj Dacijin,ali za bagatelnu cenu.Ne mozes za te pare da dobijes visok kvalitet ali je to solidan auto sa pogonom 4x4.Lepo ce se prodavati.
 

Back
Top