United Colors of Benetton

tarabica

Domaćin
Poruka
3.750
Dugo sam zaobilazila ovu radnju, posle srednjoškolskog razočaranja što mi nijedne njihove farmerke ne stoje.:) Posle su došli Zara i Mango, koji su povoljniji zbog cena. Ali u poslednje vreme sam uhvatila sebe da sam kupila čak 3 Benetton stvarčice koje jesu bile skuplje, ali se razlika u kvalitetu ipak primećuje. Pronašla sam dobre crne poslovne pantalone, koje pristaju i nama mlađima. Zatim ljubičastu rolku koju sam jedinu i nosila zimus, jer je topla, a nije kabasta. I za kraj teget koktel haljinicu, koja je dovoljno svečana, a nije prenapadna, bez ogromnih izreza...
Da li se ponuda u Benettonu promenila i postala zanimljivija ili se moj ukus malo promenio, sazreo? Sad kad uđem u njihovu radnju uvek mi nešto zapadne za oko:) Jedino cene :aha:
 
Ja sam našla u Benetonu zimus jedne farke za oko 2000. Nisu loše, lepa je boja, samo malo su se opustile, trebalo je da uzmem manje.
Inače, ne znam, ima i nekvalitetnih stvari tamo. Jedino one iz stalne ponude :)
Džemperići na romboide koji se godinama nose i sl.
 
kupujem beneton dosta cesto: volim njihove klasicne pamucne jednobojne majice kratkih i dugih rukava, lako se peglaju, dugo zadrze boju, nisu preuske, cist je pamuk....imam i teksas suknje koje sam kupila na snizenju za nekih 2500 din i prezadovoljan sam....svidjaju mi se dzempercici na romboide i cekacu da ih snize...sad su oko 4500 din.....
 
kupujem beneton dosta cesto: volim njihove klasicne pamucne jednobojne majice kratkih i dugih rukava, lako se peglaju, dugo zadrze boju, nisu preuske, cist je pamuk....imam i teksas suknje koje sam kupila na snizenju za nekih 2500 din i prezadovoljan sam....svidjaju mi se dzempercici na romboide i cekacu da ih snize...sad su oko 4500 din.....
Džemperići bili zimus oko 2000, ali te suknje ne videh.
Kod nas Beneton nešto praznjikav.
 
Benetton je mnogo dobra marka,do sada sto sam imala njihovo sve se pokazalo izuzetnog kvaliteta,ali osim rasprodaja ne vredi ulaziti u njihove butike definitivno,pariti oci dok ne pogledas cene i spustis se na zemlju :D Obuca mi narocito deluje izuzetno kvalitetna,svidjaju mi se materijali,ali do sada nisam nista kupovala.Svidjaju mi se i boje koje su najvise zastupljene,sve nekako pastelni tonovi,bas zenstveno.Sve u svemu :ok:
 

Back
Top