Ejahan~nova browser igra!!!

Simpsons†

Početnik
Poruka
44
Imate neke zelje u zivotu koje niste uspeli da ispunite, niti mislite da cete imati sansu da ih ikada ispunite? Ovde vam se nudi sansa da jednog dana postanete predsednik nase eDrzave, da promenete istoriju eSveta. Mozda zelite da zaradjujete gomilu para od kompanija? Postanete najbogatiji covek na svetu? Mozda bi voleli da budete najpopularniji novinar? Da ceo eSvet cita vase novine? Takodje vam se nudi mogucnost da budete vojnik, pa potom i general, i time vodite srpsku armiju u svim ratovima, i pomazete im da treniraju i jacaju u mirno doba. Dosta vam je toga da niko nije cuo za nasu drzavu? Mozda bas vi mozete da promenete sudbinu eSrbije i da postanemo jedna od najjaih drzava u eSvetu. Radi se o browser igrici koja je zapravo simulacija zivota(dosta je slicna erepubliku,ali su pocele da se prave razlike). Zahteva samo 20 minuta dnevno, i pruza vam priliku da se dokazete i sebi i drugima. Igra je potpuno besplatna,i ne zahteva nikakvu e-mail potvrdu registracije-nista vas ne kosta,nemate sta da izgubite...jedino mozete da se dobro zabavite i steknete nova prijateljstva!
Molio bih sve zainteresovane da se registruju preko ovog linka: http://www.ejahan.com/referrer-3998.html

PRIDRUZITE NAM SE!

Sve najbolje!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Imate neke zelje u zivotu koje niste uspeli da ispunite, niti mislite da cete imati sansu da ih ikada ispunite? Ovde vam se nudi sansa da jednog dana postanete predsednik nase eDrzave, da promenete istoriju eSveta. Mozda zelite da zaradjujete gomilu para od kompanija? Postanete najbogatiji covek na svetu? Mozda bi voleli da budete najpopularniji novinar? Da ceo eSvet cita vase novine? Takodje vam se nudi mogucnost da budete vojnik, pa potom i general, i time vodite srpsku armiju u svim ratovima, i pomazete im da treniraju i jacaju u mirno doba. Dosta vam je toga da niko nije cuo za nasu drzavu? Mozda bas vi mozete da promenete sudbinu eSrbije i da postanemo jedna od najjaih drzava u eSvetu. Radi se o browser igrici koja je zapravo simulacija zivota(dosta je slicna erepubliku,ali su pocele da se prave razlike). Zahteva samo 20 minuta dnevno, i pruza vam priliku da se dokazete i sebi i drugima. Igra je potpuno besplatna,i ne zahteva nikakvu e-mail potvrdu registracije-nista vas ne kosta,nemate sta da izgubite...jedino mozete da se dobro zabavite i steknete nova prijateljstva!
Molio bih sve zainteresovane da se registruju preko ovog linka: http://www.ejahan.com/referrer-3998.html

PRIDRUZITE NAM SE!

Sve najbolje!

Kopija eRepublika.:hvala:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kopija eRepublika.:hvala:

Erepublik je postao sranje u poslednje vreme...
Em sto su svi tajkuni/ikone eSrbije prestale da igraju, em sto je nemoguce da posten biznismen zaradi, em sto nemamo sanse protiv EDEN-a...
Razmisljao sam da prestanem da ga igram, al reko ae da vidim kakav ce biti onaj novi modul...
Poceo sam da igram ejahan cisto da vidim kakav je... nadam se da ce biti bolji od erepa(sto i nece biti tesko -.-)...
 
Erepublik je postao sranje u poslednje vreme...
Em sto su svi tajkuni/ikone eSrbije prestale da igraju, em sto je nemoguce da posten biznismen zaradi, em sto nemamo sanse protiv EDEN-a...
Razmisljao sam da prestanem da ga igram, al reko ae da vidim kakav ce biti onaj novi modul...
Poceo sam da igram ejahan cisto da vidim kakav je... nadam se da ce biti bolji od erepa(sto i nece biti tesko -.-)...

Nemamo sanse protiv EDENA?FAIL!
 
Erepublik je postao sranje u poslednje vreme...
Em sto su svi tajkuni/ikone eSrbije prestale da igraju, em sto je nemoguce da posten biznismen zaradi, em sto nemamo sanse protiv EDEN-a...
Razmisljao sam da prestanem da ga igram, al reko ae da vidim kakav ce biti onaj novi modul...
Poceo sam da igram ejahan cisto da vidim kakav je... nadam se da ce biti bolji od erepa(sto i nece biti tesko -.-)...

Ahahahahahah pa zaustavili smo svake pokusaje Poljaka i Hrvata da dodju do nekog high irona koji je u posedu od nekih Phoenix drzava.Bez ikona se moze,sta otisao je Lipec,Razor...
A za biznis ***,ne moze da se zaradi bas ali moze neko da se zanima sa firmom barem..

Inace igrao sam malo ejahan nagovorio me ortak koji je inace bio predsednik...
 
igra je totalno nepregledna, prvi dan kad radim nemam para ni za hleb, dok sam nasao neko ministarstvo da mi donira smorio sam se, ima par ideja dobrih ali ne mogu da ih nadjem jer je nepregledna. zao mi je jer mi se svidjaju takve igre, i malo je problem sto kad radis jednu stvar moras cekati da se zavrsi da bi radio drugu, moras biti konektovan duze, bezveze skroz.
 
U samoj igrici ne smem da pričam o ovom dobiću ban pa pitam ovde,
ima li neko da mi da neku kintu, a ja ću njemu dati u erepublici ili ću da se registrujem preko njegovog linka u travijanu.

Ponavljam, o ovome nesme da se raspravlja u samoj igrici.
 
Nemamo sanse protiv EDENA?FAIL!

Tacno. Pa ni oni ne zele da bace neogranicenu lovu u (samo jednu) igru. Glavni protivnici su Poljaci - a oni nisu jaki kao Nemci - koji su sa nama, kao i Francuzi, Englezi...
Sa druge strane imamo Ameriku...

Nego, sto se igre po temi tice - bas kao sto neko i rece - kopija eRepublika. Mada, to i ne mora da bude lose.
Osnovni model igranja je skoro pa isti svuda. Pogledajte samo sta je GameForge sve napravio - pa to je jedna ista igra, samo sto pustaju verzije u proslosti, buducnosti, sa magijom ili bez...
 
Posto je erep postao sranje, mnogi su nasli utociste u ejahanu. U ejahanu je Srbija medju najjacima, ali nam fali jos dosta ljudi, da bismo mogli da se nosimo sa bogatim irancima.
Ako nemate nalog, mozete se registrovati preko mog referal linka - http://www.ejahan.com/referrer-2192.html ili ako necete - www.ejahan.com

Posle registracije, neko od dobrotvora ce vam se javiti da vam pomogne malo

Potrebni ste Srbiji :D
 
pa da, taman kad se budemo zaleteli i oni će da naprave neku novu verziju zbog koje ćemo se pokajati što smo uopšte gubili vreme... dakle, nema šanse da ću se ikada registrovati tamo... :)
a i ispucali smo se u eRepu, ja evo lično više ne znam šta bih mogla da radim u nekoj takvoj igrici osim da budem od onih koji klikću i ne misle... politike, medija i ratova mi dosta za narednih 5 godina... :)
 

Back
Top