Ejahan~nova browser igra!!!
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Ejahan~nova browser igra!!!

Početnik
    Učlanjen
    12.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Ejahan~nova browser igra!!!

Imate neke zelje u zivotu koje niste uspeli da ispunite, niti mislite da cete imati sansu da ih ikada ispunite? Ovde vam se nudi sansa da jednog dana postanete predsednik nase eDrzave, da promenete istoriju eSveta. Mozda zelite da zaradjujete gomilu para od kompanija? Postanete najbogatiji covek na svetu? Mozda bi voleli da budete najpopularniji novinar? Da ceo eSvet cita vase novine? Takodje vam se nudi mogucnost da budete vojnik, pa potom i general, i time vodite srpsku armiju u svim ratovima, i pomazete im da treniraju i jacaju u mirno doba. Dosta vam je toga da niko nije cuo za nasu drzavu? Mozda bas vi mozete da promenete sudbinu eSrbije i da postanemo jedna od najjaih drzava u eSvetu. Radi se o browser igrici koja je zapravo simulacija zivota(dosta je slicna erepubliku,ali su pocele da se prave razlike). Zahteva samo 20 minuta dnevno, i pruza vam priliku da se dokazete i sebi i drugima. Igra je potpuno besplatna,i ne zahteva nikakvu e-mail potvrdu registracije-nista vas ne kosta,nemate sta da izgubite...jedino mozete da se dobro zabavite i steknete nova prijateljstva!
    Molio bih sve zainteresovane da se registruju preko ovog linka: http://www.ejahan.com/referrer-3998.html

PRIDRUZITE NAM SE!

Sve najbolje!
    Poslednji put ažurirao/la Boki : 19.07.2010. u 21:36

Primećen član IvantheJedi (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Re: Ejahan~nova browser igra!!!

Citat Original postavio Simpsons† Pogledaj poruku
    Imate neke zelje u zivotu koje niste uspeli da ispunite, niti mislite da cete imati sansu da ih ikada ispunite? Ovde vam se nudi sansa da jednog dana postanete predsednik nase eDrzave, da promenete istoriju eSveta. Mozda zelite da zaradjujete gomilu para od kompanija? Postanete najbogatiji covek na svetu? Mozda bi voleli da budete najpopularniji novinar? Da ceo eSvet cita vase novine? Takodje vam se nudi mogucnost da budete vojnik, pa potom i general, i time vodite srpsku armiju u svim ratovima, i pomazete im da treniraju i jacaju u mirno doba. Dosta vam je toga da niko nije cuo za nasu drzavu? Mozda bas vi mozete da promenete sudbinu eSrbije i da postanemo jedna od najjaih drzava u eSvetu. Radi se o browser igrici koja je zapravo simulacija zivota(dosta je slicna erepubliku,ali su pocele da se prave razlike). Zahteva samo 20 minuta dnevno, i pruza vam priliku da se dokazete i sebi i drugima. Igra je potpuno besplatna,i ne zahteva nikakvu e-mail potvrdu registracije-nista vas ne kosta,nemate sta da izgubite...jedino mozete da se dobro zabavite i steknete nova prijateljstva!
    Molio bih sve zainteresovane da se registruju preko ovog linka: http://www.ejahan.com/referrer-3998.html

PRIDRUZITE NAM SE!

Sve najbolje!
    Kopija eRepublika.
    Poslednji put ažurirao/la Boki : 19.07.2010. u 21:36
    "Priroda ljudi je nepostojana; lako je ubediti ih u jedno, ali je tesko odrzati ih u tom ubedjenju. Zato je potrebno biti tako spreman da se, kada vise ne veruju, silom nateraju da veruju."

Iskusan 1DaL (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    92

Citat Original postavio IvantheJedi Pogledaj poruku
    Kopija eRepublika.
    Erepublik je postao sranje u poslednje vreme...
    Em sto su svi tajkuni/ikone eSrbije prestale da igraju, em sto je nemoguce da posten biznismen zaradi, em sto nemamo sanse protiv EDEN-a...
    Razmisljao sam da prestanem da ga igram, al reko ae da vidim kakav ce biti onaj novi modul...
    Poceo sam da igram ejahan cisto da vidim kakav je... nadam se da ce biti bolji od erepa(sto i nece biti tesko -.-)...
    Each day I would …. limit how much of my IN-VALID self I would leave in the VALID world.

Primećen član IvantheJedi (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio 1DaL Pogledaj poruku
    Em sto su svi tajkuni/ikone eSrbije prestale da igraju, em sto je nemoguce da posten biznismen zaradi, em sto nemamo sanse protiv EDEN-a...
    Razmisljao sam da prestanem da ga igram, al reko ae da vidim kakav ce biti onaj novi modul...
    Poceo sam da igram ejahan cisto da vidim kakav je... nadam se da ce biti bolji od erepa(sto i nece biti tesko -.-)...
    Nemamo sanse protiv EDENA?FAIL!
    "Priroda ljudi je nepostojana; lako je ubediti ih u jedno, ali je tesko odrzati ih u tom ubedjenju. Zato je potrebno biti tako spreman da se, kada vise ne veruju, silom nateraju da veruju."

Aktivan član placenik (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Svaka browser igrica u kojoj se ingame stvari mogu kupiti stvarnim novcem osudjena je da postane ili sranje ili zatvoreni klub. Napustih erepublic cim videh da se zlato kupuje za eure...
    Vecina nije uvek u pravu, ali je uvek u vecini

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ova nova verzija obecava. Samo da srede malo ratovanje i hakovanjee sajta i bice k'o bombona
    znaci...
    Poslednji put ažurirao/la Boki : 31.03.2010. u 12:04

Početnik
    Učlanjen
    08.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa koliko je igrica slicno travianu pa se sve po necenu razlikuju a eJahan je sad bolji od erepa samo nije toliko popularan

Simpsons† jel nisi video da vec postoji tema
    Poslednji put ažurirao/la duki777 : 31.03.2010. u 22:11

Poznat Petar BSK (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    299

Citat Original postavio 1DaL Pogledaj poruku
    Ahahahahahah pa zaustavili smo svake pokusaje Poljaka i Hrvata da dodju do nekog high irona koji je u posedu od nekih Phoenix drzava.Bez ikona se moze,sta otisao je Lipec,Razor...
    A za biznis ***,ne moze da se zaradi bas ali moze neko da se zanima sa firmom barem..

Inace igrao sam malo ejahan nagovorio me ortak koji je inace bio predsednik...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

igra je totalno nepregledna, prvi dan kad radim nemam para ni za hleb, dok sam nasao neko ministarstvo da mi donira smorio sam se, ima par ideja dobrih ali ne mogu da ih nadjem jer je nepregledna. zao mi je jer mi se svidjaju takve igre, i malo je problem sto kad radis jednu stvar moras cekati da se zavrsi da bi radio drugu, moras biti konektovan duze, bezveze skroz.

Poznat G.H.O.S.T. (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    109

Tesko natezanje izmedju nas i EDENA, ali nas **** teska neorganizovanost...
    Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

neznam da se registrujem

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

U samoj igrici ne smem da pričam o ovom dobiću ban pa pitam ovde,
    ima li neko da mi da neku kintu, a ja ću njemu dati u erepublici ili ću da se registrujem preko njegovog linka u travijanu.

Ponavljam, o ovome nesme da se raspravlja u samoj igrici.
    samo jedan može biti najbolji
    a to nisi ti

Nov član
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Menjam TALE na eJehanu za eRep Gold! Odnos standardan.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Aztec King Pogledaj poruku
    neznam da se registrujem

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2276

Tacno. Pa ni oni ne zele da bace neogranicenu lovu u (samo jednu) igru. Glavni protivnici su Poljaci - a oni nisu jaki kao Nemci - koji su sa nama, kao i Francuzi, Englezi...
    Sa druge strane imamo Ameriku...

Nego, sto se igre po temi tice - bas kao sto neko i rece - kopija eRepublika. Mada, to i ne mora da bude lose.
    Osnovni model igranja je skoro pa isti svuda. Pogledajte samo sta je GameForge sve napravio - pa to je jedna ista igra, samo sto pustaju verzije u proslosti, buducnosti, sa magijom ili bez...

Nov član
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ajde, ljudi, imam preko 70 Tala, kupio bih Gold za eRep, posto mi ovi novci u Jehanu ne sluze nicemu! Javite mi na PM ako neko bude zainteresovan.

http://www.ejahan.com/profile-2165.html
    Poslednji put ažurirao/la milanche037 : 22.07.2010. u 00:21

Aktivan član
    Učlanjen
    06.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Kopija eRepublika.
    samo sto je eRep 100x bolja

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Posto je erep postao sranje, mnogi su nasli utociste u ejahanu. U ejahanu je Srbija medju najjacima, ali nam fali jos dosta ljudi, da bismo mogli da se nosimo sa bogatim irancima.
    Ako nemate nalog, mozete se registrovati preko mog referal linka - http://www.ejahan.com/referrer-2192.html ili ako necete - www.ejahan.com

Posle registracije, neko od dobrotvora ce vam se javiti da vam pomogne malo

Potrebni ste Srbiji

Elita хероина (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    312

pa da, taman kad se budemo zaleteli i oni će da naprave neku novu verziju zbog koje ćemo se pokajati što smo uopšte gubili vreme... dakle, nema šanse da ću se ikada registrovati tamo...
    a i ispucali smo se u eRepu, ja evo lično više ne znam šta bih mogla da radim u nekoj takvoj igrici osim da budem od onih koji klikću i ne misle... politike, medija i ratova mi dosta za narednih 5 godina...
    my dream is to fly over the rainbow so high

Početnik
    Učlanjen
    11.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Igra je krenula iz pocetka a i promenjen je domen. Sada se nalazi na www.ejahan.org

Slične teme

1. Zanimljiva browser igra
    Autor icabre u forumu Male igre
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.11.2009., 20:06
  2. Nova browser based igra koja je zaludela Srbe !
    Autor tabooo u forumu Video igre
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.08.2009., 16:25
  3. Zanimljiva browser igra
    Autor icabre u forumu Internet
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.04.2009., 22:23
  4. Web browser igra
    Autor Qdar u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.02.2008., 14:27

Pravila za slanje poruka