ja sam fina devojka...

koliko sam puta ovo cuo pre nego sto krenuo da je 'milujem'... danas sve glume (ogradjujem se od 0,0001 % devojaka...), ali zasto kazu da su fine ,a vamo jedva cekaju da ih opalis?


poneka malo tvrdi pazar da bude zanimljivije...zenice su cudo;)....valjda bi se i ona sama osecala ko qrava da ti da cim te spazi...malo pricanje zezanje...pa ti trazis:per:...pa ona kao nece..al na kraju se sve zavrsi kako treba;)
 
ja tvrdim da su sve takve...( procenat onih koje nisu je toliko mali da bi mi trebalo 200 nula da ga predstavim, pa je zanemarljiv...):confused:

.. To je jedno nerealno objektivno mišljenje .
A sad cu ja tebi rec kakvi su vecina muškaraca : LIPO IM SE OBRATIŠ, odma misle da imaju plodno tlo za barit i ne posustaju .
Znaci vi vidite IZMIŠLJENE signale .
 
Verovatno imaš neke druge kvalitete... ;)
:D
bice da je to...:)
poneka malo tvrdi pazar da bude zanimljivije...zenice su cudo;)....valjda bi se i ona sama osecala ko qrava da ti da cim te spazi...malo pricanje zezanje...pa ti trazis:per:...pa ona kao nece..al na kraju se sve zavrsi kako treba;)

to mi je glupo...zene se zale na ravnopravnost,a muskarac moze da zatrazi sta zeli,a ona mora kao da se necka...sreco, ako nesto zelis to i uzmi... i kraj price..
 
Ovde na Balkanu,nije kao u seriji "Sex i grad"..Znaci,ako bi zena pristala na to,sam kazes da bi zenu tu,drugacijim ocima gledao..Znaci,kako god okrenes zena je ..ako nece,onda se femka,a ako pristane onda se zna sta je po Vama muskarcima..zene izvlace deblji kraj u svakoj definiciji,kako god da odluce da urade..
 

Back
Top