Vase misljenje o ovome

daksi111

Početnik
Poruka
39
Zbog cega muskarci ,i kada su u cvrstom zagrljaju,npr. na ulici,u busu itd. sa svojim partnerkama gledaju u druge devojke.Zar to nije omalovazavanje partnerke i nepostovanje zene u koju gleda dok ljubi svoju devojku?Ja,hvala Bogu,nemam taj problem sa svojim dragim,ali imam sa muskarcima koji su u vezama sa drugim devojkama,a zevaju u mene. :?: :roll: :lol:
 
daksi:
Zbog cega muskarci ,i kada su u cvrstom zagrljaju,npr. na ulici,u busu itd. sa svojim partnerkama gledaju u druge devojke.
Pa kad nemamo u sta pametnije da blenemo :twisted:
[qupte]Zar to nije omalovazavanje partnerke i nepostovanje zene u koju gleda dok ljubi svoju devojku?[/quote]
Naravno da nije, ima mnogo gorih stvari od toga.
Ja,hvala Bogu,nemam taj problem sa svojim dragim...
Sto si tako sigurna :?:

P.S. A ti nikada ne "zevnes" okolo?
 
[quote="chokolada] Cak ja uvek prva primetim i kazem mu "Vidi sto je slatka".[/quote]


eheeh dobra taktika :twisted:
pa dobro ako je gleda dok se grli to je vec hm znaci da se smorio..kao kad odesh kod drugara pa ti dosadno al ne mozes da odes jer ste stari drugari
 
daksi:
Zbog cega muskarci ,i kada su u cvrstom zagrljaju,npr. na ulici,u busu itd. sa svojim partnerkama gledaju u druge devojke.Zar to nije omalovazavanje partnerke i nepostovanje zene u koju gleda dok ljubi svoju devojku?Ja,hvala Bogu,nemam taj problem sa svojim dragim,ali imam sa muskarcima koji su u vezama sa drugim devojkama,a zevaju u mene. :?: :roll: :lol:

Iz istog razloga zbog kog to isto cine i zenske osobe.

P.S. nekada mi je to bila zabava u kaficu da dekoncentrisem devojku pogledom, da vidis kako samo znaju da zeeevaju okolo dok se ljube (sa onim sa kojima nemaju te probleme) 8)
 
Jes majku mu, mnogo neprijatna stvar. Tako vi setate gradom zagrljeni, zaneseni, a on se odjednom okrete. Spazio covek nesto lepo, eno stoji tamo, stvoreno za njega, nesto sto je celog zivota trazio. I kako mu sad oprostiti sto je bas u tom trenutku jedna dobra jakna u izlogu uspela da skrene njegovu paznju sa samo i iskljucivo vas? Muka!

Valjda bi trebalo da covek automatski oslepi kad pocne da se zabavlja sa vama? Da ga nista drugo u zivotu ne interesuje, osim vas?

Da ne primeti lepe noge koje upravo prodjose u mimohodu?

Zasto? Da bi ste se vi osecale sigurno i postovano?
 
igrutin1:
Jes majku mu, mnogo neprijatna stvar. Tako vi setate gradom zagrljeni, zaneseni, a on se odjednom okrete. Spazio covek nesto lepo, eno stoji tamo, stvoreno za njega, nesto sto je celog zivota trazio. I kako mu sad oprostiti sto je bas u tom trenutku jedna dobra jakna u izlogu uspela da skrene njegovu paznju sa samo i iskljucivo vas? Muka!

Valjda bi trebalo da covek automatski oslepi kad pocne da se zabavlja sa vama? Da ga nista drugo u zivotu ne interesuje, osim vas?

Da ne primeti lepe noge koje upravo prodjose u mimohodu?

Zasto? Da bi ste se vi osecale sigurno i postovano?

Da, da bi se osecale sigurno i postovano. A sad cu da ti i objasnim kako. Sasvim je normalno da moj decko ne oslepi kad pocne da se zabavlja sa mnom (u prenosnom smislu, jelte) i normalno je da registruje i druge devojke na ulici, bash kao shto moje ochi registruju mnogo toga, ali postoji neshto shto se zove granica dobrog ukusa.

Bash smo pre neki dan moj dragi i ja prokomentarisali guzu jedne devojke (imala je fantasticne tange:) ) ... I niko se tu nije osecao ugrozen....
Isto tako juce stojim na stanici, momak grli devojku i zeva u mene....a ona se istopi u njegovim rukama.... E to je vec druga situacija. Kapirash....?
 
daksi:
Zbog cega muskarci ,i kada su u cvrstom zagrljaju,npr. na ulici,u busu itd. sa svojim partnerkama gledaju u druge devojke.Zar to nije omalovazavanje partnerke i nepostovanje zene u koju gleda dok ljubi svoju devojku?Ja,hvala Bogu,nemam taj problem sa svojim dragim,ali imam sa muskarcima koji su u vezama sa drugim devojkama,a zevaju u mene. :?: :roll: :lol:
Primetila sam da je to uzelo maha....
:twisted:
 
daksi:
Zbog cega muskarci ,i kada su u cvrstom zagrljaju,npr. na ulici,u busu itd. sa svojim partnerkama gledaju u druge devojke.Zar to nije omalovazavanje partnerke i nepostovanje zene u koju gleda dok ljubi svoju devojku?Ja,hvala Bogu,nemam taj problem sa svojim dragim,ali imam sa muskarcima koji su u vezama sa drugim devojkama,a zevaju u mene. :?: :roll: :lol:

Da li nam se to neko hvali da dobro izgleda :?: :?
 
Meni cela ova diskusija malo liči na onu basnu o lisici i kiselom groždju. Poenta basne je kad ja to ne mogu da imam, onda nikako nije dobro. Tako i ženski svet ovde. Kao super je kad gleda sa strane. Baš vam verujem.Sigurno bi baš bilo ružno(fuj, fuj) da vaš muž ili dečko odvaja svoje oči samo za vas, da smatra da ste naj...(lepša, privlačnija itd...)i da ga druge ženske osobe zanimaju samo poslovno, recimo. Iskreno ne verujem da bi to nekoj od vas smetalo.Naprotiv :!:
 
*misutka*:
Meni cela ova diskusija malo liči na onu basnu o lisici i kiselom groždju. Poenta basne je kad ja to ne mogu da imam, onda nikako nije dobro. Tako i ženski svet ovde. Kao super je kad gleda sa strane. Baš vam verujem.Sigurno bi baš bilo ružno(fuj, fuj) da vaš muž ili dečko odvaja svoje oči samo za vas, da smatra da ste naj...(lepša, privlačnija itd...)i da ga druge ženske osobe zanimaju samo poslovno, recimo. Iskreno ne verujem da bi to nekoj od vas smetalo.Naprotiv :!:
Slusaj ovako ti to ide: Ide covek ulicom i naravno gleda kuce, cvece, ulice i slucajne prolaznike (mora da gleda, ziv je)... Jedan od tih slucajnih prolaznika/prolaznica je lep, privlacan, sexy... E sad ne moze covek zazmuriti i zaboraviti da je video. :roll:
Naravno da niko ne voli da njihov dragi/draga blene, zeva, bulji, zvizdi, flertuje s nekim npr. u kaficu dok su oni s njima. To je manjak postovanja prema voljenoj osobi. Ali ako covek primeti da je neko privlacan i ostavi stvar na tome onda je sve ok. Velika je razlika kad ti decko/devojka kaze vidi slatke devojke/decka i kad ti kaze "Vidi dobra li je, kako bi je ja poyebao" i to na kraju i uradi.
A sad pitanje za tebe: Sta ti radis kada vidis privlacnog momka?
 
lolla:
igrutin1:
Jes majku mu, mnogo neprijatna stvar. Tako vi setate gradom zagrljeni, zaneseni, a on se odjednom okrete. Spazio covek nesto lepo, eno stoji tamo, stvoreno za njega, nesto sto je celog zivota trazio. I kako mu sad oprostiti sto je bas u tom trenutku jedna dobra jakna u izlogu uspela da skrene njegovu paznju sa samo i iskljucivo vas? Muka!

Valjda bi trebalo da covek automatski oslepi kad pocne da se zabavlja sa vama? Da ga nista drugo u zivotu ne interesuje, osim vas?

Da ne primeti lepe noge koje upravo prodjose u mimohodu?

Zasto? Da bi ste se vi osecale sigurno i postovano?

Da, da bi se osecale sigurno i postovano. A sad cu da ti i objasnim kako. Sasvim je normalno da moj decko ne oslepi kad pocne da se zabavlja sa mnom (u prenosnom smislu, jelte) i normalno je da registruje i druge devojke na ulici, bash kao shto moje ochi registruju mnogo toga, ali postoji neshto shto se zove granica dobrog ukusa.

Bash smo pre neki dan moj dragi i ja prokomentarisali guzu jedne devojke (imala je fantasticne tange:) ) ... I niko se tu nije osecao ugrozen....
Isto tako juce stojim na stanici, momak grli devojku i zeva u mene....a ona se istopi u njegovim rukama.... E to je vec druga situacija. Kapirash....?


Ne nego ista. Ti si nicim izazvano stajala na stanici i recimo da se tvoj izgled dopao tom momku, da nije zevao u nesto drugo na tebi, tipa minjduse koje mu se dopadaju i voleo bi da ih vidi na svojoj devojci. I sta sad? Samo zato sto mu je devojka tu (u zagrljaju) on ne treba da gleda prijatan prizor nego da skrene pogled? Pa jel glednje tebe (druge zene) vece zlo od iscitavanja naslova knjiga u izlogu knizare na stanici (opet sa devojkom u zagrljaju)?

Nemoje ljudi, pa sta ako gleda? To uopste ne znaci da on svoju devojku ne voli, ne ceni i ne postuje.
 
Nije rec o onom obicnom,praznom zevanju.Rec je o onom pogledu koji znaci NESTO,znate ono kada dozivljavate jednosmerni seksualni cin.Jednosmerni- od onog ko gleda u vas.Dok ljubi nju...Da li moze da se koncentrise na taj poljubac,da zaista srcem uziva u njemu.Ili...Da li je to poziv usmeren onoj u koju gleda?Nesto u stilu "i tebe bih zeleo da ljubim ovako"
Zar to nije blago prostituisanje duse?
Kada ljubis nekog,ali stvarno ljubis, zar ne bi trebalo da sav-sva budes u tom cinu?Ili... :oops:
 

Back
Top