Vase misljenje o ovome
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Vase misljenje o ovome

Početnik
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Vase misljenje o ovome

Zbog cega muskarci ,i kada su u cvrstom zagrljaju,npr. na ulici,u busu itd. sa svojim partnerkama gledaju u druge devojke.Zar to nije omalovazavanje partnerke i nepostovanje zene u koju gleda dok ljubi svoju devojku?Ja,hvala Bogu,nemam taj problem sa svojim dragim,ali imam sa muskarcima koji su u vezama sa drugim devojkama,a zevaju u mene.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Nekad ja zevam, nekad on, nekad zevamo zajedno i tako....

Podrazumevano

Ne mislim da je to nepoštovanje.....
    Nije konj pa da nosi ono na očima da ne gleda sa strane

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio lady me
    Nekad ja zevam, nekad on, nekad zevamo zajedno i tako....
    Tako i mi... Lepa devojka, lepa, neka gleda. Cak ja uvek prva primetim i kazem mu "Vidi sto je slatka".
    Lep muskarac, lep, gledam i ja. Pa ne yebemo se da oprostis ocima.

Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio apotekarka
    Bas tako!
    A nismo ni mi kobile! :wink:

Aktivan član littlefoot (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Eh da su mi tvoje brige bar na pola dana

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano Re: Vase misljenje o ovome

Citat Original postavio daksi
    Zbog cega muskarci ,i kada su u cvrstom zagrljaju,npr. na ulici,u busu itd. sa svojim partnerkama gledaju u druge devojke.
    Pa kad nemamo u sta pametnije da blenemo
    [qupte]Zar to nije omalovazavanje partnerke i nepostovanje zene u koju gleda dok ljubi svoju devojku?[/quote]
    Naravno da nije, ima mnogo gorih stvari od toga.
    Ja,hvala Bogu,nemam taj problem sa svojim dragim...
    Sto si tako sigurna

P.S. A ti nikada ne "zevnes" okolo?

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio "chokolada
    Cak ja uvek prva primetim i kazem mu "Vidi sto je slatka".

eheeh dobra taktika
    pa dobro ako je gleda dok se grli to je vec hm znaci da se smorio..kao kad odesh kod drugara pa ti dosadno al ne mozes da odes jer ste stari drugari

Aktivan član *misutka* (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica

eheeh dobra taktika
    pa dobro ako je gleda dok se grli to je vec hm znaci da se smorio..kao kad odesh kod drugara pa ti dosadno al ne mozes da odes jer ste stari drugari
    mislim da je neko konačno ubo poentu

Aktivan član mandrak-21 (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Citat Original postavio chokolada
    Bas tako!
    A nismo ni mi kobile! :wink:
    sreca sto niste kobile jer kobile se yebu JEDNOM u god. a i konj samo jednom yebe steta a "konj"

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Zbog cega muskarci ,i kada su u cvrstom zagrljaju,npr. na ulici,u busu itd. sa svojim partnerkama gledaju u druge devojke.Zar to nije omalovazavanje partnerke i nepostovanje zene u koju gleda dok ljubi svoju devojku?Ja,hvala Bogu,nemam taj problem sa svojim dragim,ali imam sa muskarcima koji su u vezama sa drugim devojkama,a zevaju u mene.
    Iz istog razloga zbog kog to isto cine i zenske osobe.

P.S. nekada mi je to bila zabava u kaficu da dekoncentrisem devojku pogledom, da vidis kako samo znaju da zeeevaju okolo dok se ljube (sa onim sa kojima nemaju te probleme) 8)

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Ma nije bitno u sta se zeva! I lepo rekoste ZEVA! To je cisto mehanicki, bitno je sta prolazi kroz glavu... "Hmmm, sto joj je dobar onaj ranac, gde ga nadje sestro majku mu, celog zivota ga trazim!?"

Zainteresovan član UrBaNiYaK (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

To se zove: Amovi

Početnik
    Učlanjen
    15.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

To rade oni,a radimo i mi...Tako to ide,pa ljudi smo...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Jes majku mu, mnogo neprijatna stvar. Tako vi setate gradom zagrljeni, zaneseni, a on se odjednom okrete. Spazio covek nesto lepo, eno stoji tamo, stvoreno za njega, nesto sto je celog zivota trazio. I kako mu sad oprostiti sto je bas u tom trenutku jedna dobra jakna u izlogu uspela da skrene njegovu paznju sa samo i iskljucivo vas? Muka!

Valjda bi trebalo da covek automatski oslepi kad pocne da se zabavlja sa vama? Da ga nista drugo u zivotu ne interesuje, osim vas?

Da ne primeti lepe noge koje upravo prodjose u mimohodu?

Zasto? Da bi ste se vi osecale sigurno i postovano?

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio igrutin1
    Jes majku mu, mnogo neprijatna stvar. Tako vi setate gradom zagrljeni, zaneseni, a on se odjednom okrete. Spazio covek nesto lepo, eno stoji tamo, stvoreno za njega, nesto sto je celog zivota trazio. I kako mu sad oprostiti sto je bas u tom trenutku jedna dobra jakna u izlogu uspela da skrene njegovu paznju sa samo i iskljucivo vas? Muka!

Valjda bi trebalo da covek automatski oslepi kad pocne da se zabavlja sa vama? Da ga nista drugo u zivotu ne interesuje, osim vas?

Da, da bi se osecale sigurno i postovano. A sad cu da ti i objasnim kako. Sasvim je normalno da moj decko ne oslepi kad pocne da se zabavlja sa mnom (u prenosnom smislu, jelte) i normalno je da registruje i druge devojke na ulici, bash kao shto moje ochi registruju mnogo toga, ali postoji neshto shto se zove granica dobrog ukusa.

Bash smo pre neki dan moj dragi i ja prokomentarisali guzu jedne devojke (imala je fantasticne tange ) ... I niko se tu nije osecao ugrozen....
    Isto tako juce stojim na stanici, momak grli devojku i zeva u mene....a ona se istopi u njegovim rukama.... E to je vec druga situacija. Kapirash....?

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Primetila sam da je to uzelo maha....

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

A sto ne bi gledali zajedno... :wink:
    A izmedju ostalog i ja primetim dobrog tip u prolazu. Budimo posteni.

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio dadap
    Pa nemam ni ja nishta protiv zajednickih vizuelnih dozivljaja :wink:

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Citat Original postavio lolla
    Citat Original postavio dadap
    Pa nemam ni ja nishta protiv zajednickih vizuelnih dozivljaja :wink:
    Znala sam da cemo se sloziti... :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Da li nam se to neko hvali da dobro izgleda :?

Aktivan član *misutka* (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Meni cela ova diskusija malo liči na onu basnu o lisici i kiselom groždju. Poenta basne je kad ja to ne mogu da imam, onda nikako nije dobro. Tako i ženski svet ovde. Kao super je kad gleda sa strane. Baš vam verujem.Sigurno bi baš bilo ružno(fuj, fuj) da vaš muž ili dečko odvaja svoje oči samo za vas, da smatra da ste naj...(lepša, privlačnija itd...)i da ga druge ženske osobe zanimaju samo poslovno, recimo. Iskreno ne verujem da bi to nekoj od vas smetalo.Naprotiv

Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio *misutka*
    Meni cela ova diskusija malo liči na onu basnu o lisici i kiselom groždju. Poenta basne je kad ja to ne mogu da imam, onda nikako nije dobro. Tako i ženski svet ovde. Kao super je kad gleda sa strane. Baš vam verujem.Sigurno bi baš bilo ružno(fuj, fuj) da vaš muž ili dečko odvaja svoje oči samo za vas, da smatra da ste naj...(lepša, privlačnija itd...)i da ga druge ženske osobe zanimaju samo poslovno, recimo. Iskreno ne verujem da bi to nekoj od vas smetalo.Naprotiv
    Slusaj ovako ti to ide: Ide covek ulicom i naravno gleda kuce, cvece, ulice i slucajne prolaznike (mora da gleda, ziv je)... Jedan od tih slucajnih prolaznika/prolaznica je lep, privlacan, sexy... E sad ne moze covek zazmuriti i zaboraviti da je video.
    Naravno da niko ne voli da njihov dragi/draga blene, zeva, bulji, zvizdi, flertuje s nekim npr. u kaficu dok su oni s njima. To je manjak postovanja prema voljenoj osobi. Ali ako covek primeti da je neko privlacan i ostavi stvar na tome onda je sve ok. Velika je razlika kad ti decko/devojka kaze vidi slatke devojke/decka i kad ti kaze "Vidi dobra li je, kako bi je ja poyebao" i to na kraju i uradi.
    A sad pitanje za tebe: Sta ti radis kada vidis privlacnog momka?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio lolla
    Citat Original postavio igrutin1

Da, da bi se osecale sigurno i postovano. A sad cu da ti i objasnim kako. Sasvim je normalno da moj decko ne oslepi kad pocne da se zabavlja sa mnom (u prenosnom smislu, jelte) i normalno je da registruje i druge devojke na ulici, bash kao shto moje ochi registruju mnogo toga, ali postoji neshto shto se zove granica dobrog ukusa.

Bash smo pre neki dan moj dragi i ja prokomentarisali guzu jedne devojke (imala je fantasticne tange ) ... I niko se tu nije osecao ugrozen....
    Isto tako juce stojim na stanici, momak grli devojku i zeva u mene....a ona se istopi u njegovim rukama.... E to je vec druga situacija. Kapirash....?

Ne nego ista. Ti si nicim izazvano stajala na stanici i recimo da se tvoj izgled dopao tom momku, da nije zevao u nesto drugo na tebi, tipa minjduse koje mu se dopadaju i voleo bi da ih vidi na svojoj devojci. I sta sad? Samo zato sto mu je devojka tu (u zagrljaju) on ne treba da gleda prijatan prizor nego da skrene pogled? Pa jel glednje tebe (druge zene) vece zlo od iscitavanja naslova knjiga u izlogu knizare na stanici (opet sa devojkom u zagrljaju)?

Nemoje ljudi, pa sta ako gleda? To uopste ne znaci da on svoju devojku ne voli, ne ceni i ne postuje.

Početnik
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano to je ono malo drugacije

Nije rec o onom obicnom,praznom zevanju.Rec je o onom pogledu koji znaci NESTO,znate ono kada dozivljavate jednosmerni seksualni cin.Jednosmerni- od onog ko gleda u vas.Dok ljubi nju...Da li moze da se koncentrise na taj poljubac,da zaista srcem uziva u njemu.Ili...Da li je to poziv usmeren onoj u koju gleda?Nesto u stilu "i tebe bih zeleo da ljubim ovako"
    Zar to nije blago prostituisanje duse?
    Kada ljubis nekog,ali stvarno ljubis, zar ne bi trebalo da sav-sva budes u tom cinu?Ili... ops:

Slične teme

1. vase misljenje
    Autor gladiolica u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.08.2006., 09:07
  2. vase misljenje
    Autor k750i u forumu Automobilizam
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 05.06.2006., 23:07
  3. Vase misljenje
    Autor IGRAC 22 u forumu Multimedija
    Odgovora: 1