Apokalipsa - narodne umotvorine
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Apokalipsa - narodne umotvorine

Elita Moderna Pevacica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Podrazumevano Apokalipsa - narodne umotvorine

Ne znam kako da dam ime ovoj temi, jer se, zaista, vise od dvoumim. Nema veze, neka bude ovako, jer ja jesam vernica i moralna, ali pri tom sam i veoma tradicionalna i patrijarhalna devojka.
    Taman jedan problem ode, drugi dodje. Iako sam u predivnoj vezi sa deckom za kog cu se udati, kao da nam se stalno nesto mesa u nasu srecu. Ja se intenzivno borim na uklanjanju svih prepreka, ali jutros sam dozivela veliki sok. Mislim, shock.
    Videli ste da sam jutros odgovarala malo na neke postove, posle jutrosnjeg djoginga, koji sada mogu da cinim, jer sam kod kuce u Bg, ali vec sledece nedelje cu morati da idem. Prija mi djoging. Ipak, ovo nije tema o djogingu, vec o jos jednom problemu, koji muci moje malo srce i veliki mozak.
    Taman se sve sredilo, kada me je pozvao bivsi decko. Ja sam sa njim bila i ne secam se kada. Nesto kratko. On je simpatican, malo smara, a i navalentan je. Sada vec ima 48 godina. I ja sam se jutros javila bojazljivo na moj mobilni roze boje. Ova Nokija je stvarno super ima i internet, ali ja ne znam da ga koristim. Inace, dobila sam ga na poklon od jednog bivseg decka iz Dubajija. Ima neke kristalcice po sebi, pa se super presijava onako roze.
    I javim se ja tako na telefon, kada on kaze meni: "Pevacice, ne znam sta da radim. Samo mi ti mozes pomoci." Ja sam se malo zbunila, jer sam zbunjive prirode i odmah rekla: "Reci u cemu je problem?! Resicemo to." Radi se o sledecem. On ima cerku, koja je mojih godina. Upisala je fakultet i ima decka, medjutim, smuvala se sa profesorom, a drugi profesor joj se nabacuje, jer je izgleda cuo da je u vezi sa tim prvim, a majka od njenog decka je najbolja drugarica zene ovog drugog profesora, koji joj se nabacuje, a ovaj prvi profesor je bivsi ljubavnik od sestre zene ovog drugog profesora, a ta sestra je najbolja drugarica sestri od tog mog bivseg decka. A moj bivsi decko radi u istoj firmi sa komsinicom od ovog prvog profesora, ali se taj prvi profesor tek doselio, pa jos uvek ne zna, a moja agencija je posredovala u kupovini tog stana. A znate li kome je pripadao taj stan?! Ni manje ni vise nego bratu od strica tog drugog profesora.
    On od mene trazi da razgovaram sa tom njegovom cerkom i objasnim joj da on nije za nju i da se drzi tog njenog decka. Sta da radim?
    Ja kazem istinu i niko mi ne veruje. A sta da lazem...?
    Ceterum censeo Russiam esse delendam.

Beban, napolje!

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1493

Podrazumevano Re: Apokalipsa - narodne umotvorine

ne znam za tebe sta ces da radis al ja cu da lokiram i da te zamolim da ne preterujes, ne isplati ti se
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Slične teme

1. ?APOKALIPSA?
    Autor umrimuski u forumu Religija
    Odgovora: 127
    Poslednja poruka: 23.12.2008., 16:50
  2. Apokalipsa!!
    Autor User Friendly u forumu Arhiva
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 20.09.2008., 01:04
  3. APOKALIPSA?
    Autor toma8888 u forumu Filozofija
    Odgovora: 4