da li kondom moze da ostane u vagini posle odnosa?

  • Začetnik teme Mala sirena
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

Mala sirena

Gost
Razgovarala sam sa drugaricom o tome kako zelim da spavam sa svojim deckom,a ona je u sali rekla da pazimo da mu se ne skine kondom,jer onda moze da ostane u meni.Medjutim,njena sala mi se ucinila cak i razumnom.Moze li kondom spasti u vaginu za vreme odnosa i ako je odgovor da,kako resiti taj problemcic? Hvala
 
Pa pazi, sve moze da se desi... No to je vrlo redak slucaj, a i sigurno nece da ode negde duboko da nemozes da ga nadjes...

Generalno, kondomi su pravljeni po vecinskom uzorku muske populacije, pa su uglavnom dovoljne duzine da prekriju gotovo celu povrsinu alatke, te uvek neki deo ostane napolju... A i nisu oni ne znam koliko komotni pa da tek tako skliznu...

Zaista, ne strahuj oko toga...

Poz.
 
hmmmmmmm:
Mala sirena:
Razgovarala sam sa drugaricom o tome kako zelim da spavam sa svojim deckom,a ona je u sali rekla da pazimo da mu se ne skine kondom,jer onda moze da ostane u meni.Medjutim,njena sala mi se ucinila cak i razumnom.Moze li kondom spasti u vaginu za vreme odnosa i ako je odgovor da,kako resiti taj problemcic? Hvala
pa moze ako mu je kao prst velik :oops:
a resenje problema je nadji veci k ili manji kondom.
 
Zveki:
I mi smo bili u cudu. To su neki JAZASovi kondomi bili deljeni na ekonomskom faxu tako nesto. Od tada bez experimenata ili Aroma Act ili Durex. Zamisli nase face kad je rekao da nema kondoma, a zamisli blam kad smo krenuli da ga vadimo. To nam je bio valjda drugi put kako smo spavali.
hhahahahahhaah mora da mu je ispao iz prstiju nekoliko puta lol pa ono kao pracka,mene isto zanima dali si ti bila dovoljno napaljena ili raskvasena,recimo meni nespada ni kada se spusti pa mi nije bas jasno :lol:
 
Mala sirena:
Razgovarala sam sa drugaricom o tome kako zelim da spavam sa svojim deckom,a ona je u sali rekla da pazimo da mu se ne skine kondom,jer onda moze da ostane u meni.Medjutim,njena sala mi se ucinila cak i razumnom.Moze li kondom spasti u vaginu za vreme odnosa i ako je odgovor da,kako resiti taj problemcic? Hvala

Pre ce da se pocepa nego da ispadne dok je u erekciji, naravno ako je bar prosecne velicine. Isto tako moze da se desi da ako posle svrsavanja je i dalje u vagini (ono kada svrsite pa se ljubite a on ga nije izvadio) onda naravno krv se povlaci iz penisa i on se polako smanjuje kako u obimu tako i u duzini i tada naravno moze da se desi da kondom spadne i ostane u vagini. I to naravno nije strasno jer je sadrzaj ipak na kraju(pocetku) kondoma, samo ga treba on ili ti polako izvuci i problem resen...
 
Mala sirena:
Razgovarala sam sa drugaricom o tome kako zelim da spavam sa svojim deckom,a ona je u sali rekla da pazimo da mu se ne skine kondom,jer onda moze da ostane u meni.Medjutim,njena sala mi se ucinila cak i razumnom.Moze li kondom spasti u vaginu za vreme odnosa i ako je odgovor da,kako resiti taj problemcic? Hvala
---nije sala-dogodilo mi se-bio sam mnogo napaljen pa sam puno vlazio(posto ovde neki ne znaju da moze i m da vlazi)a sex je bio brz i zestok,zato je i spao bas na kraju i sve se prosulo u nju-a bili su joj i plodni dani-odjurili smo kod ginekologa i kupio sam joj tablete srednje jacine-2 dana po dve-bilo joj je muka ali je sve proslo ok
saveti:
1.ne poceti sex pre nego sto je ona dovoljno vlazna jer od trenja ostaje u njoj-ako treba koristiti podmazivace na bazi vode koji ne napadaju gumu
2.tip napravi sasvim male pauze da pipne ili vidi da li se kondom pomera
3.stavljanje 2 kondoma je od koristi i gluposti su price da onda dolazi do pucanja-ja to stalno radim i sve je ok
4.komentari tipa moj je velik-to se ne desava-NISU od koristi!!! ovo su ozbiljne stvari
 
limunada:
bundeva:
Bundeva to nikad nije koristio,ali je citao u nekoj knjizi kad je bio mali-nista uzbudjivanje ako je pun,samo ga izvuces sa dva prsta pazeci da ne prospes sadrzaj i frljnes ga negde u tri * materine.Da,obavezno pazi da se ne zalepi za plafon.
:D A ja mislila bundeva otiso na odmor...
Ma tu je bundeva,samo se promasujemo po temama. :D
 
Mala sirena:
Razgovarala sam sa drugaricom o tome kako zelim da spavam sa svojim deckom,a ona je u sali rekla da pazimo da mu se ne skine kondom,jer onda moze da ostane u meni.Medjutim,njena sala mi se ucinila cak i razumnom.Moze li kondom spasti u vaginu za vreme odnosa i ako je odgovor da,kako resiti taj problemcic? Hvala

Ako obim tvog decka ne zadovoljava univerzalni kondom, moj drugarski savet ti je da menjas decka.
A za pravi savet i caskanje darljubav@yahoo.com
 
Mala sirena:
Razgovarala sam sa drugaricom o tome kako zelim da spavam sa svojim deckom,a ona je u sali rekla da pazimo da mu se ne skine kondom,jer onda moze da ostane u meni.Medjutim,njena sala mi se ucinila cak i razumnom.Moze li kondom spasti u vaginu za vreme odnosa i ako je odgovor da,kako resiti taj problemcic? Hvala

Meni se to desilo! Koristili smo Durex (od jagode), valjda ga nismo u zurbi navukli dovoljno... i kad smo zavrsili sa funkcijama:) imala sam shta da vidim.... tj. NISAM videla kondom:). Srecom, moj decko ima veshte prste,te ga je izvukao...
Ziva sam se oladila tada...
Al stvarno se retko dogadja, samo pazi kako ga navlacite.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top