da li kondom moze da ostane u vagini posle odnosa?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 99

Tema: da li kondom moze da ostane u vagini posle odnosa?

Mala sirena
    Guest

Podrazumevano da li kondom moze da ostane u vagini posle odnosa?

Razgovarala sam sa drugaricom o tome kako zelim da spavam sa svojim deckom,a ona je u sali rekla da pazimo da mu se ne skine kondom,jer onda moze da ostane u meni.Medjutim,njena sala mi se ucinila cak i razumnom.Moze li kondom spasti u vaginu za vreme odnosa i ako je odgovor da,kako resiti taj problemcic? Hvala

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Pa pazi, sve moze da se desi... No to je vrlo redak slucaj, a i sigurno nece da ode negde duboko da nemozes da ga nadjes...

Generalno, kondomi su pravljeni po vecinskom uzorku muske populacije, pa su uglavnom dovoljne duzine da prekriju gotovo celu povrsinu alatke, te uvek neki deo ostane napolju... A i nisu oni ne znam koliko komotni pa da tek tako skliznu...

Zaista, ne strahuj oko toga...

Poz.

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1437

Podrazumevano

Bundeva to nikad nije koristio,ali je citao u nekoj knjizi kad je bio mali-nista uzbudjivanje ako je pun,samo ga izvuces sa dva prsta pazeci da ne prospes sadrzaj i frljnes ga negde u tri ***** materine.Da,obavezno pazi da se ne zalepi za plafon.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Sve sto su rekli drugovi clanovi Incognito i bundeva je tacno i to mozes da uradis ako se to desi (sanse su ko....ma promili su u pianju)
    Ako bas nista ne upali, uzmi onu gumu za otceplivanje lavaboa i kada i udri.. :wink:

hmmmmmmm
    Guest

Podrazumevano Re: da li kondom moze da ostane u vagini posle odnosa?

Citat Original postavio Mala sirena
    Razgovarala sam sa drugaricom o tome kako zelim da spavam sa svojim deckom,a ona je u sali rekla da pazimo da mu se ne skine kondom,jer onda moze da ostane u meni.Medjutim,njena sala mi se ucinila cak i razumnom.Moze li kondom spasti u vaginu za vreme odnosa i ako je odgovor da,kako resiti taj problemcic? Hvala
    pa moze ako mu je kao prst velik ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio hmmmmmmm
    pa moze ako mu je kao prst velik ops:
    a resenje problema je nadji veci k ili manji kondom.

Zveki
    Guest

Podrazumevano Moguce

Moguce je, meni se desilo jednom. Al na svu srecu pre kraja. Ne znam zasto ali je tip bio normalnih proporcija ni mali ni tanak.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

ma da mora da je koristio xxxxxl lol,ja prvi put cujem za tako nesto ali ajde.

Zveki
    Guest

Podrazumevano

I mi smo bili u cudu. To su neki JAZASovi kondomi bili deljeni na ekonomskom faxu tako nesto. Od tada bez experimenata ili Aroma Act ili Durex. Zamisli nase face kad je rekao da nema kondoma, a zamisli blam kad smo krenuli da ga vadimo. To nam je bio valjda drugi put kako smo spavali.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Zveki
    I mi smo bili u cudu. To su neki JAZASovi kondomi bili deljeni na ekonomskom faxu tako nesto. Od tada bez experimenata ili Aroma Act ili Durex. Zamisli nase face kad je rekao da nema kondoma, a zamisli blam kad smo krenuli da ga vadimo. To nam je bio valjda drugi put kako smo spavali.
    hhahahahahhaah mora da mu je ispao iz prstiju nekoliko puta lol pa ono kao pracka,mene isto zanima dali si ti bila dovoljno napaljena ili raskvasena,recimo meni nespada ni kada se spusti pa mi nije bas jasno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

huh a tebi brate riba neda sa kondomom a meni jedna nije dala bez na zalost nisam imo kon pa sam morao da koristim rukavicu hirursku naravno.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Pre ce da se pocepa nego da ispadne dok je u erekciji, naravno ako je bar prosecne velicine. Isto tako moze da se desi da ako posle svrsavanja je i dalje u vagini (ono kada svrsite pa se ljubite a on ga nije izvadio) onda naravno krv se povlaci iz penisa i on se polako smanjuje kako u obimu tako i u duzini i tada naravno moze da se desi da kondom spadne i ostane u vagini. I to naravno nije strasno jer je sadrzaj ipak na kraju(pocetku) kondoma, samo ga treba on ili ti polako izvuci i problem resen...

Aktivan član
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

dobro je...vec sam se uplasio da bi mogla da zatrudni sa kondomom

sejtan osmanpasic
    Guest

---nije sala-dogodilo mi se-bio sam mnogo napaljen pa sam puno vlazio(posto ovde neki ne znaju da moze i m da vlazi)a sex je bio brz i zestok,zato je i spao bas na kraju i sve se prosulo u nju-a bili su joj i plodni dani-odjurili smo kod ginekologa i kupio sam joj tablete srednje jacine-2 dana po dve-bilo joj je muka ali je sve proslo ok
    saveti:
    1.ne poceti sex pre nego sto je ona dovoljno vlazna jer od trenja ostaje u njoj-ako treba koristiti podmazivace na bazi vode koji ne napadaju gumu
    2.tip napravi sasvim male pauze da pipne ili vidi da li se kondom pomera
    3.stavljanje 2 kondoma je od koristi i gluposti su price da onda dolazi do pucanja-ja to stalno radim i sve je ok
    4.komentari tipa moj je velik-to se ne desava-NISU od koristi!!! ovo su ozbiljne stvari

Početnik
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

AJD SPAVAJ

limunada
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio bundeva
    Bundeva to nikad nije koristio,ali je citao u nekoj knjizi kad je bio mali-nista uzbudjivanje ako je pun,samo ga izvuces sa dva prsta pazeci da ne prospes sadrzaj i frljnes ga negde u tri * materine.Da,obavezno pazi da se ne zalepi za plafon.
    A ja mislila bundeva otiso na odmor...

SEJTAN OSMANPASIC
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio mrsale6
    AJD SPAVAJ
    STA OVO TREBA DA ZNACI

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1437

Podrazumevano

Citat Original postavio limunada
    Citat Original postavio bundeva
    Bundeva to nikad nije koristio,ali je citao u nekoj knjizi kad je bio mali-nista uzbudjivanje ako je pun,samo ga izvuces sa dva prsta pazeci da ne prospes sadrzaj i frljnes ga negde u tri * materine.Da,obavezno pazi da se ne zalepi za plafon.
    A ja mislila bundeva otiso na odmor...
    Ma tu je bundeva,samo se promasujemo po temama.

Početnik Zore (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ako obim tvog decka ne zadovoljava univerzalni kondom, moj drugarski savet ti je da menjas decka.
    A za pravi savet i caskanje darljubav@yahoo.com

Početnik Zore (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ops:

sanja
    Guest

Podrazumevano

moze da ostane. onda se zalepi i primi pa rastu kondomcici.
    sala... ako mu spada-begaj!

uhhhh
    Guest

Podrazumevano

samo da znas da to i nije tako retka situacija, i upravo se desava, cesce,kod "obdarenijih"....
    meni se to vise puta desilo sa dugogodisnjim momkom,ali, samo da znas da ima i gorih situacija kada pukne kondom, pa ti ostane samo deo....
    to vec moze da bude opasno ako ne primetis na vreme...

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    139

Podrazumevano

Samo pazi, ume da ode u krvotok...

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Meni se to desilo! Koristili smo Durex (od jagode), valjda ga nismo u zurbi navukli dovoljno... i kad smo zavrsili sa funkcijama imala sam shta da vidim.... tj. NISAM videla kondom. Srecom, moj decko ima veshte prste,te ga je izvukao...
    Ziva sam se oladila tada...
    Al stvarno se retko dogadja, samo pazi kako ga navlacite.

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

ma moze sve s njim da ostane....a moze ,na zalost i on,kad si konj a ne chovek...

Slične teme

1. vazduh u vagini
    Autor maggie812 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 182
    Poslednja poruka: 29.04.2012., 12:23
  2. Srbija ne može u EU bez dobrih odnosa sa KiM
    Autor Vanja R. u forumu Politika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 03.04.2009., 10:48
  3. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 18.05.2006., 17:28
  4. Kako da ubacim Win 98 SEa da mi ostane XP?
    Autor jovana . u forumu Softver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 20.10.2003., 01:42
  5. MOZE LI C.ZVEZDA OSTATI U PRVOJ SAVEZNOJ LIGI POSLE NAPRETKA
    Autor DELIJE STARO SAJMISTE u forumu Fudbal
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.09.2003., 16:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku