Cavez strpao u zatvor vlasnika opozicionog TV kanala!

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Posto je negde u inostranstvu govorio nesto protiv Venecuele, Cavez je naredio da zatvore vlasnika najvece TV opozicione stanice GLOBOVISION (pandam nasem b 92).

Sada su ga napali sa svih strana, te ljudska prava, te sloboda govora, te nezavisna sredstva informisanja, te demokratija....

A Cavez danas rece: "Bas mi je milo sto su sudovi konacno poceli da rade svoj posao!"
 
Posto je negde u inostranstvu govorio nesto protiv Venecuele, Cavez je naredio da zatvore vlasnika najvece TV opozicione stanice GLOBOVISION (pandam nasem b 92).

Sada su ga napali sa svih strana, te ljudska prava, te sloboda govora, te nezavisna sredstva informisanja, te demokratija....

A Cavez danas rece: "Bas mi je milo sto su sudovi konacno poceli da rade svoj posao!"

Jesi nasao kome ces da pricas, u Srbiji predsednik drzave i celokupna Vlada radi protiv interesa naroda i drzave. NVO pljuju po drzavi dok Skupstina glasa o rezolucijama na stetu drzave.
Mislim stvarno :roll: ... scenario je poznat, neko ce nekom da dodje glave, oni drzavi ili narod njima....let's wait and see :mrgreen: (CNN live) :P lol
 
Jesi nasao kome ces da pricas, u Srbiji predsednik drzave i celokupna Vlada radi protiv interesa naroda i drzave. NVO pljuju po drzavi dok Skupstina glasa o rezolucijama na stetu drzave.
Mislim stvarno :roll: ... scenario je poznat, neko ce nekom da dodje glave, oni drzavi ili narod njima....let's wait and see :mrgreen: (CNN live) :P lol
У сред Србије не виђено анти-српство.
Фукара се продала за велике паре.
Ево сад запели да продају Телеком. Али не кажу да је провизија 50 милиона евра. Толико ће појединци да поделе између себе и стрпају лову у џепове.
Дошло време да народ устане у одбрану Републике !
 
Posto je negde u inostranstvu govorio nesto protiv Venecuele, Cavez je naredio da zatvore vlasnika najvece TV opozicione stanice GLOBOVISION (pandam nasem b 92).

Sada su ga napali sa svih strana, te ljudska prava, te sloboda govora, te nezavisna sredstva informisanja, te demokratija....

A Cavez danas rece: "Bas mi je milo sto su sudovi konacno poceli da rade svoj posao!"

''Опозиционе станице'' - читајте као тајкунска мафија подржана од УСА лихвара, која претендује ко Мишко на све ресурсе земље (на нафту, предузећа, раднике, ваздух, воду и сл...)

Сироти мафијаши, нико сузу да пусти (а пустиће многи ако се дочепају фотеља).
 
Posto je negde u inostranstvu govorio nesto protiv Venecuele, Cavez je naredio da zatvore vlasnika najvece TV opozicione stanice GLOBOVISION (pandam nasem b 92).

Sada su ga napali sa svih strana, te ljudska prava, te sloboda govora, te nezavisna sredstva informisanja, te demokratija....

A Cavez danas rece: "Bas mi je milo sto su sudovi konacno poceli da rade svoj posao!"


NJih vidim kao nas u devedesetim sa Slobom...
 
Posto je negde u inostranstvu govorio nesto protiv Venecuele, Cavez je naredio da zatvore vlasnika najvece TV opozicione stanice GLOBOVISION (pandam nasem b 92).

Sada su ga napali sa svih strana, te ljudska prava, te sloboda govora, te nezavisna sredstva informisanja, te demokratija....

A Cavez danas rece: "Bas mi je milo sto su sudovi konacno poceli da rade svoj posao!"

blabi cuvaj se da i tebe tamo Caves ne strpa u neku prdekanu

Mislim dovoljno je da mu neko sa foruma javi da podrzavas ovde javno amerikance i njihovu politiku, pa da do kraja zivota zaglavis u prdekani :sad2:
 
E vidis zato je Venecuela drzava a Srbija nije.

Jer u Venecueli ako pricas protiv naroda i drzave, zatvore te za 24 sata pa posle propisas majcino mleko na robiji dok u Srbiji mozes da pljujes vredjas i satanizujes srpski narod - do mile volje.



Tako radi svaka slobodna i demokratska savremena država.....

U SAD takve najčešće pojede mrak a ako se slučajno dogoodi da neko izmigolji, zasednu mu za vrat sve moguće službe FBI, CIA, DEA, TEA..... tužilaštva a ako treba biće okrivljeni da su u 6-toj godini izvršili grupno silovanje u nekoj javnoj kući .....
 
Ослобођен власник венецуеланске ТВ

Венецуеланске власти пустиле су на слободу, јуче ухапшеног, власника опозиционе ТВ станице, али су му забраниле да напушта земљу док траје истрага око његових критика владе председника Уга Чавеса.

"Не бежим из земље" изјавио је по ослобађању Гиљермо Сулоага, који је ухапшен док се укрцавао у приватни авион да би, како је навео провео ускршње празнике на Карибима, пренела је агенција Ројтерс.


Гиљермо Сулоага по ослобађању из притвора у Каракасу
Власник једине венецуеланске ТВ станице која има критички однос према председнику Угу Чавесу, ухапшен је јер је наводно критиковао владу и шефа државе на једном међународном медијском форуму.

Државни тужилац Луиса Ортега саопштила је да је налог за хапшење Гиљерма Сулоаге, власника тв станице "Глобовижн", издат због коментара у којима је нападао председника.

Ортега је навела да тужилаштво истражује Сулоагу због изјава које је наводно изнео током недавног састанка Међуамеричке новинарске организације (ИАПА) у Аруби.

Сулоага је тада говорио о ограничењима грађанских права у Венецуели, а наводно је изјавио и да је штета што је пропао државни удар 2002. године против Чавеса.

Сулоага је изјавио да су га агенти војне обавештајне службе ухапсили на аеродрому у северозападној држави Фалкон.

Пре три дана ухапшен је и опозициони политичар Алварес Пас, који је 8. марта, баш на "Глобовижну", рекао да се Венецуела претвара у рај за кријумчаре дроге и да је влада сарађивала са баскијском сепаратистичком организацијом ЕТА и колумбијским побуњеницима.

Чавес је те оптужбе демантовао.
 
Posto je negde u inostranstvu govorio nesto protiv Venecuele, Cavez je naredio da zatvore vlasnika najvece TV opozicione stanice GLOBOVISION (pandam nasem b 92).

Sada su ga napali sa svih strana, te ljudska prava, te sloboda govora, te nezavisna sredstva informisanja, te demokratija....

A Cavez danas rece: "Bas mi je milo sto su sudovi konacno poceli da rade svoj posao!"

Pa ako je taj kanal pandan B92 onda Caves bolje da postrelja taj olosh.
 

Back
Top