Zasto se toliko plasite da budete svoji ?

Pitanje je malo... hmmm.
I masa je sacinjena od pojedinaca i svi se mi razlikujemo. Neki ljudi se trude da se razlikuju od ostalih sto vise i da skrenu paznju na sebe svakakvim sredstvima. Neki, naprotiv, vise vole da budu uvek sa strane, da se ni po cemu ne izdvajaju, da prolaze kroz zivot sto manje primeceni... Zasto je tako i sta se u stvari krije iza svakog od nas, je jako tesko reci.
 
...po tome sto sam ja ja i sto niko drugi ne moze biti kao ja i da hoce,ja sam jedinstven,poseban i na ljude
ostavljam unikatan utisak koji nigde drugde nisu doziveli,ako ne verujes pitaj ljude koji
me poznaju oni ce ti najbolje reci,ako me ne poznajes potrudi se da me upoznas pa ces vremenom i sam shvatiti.
Mozda ces vremenom sresti ljude slicne meni ali to ce biti samo bleda kopija mene i energije kojom zracim,
nikako original.
Sad si,nadam se,shvatio.

;) :)
 
Leka:
...po tome sto sam ja ja i sto niko drugi ne moze biti kao ja i da hoce,ja sam jedinstven,poseban i na ljude
ostavljam unikatan utisak koji nigde drugde nisu doziveli,ako ne verujes pitaj ljude koji
me poznaju oni ce ti najbolje reci,ako me ne poznajes potrudi se da me upoznas pa ces vremenom i sam shvatiti.
Mozda ces vremenom sresti ljude slicne meni ali to ce biti samo bleda kopija mene i energije kojom zracim,
nikako original.
Sad si,nadam se,shvatio.

;) :)

Što lepo kratko ne kažeš:po skromnosti
 
MUDRICA:
Pitanje je malo... hmmm.
I masa je sacinjena od pojedinaca i svi se mi razlikujemo. Neki ljudi se trude da se razlikuju od ostalih sto vise i da skrenu paznju na sebe svakakvim sredstvima. Neki, naprotiv, vise vole da budu uvek sa strane, da se ni po cemu ne izdvajaju, da prolaze kroz zivot sto manje primeceni... Zasto je tako i sta se u stvari krije iza svakog od nas, je jako tesko reci.

Recimo, neki koriste italik slova hihi :P
 
Shto se tiche pozitivnih izuzetnih osobina po kojima se razlikujem, takvih nemam...
Onih obichnih, prostih, mogu da navedem nekoliko, kao shto je moj nachin pisanja nashih slova "sh" i "ch" (koji je posledica mog neznanja da prebacim tastaturu na srpski), ili to shto vishe volim da se izrazim nekim jednostavnim i bezveznim nazovi-stihovima nego ovakvim proznim pisanjem...
A ako pominjem ruzne stvari, mislim da se razlikujem od drugih po tome shto sam pojeo *****...
Hvala i dovidjenja...
 
Ako sam svoja, ne znaci da moram da se razlikujem od mase. Mozda jednostavno licim na masu. Eto, ja pisem levom rukom. Krenula sam u skolu godinu ranije. Mogu do sutra nabrajati slicne gluposti, ali po tome me niko nece smatrati svojom. Ono po cemu se neko izdvoji ne mozes opisati u par reci. To je najcesce nesto apstraktno.
 
vicente:
dadap:
Po tome sto mislim svojom glavom i ne plasim se da donesem neke odluke bez obzira na misljenje okoline.
Zivim svoj zivot na svoj nacin...


eto, i ja sam hteo to da kažem
znači da se razlikujemo od nekih, ali smo, po tom pitanju, ti i ja, recimo, isti

hoću da kažem da ćeš uvek naći nekog ko jeste i nekog ko nije kao ti, u bilo kom aspektu života...
Cinjenica. Isti smo u stavu prema zivotu. Ali razliciti verovatno po stvarima koje su nam vazne i koje nas cine srecnima.
Upravo je to ono sto nas izdvaja...
 

Back
Top