los san i neispavanost
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: los san i neispavanost

Početnik
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano los san i neispavanost

potreban mi je savet u vezi kupovine kreveta,duseka ili sta vec...Vec duze vreme lose spavam,budim se neispavan sa bolivima u ledjima i vratu itd...I mislim da mi je sve to zbog loseg spavanja pre svega zbog loseg kreveta...zbog toga me zanimaju vasa misljenja i neka iskustva... sta mislite o duseku na naduvavanje ?
    Poslednji put ažurirao/la Андроник Комнин : 29.03.2010. u 11:34 Razlog: Измењен део поруке који рекламира производ

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Podrazumevano Re: los san i neispavanost

Citat Original postavio priboj23 Pogledaj poruku
    potreban mi je savet u vezi kupovine kreveta,duseka ili sta vec...Vec duze vreme lose spavam,budim se neispavan sa bolivima u ledjima i vratu itd...I mislim da mi je sve to zbog loseg spavanja pre svega zbog loseg kreveta...zbog toga me zanimaju vasa misljenja i neka iskustva... sta mislite
    I ja sam imala tih problema.Kupi pravi krevet (ne kauč) i nemoj da štediš na dušeku i videćeš da će ti kroz par dana život biti lepši....a i spavanje.
    Poslednji put ažurirao/la Андроник Комнин : 29.03.2010. u 11:35 Razlog: Измењен део цитиране поруке који рекламира производ
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio malo zvocalo Pogledaj poruku
    I ja sam imala tih problema.Kupi pravi krevet (ne kauč) i nemoj da štediš na dušeku i videćeš da će ti kroz par dana život biti lepši....a i spavanje.
    slažem se
    tz bračni krevet + simpo dušek premijer= dobitna kombinacija
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Iskusan Marge Simpson (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    584

Mislim da se firma zove Beodusek... imaju duseke koje oni zovu sundjerastim, bez zicanog jezgra. Deluju lagano, jeftiniji su od bilo kojih drugih, a stvar je u tome da su vrlo slicni onim Dormeo dusecima. Mi smo kupili prvo sinu, pa onda i sebi i evo vec dve godine su istog oblika, kvalitet je odlican mada tako ne deluje na prvi pogled, bio je oko 50 evra po komadu.
    Jedino nikada neću umeti da se ne naježim kad se rukuju mlitavo. Ko se mlitavo rukuje znači da mlitavo misli i mlitavo vekuje.

Gost 36589 nije na forumu
    je ono za cim ti umires a nikada neces biti :
    Domaćin
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio donamileva Pogledaj poruku
    slažem se
    tz bračni krevet + simpo dušek premijer= dobitna kombinacija
    Mi smo skoro kupili taj dusek, bio na popustu ( oko 12000) i stvarno je extra. E sad, moja ga drugarica ima unazad godinu dana i kaze da je vec "omeksao" pa se pitam da se nisam zeznula
    Koliko ga ti dugo imas?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

...naravno da je dusek bitan...i sam sam odvojio za dusek 1200€..i vec 5 godina nemam problema sa ledjima...mnogo se lepse spava...

Elita greba (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2258

Citat Original postavio Doors of Perception Pogledaj poruku
    Mi smo skoro kupili taj dusek, bio na popustu ( oko 12000) i stvarno je extra. E sad, moja ga drugarica ima unazad godinu dana i kaze da je vec "omeksao" pa se pitam da se nisam zeznula
    Koliko ga ti dugo imas?
    ja sam deki pre 6 meseci kupila dusek i dvoumila se izmedju premijera i nautilusa.
    prodavacica me je posavetovala da uzmem nautilus-deka je prezadovoljan,spava kao beba

Početnik
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

[QUOTE=qviti;13354558]...naravno da je dusek bitan...i sam sam odvojio za dusek 1200€..i vec 5 godina nemam problema sa ledjima...mnogo se lepse spava...

__________________________________________________ __________________
    Pa da nije malo mnogo dati te pare za dusek? Sa tim mozes celu sobu da opremis...

Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio Doors of Perception Pogledaj poruku
    Koliko ga ti dugo imas?
    šest godina
    i nije ni malo popustio (da ne kažem da je tvrd ko na početku)

a trpi svašta
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

u vreme kada smo mi kupovali bio je takođe Simpov Senator, izgledao je identično a bio jeftiniji za 50 posto. Ipak odlučili smo se za Premijer i nismo se pokajali

Slične teme

1. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.04.2009., 15:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •