dragi moji...

Alerog

Ističe se
Poruka
2.560
da li se plasite da kazete da imate drukciji pogled na zivot,svet,sex,ljubav? treba li osudjivati nekoga ko ima dozu 'nastranosti' i koji tebi nista nece,vec samo ima druge zelje od tebe i poglede? ma koliko to tebi lose zvucalo? citajuci ovde,uocio sam da je 90% clanova visoko moralno...ako izbacimo sale u kojima se svi deklarisu kao manijaci...da li je tako?
 
da li se plasite da kazete da imate drukciji pogled na zivot,svet,sex,ljubav? treba li osudjivati nekoga ko ima dozu 'nastranosti' i koji tebi nista nece,vec samo ima druge zelje od tebe i poglede? ma koliko to tebi lose zvucalo? citajuci ovde,uocio sam da je 90% clanova visoko moralno...ako izbacimo sale u kojima se svi deklarisu kao manijaci...da li je tako?

Ako se bojiš na forumu rec što je i kako je , e onda stvarno.. :confused:

Btw.. bitno je kako se plasira ta izjava .. :ok:
 
moral je indivudualna stvar, ne moze se generalizovati i ako to mnogi pokusavaju

al svako ima prava na svoje misljenje, i na iskazivanje istog sve dokle direktno ne vredja nekoga...

znaci moze tebi nesto da bude bljak, a meni super i imas apsolutno pravo da kazes da ti je to nesto bljak ali nemas prava da me vredjas
 
da li se plasite da kazete da imate drukciji pogled na zivot,svet,sex,ljubav? treba li osudjivati nekoga ko ima dozu 'nastranosti' i koji tebi nista nece,vec samo ima druge zelje od tebe i poglede? ma koliko to tebi lose zvucalo? citajuci ovde,uocio sam da je 90% clanova visoko moralno...ako izbacimo sale u kojima se svi deklarisu kao manijaci...da li je tako?

Ne plasim se da kazem,sto bih se plasila?Svi smo takvi kakvi smo i volimo ono sto volimo,zar ne?Ne treba osudjivati,zbog cega?Ono sto je nekome nastrano,drugome prija i obratno...Nesto nekome izgleda super,drugome je to dosadno..Pa,zamilsi kada bi svi bili isti?Uzas bi to pravi bio...
A,malo ne razumem temu...na sta se to konkretno odnosi ili uopsteno ?
 
moral je indivudualna stvar, ne moze se generalizovati i ako to mnogi pokusavaju

al svako ima prava na svoje misljenje, i na iskazivanje istog sve dokle direktno ne vredja nekoga...

znaci moze tebi nesto da bude bljak, a meni super i imas apsolutno pravo da kazes da ti je to nesto bljak ali nemas prava da me vredjas

...moral cine ustaljeni obrasci ponasanja koji vaze u jednoj sredini...to bi bila definicija otrilike iako licno ne mislim da je bilo sta legalno nastrano...otvorenost je zakon:ok:
 
...moral cine ustaljeni obrasci ponasanja koji vaze u jednoj sredini...to bi bila definicija otrilike iako licno ne mislim da je bilo sta legalno nastrano...otvorenost je zakon:ok:

tjah...defenicuju je neko morao da napise :lol:
ja se licno nesto sa tim ne slazem...jer to je licemrstvo.... to je nametanje morala...bila je tema o tome na religiji zucna rasprava se vodila :lol:...vera je neka vrsta nametanja odredjenih kodeksa ponasanja pod izgovorom - moral....a upravo ta definicija morala ide im u prilog....licno sam protiv
 
Pa ako si pedofil , ili decoubica , silovatelj, tesko ces naici na razumevanje , a mozes i metak da popijes .
Sad , ovo drugo , verujem da nije problematicno u opste .
 
Poslednja izmena:

Back
Top