6510, 8310 ili 7210 za 100 e?

  • Začetnik teme imam samo 100 evra
  • Datum pokretanja
pazi vako.... shto se tice 83.. svako ce ti reci da je pomalo problematican, ali ako ti upadne pravi primerak......NADZIVECE TE.
za 65 pojma nemam, ali moja preporuka je 7210... ortak ga ima vec jako dugo i nezali se uopste, a maltene sve koje znam ga hvale kao lepog malog a stabilnog...(mislim da je to odgovor na tvoje pitanje)
 
8310 i 6510 su dosta mali pa su (izmedju ostalog) usli u najuzi izbor, dok 7210 kolor ekranom i polifonim melodijama "nadomescuje" visak centimetara.. uostalom spoljasnjost mi takodje malo znaci.. i to me je dovelo do OVA tri telefona.. svejedno, hvala na savetu..
 
e sada sam video jos jedan na raspolaganju.. u pitanju je 6610.. 8310 i 6510 sam izbacio iz mog izbora.. sada se dvoumim izmedju 7210 i 6610.. ako ima neko nesto pametno da kaze za te modele sada je vreme, najkasnije do ponedeljka cu uzeti jedan od ta dva.. vrline, boljke (bug-ove).. hvala unapred..
 
imam samo 100 evra:
e sada sam video jos jedan na raspolaganju.. u pitanju je 6610.. 8310 i 6510 sam izbacio iz mog izbora.. sada se dvoumim izmedju 7210 i 6610.. ako ima neko nesto pametno da kaze za te modele sada je vreme, najkasnije do ponedeljka cu uzeti jedan od ta dva.. vrline, boljke (bug-ove).. hvala unapred..
To u ti bukvalo da ista telefona samo sa razlicitim maskama :D Pa koji dizajn ti se vise svidja uzmi njega...
 

Back
Top