RAT : )

^LaNa^

Obećava
Poruka
64
Najpre se upoznajte sa djavolinom...
01.jpg

Slatka je zar ne?
Jednom je ona resila da se provoza motorom sa svojim novim deckom...
14.jpg

...i bilo je ludo i nezaboravno.
Ali posto je ona devojka iz provincije,resila je da isproba i neke zanimljivije stvari od ove dosadne voznje...
15.jpg

Posle odlezane zatvorske kazne u Madridu, resila je da se okusa i kao matador ali je tek kasnije shvatila da to nije bila najsrecnija ideja...
23.jpg

Kada se vratila u svoj rodni zavicaj,na seoskom vasaru jos jednom je neslavno prosla...
17.jpg

Posle svega sto joj se desilo, ova cudna devojka bahatog ponasanja resila je da se skrasi uz izabranika svog zivota...
06.jpg

Ovaj incident je izazvao burne reakcije svatova, pa je njen zaprepasceni muz odreagovao na sledeci nacin
18.jpg

Jos jedan neuspeh u njenom veselom zivotu...razocarana i revoltirana, resila je da se vrati starim dobrim porocima...
oth15.jpg

...ali ko visoko leti,nisko pada.
Posle jos jedne neprospavane noci,nasa djavolina cura fina provela je sate i sate sa glavom u wc solji...
needadrink_jpg.jpg

A onda je pomislila "Znam sta ce me spasiti! Prijavicu se na 500 metara guzno za zene!!"
29.jpg

Jos jedan neuspeh u nizu...
A onda su je drugarice iz rodnog sela ubedile da se povuce...
Danas je ona jedna fina bakica, dane provodi na starom dobrom motoru...
hellsgranies_jpg.jpg

...i na starom dobrom chatu...
rac10_jpg.jpg

...ali jednog dana se ova bakuta jos jednom nasla u pogresno vreme, na pogresnom mestu...
22.jpg

The End.
 
Eeeeeehehehehe
19.gif
headbang.gif
5.gif
8.gif

(Bre, 4 puta menjam ovaj post i nikako ne uspevam da se oslobodim ove glupe reklame...jedino da izbrisem sve ove slatke smajlije ali od toga nema nista hehe)
 
Uh, uh....mislim da ce se djavolina veoma obradovati svom zivopisu :D Lanica je to uradila sa stilom i dosta humora. Jedina zamerka je poslednja fotografija, nesto mi zao :( Trebala ju je ostaviti da i dalje kao stara usedelica chata, jer...nikad se ne zna sa koje strane ce izaci sunce :D
 
djavolina,rekla mi tvoja buduca svekrva da ti dam ovaj recept posto je ona zaboravila onog dana kad ste trebile paprike
Paprike punjene pečurkama
SASTOJCI:
1 tona crvenih suvih paprika
5759494 grama otrovnih pecuraka
1769 šoljica zabljeg izmeta
57 glavica crnog luka
18 litra prokuvanog misomora
683 šoljica ulja
peršunov list
biber, so
paprika.gif

mah mah paprikarko i prijatno!
14.gif
 
i tako bog nam jednog dana dade lanu.i onda da nije tako ne bi bilo ni ovih slika. lana znaci nema sale sa tobom.a sad malo ja.trebace malo vremena da udjem u semu a onda qq vama posebno lani:)jel je ona krivac sto sam tu. a sad malo JA
 
lana jel su ovo slike iz tvog malog zoo vrta:)znao sam ja da su ti zivuljke drage ali da ti je ovo najbolja drugarica e to nisam:)))))))))u nasem carstvu(zivotinjskom) caruje drugarstvo.i tako>
 
wizard7:
i tako bog nam jednog dana dade lanu.i onda da nije tako ne bi bilo ni ovih slika. lana znaci nema sale sa tobom.a sad malo ja.trebace malo vremena da udjem u semu a onda qq vama posebno lani:)jel je ona krivac sto sam tu. a sad malo JA
Hahahahahah wiz, ne skreci sa teme
13.gif
 
da bwe lana nemoj me zbunjujes:)da se mi vratimo na temu.sta sam ono hteo.a da djavolina svi cekamo tvoju reakciju ili akciju pa cak i JA.I DA KAZEM DA SI MNOGO LEPO ISPALA NA SLIKAMA MORA DA JE LANA SLIKALA.UDAJ SE ZA MENE LOL
 
A kako se lik misterioznog izabranika dzavolininog srca ne vidi (losh im bio onaj svadbarski fotograf), ja vam otkrivam tajnu njegovog identiteta... To je slika koju nosim vec 5 godina u svom novchaniku... Ax, otela ga zlobnica jedna... Ma veshtica... Ma, gde da nadjem josh jednog ovakvog???
Ukoad1.jpg
 

Back
Top