Romantik ili smokljan

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Jeste primetili da ljudi cesto pomesaju romantika i smokljana?

Romantik je lik koji zna u vezi prepoznat zensku osobu koje je vredna njegove paznje, ali se ne da zayebavat i kad ga neka jednom razocara, to nikad vise nije to, a smokljan je lik koji kad ga zena odyebe, on i dalje trci za njom.
 
Ne od djevojke, nego bukvalno od čkepi...
Znaš ono kada imaš ortaka sa kojim je priča uvijek:
-'De si brate?
-Evo me, jao što bi ***** onu...

-Dobro jutro.
-O de si! Nisam ti pričao, znaš kakva je prodavačica, kako bi je...


I onda uzme da smara kako bi on yebao i yebao, a mene žešće zabole ku*ac šta bi on radio :rumenko:

Veruj mi mnogo gore je kada pocnu da smaraju kako su yebali i yebali :)
Ovaj tvoj je barem iskren.
 
Jeste primetili da ljudi cesto pomesaju romantika i smokljana?

Romantik je lik koji zna u vezi prepoznat zensku osobu koje je vredna njegove paznje, ali se ne da zayebavat i kad ga neka jednom razocara, to nikad vise nije to, a smokljan je lik koji kad ga zena odyebe, on i dalje trci za njom.

baki da ti ja nesto kazem ni jedan od njih nije msko
to su sisice obicne
 
e navikla sam se na pravog muskarca koji zna da dozira znake paznje...malo reci ali puno dela.....i odgovara mi.....ne treba mi neko ko ce da mi stavlja glavu a rame da se pomazi....hocu da ja to radim...pa ja sam devojcica....:D
 
Jeste primetili da ljudi cesto pomesaju romantika i smokljana?

Romantik je lik koji zna u vezi prepoznat zensku osobu koje je vredna njegove paznje, ali se ne da zayebavat i kad ga neka jednom razocara, to nikad vise nije to, a smokljan je lik koji kad ga zena odyebe, on i dalje trci za njom.

ja sam ti rekla da napises knjigu.
nesto tipa kako je govorio zaratustra, al ovo bi bilo kako je govorio sinnke.
 
Darivao me cvijećem,pisao nježne riječi,držao za ruku i bio zaista romantik.Cvrkutali smo kao ptice nad prvim visibabama.A onda je počeo da mi "diše za vrat",da se neprekidno lijepi za mene,da sve vrijeme svijeta troši na pričanje o nama..kao šmokljan...tako to ponekad biva:)
 

Back
Top