Ko vam je kriv bre ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Opšte je poznata stvar-da muškarci predlažu, a devojke, žene odlučuju o predlogu...uglavno ženski rod ima konačnu reč, da li želi , da li prihvata udvaranje, vezu, brak sa muškarcem koji joj se nameće, nudi, koji je kao zainteresovan za nju.

ako to uzmemo kao premisu ove teme, da 98% ženskog pola odlučuje sa kojim muškarcem će započeti vezu, brak, otkud to, da kada ista žena ima problema u vezi, braku, kada dobija počesto batine, šikaniranja, ponižavanja, odkud su joj svi krivi za to-sem nje same.

znam stotinu tužnih priči iz ove teme, gde se devojka udala za teškog alkoholičara, da je to znala u momentu kada je sa istim ušla u vezu, ali tada joj nije to smetalo, jer je bila mlada, neodgovorna, e kad dobije eventualno dete, kada ista postane majka, rob kuće, deteta pa i svog muža-e tad počinje da zove upomoć, ali avaj, tad je kasno za sve...

zanimljiva je statistika i pravilo, da 80% devojaka čiji je jedan od roditelja bili hronični ALKOHOLIČARI , po pravilu se udaje i bira momka alkoholičara, zanimljivo, ili tužno sami procenite.

sve u svemu, koliko smo mi muškarci sami krivi kad odaberemo za svoju partnerku ženu, devojku koja je veći zlotvor, nego žensko stvorenje, sami smo krivi, sami neka trpimo, tu zbora nema, ali meni je ovde zanimljivije odkud žene kukaju na svoje muževe-koje su sama samcite odabrale, same potpisale i promenile prezime i ušle u zajednicu za svojim dzelatom i mučiteljom.

šta, progrešna procena, nesmotrenost, zaljubljenost, neuračunjivost, samo luda osoba oba pola može da se udaje ili ženi u momentu zaljubljenosti-svi moraju da čekaju da to prodje i popusti, pa tek tada da vide da li je to to, ili je to nemoguća misija.

u biti ovo tema za pisanje bez kraja, ali i ovoliko je dovoljno da svaki čitalac ovog posta shvati šta sam hteo da kažem , koga prozivam, i šta hoću da postignem ovim postom...

pitam vas koje ste pogrešile, ili tek treba da pogrešite, kome se vi žalite na svoju sudbinu i na svoj izbor:

 
Opšte je poznata stvar-da muškarci predlažu, a devojke, žene odlučuju o predlogu...uglavno ženski rod ima konačnu reč, da li želi , da li prihvata udvaranje, vezu, brak sa muškarcem koji joj se nameće, nudi, koji je kao zainteresovan za nju.

ako to uzmemo kao premisu ove teme, da 98% ženskog pola odlučuje sa kojim muškarcem će započeti vezu, brak, otkud to, da kada ista žena ima problema u vezi, braku, kada dobija počesto batine, šikaniranja, ponižavanja, odkud su joj svi krivi za to-sem nje same.

[/B]

A jesi li ti čuo za marketing, komercijalu ili ti lažno predstavljanje, onako kako
ti želiš, a ne provališ osećaj koji ti to nagoveštava, već slušaš i gledaš masku
kao da je stvarna:lol: e, to se dešava u međuljudskim odnosima;)
 

idiJote, ovo je moj lični AUTOSKI post, ako to znaš šta znači, ako nadješ link ili izvor da to nije tačno, onda ćemo ovde da se posipamo pepelom, do tada, ne mlati i ne kleveći.

:hahaha::hahaha::hahaha:

omladinče crkotine ćopavog....
vidi,nismo došli da se vređamo....:D
dalje,koliki car moraš da budeš da sam smišljaš ovakve gluposti ?!
iskreno,zadivljen sam tvojom posvećenosti ovoj materiji....ali ipak,sve je ovo zezanje...opusti se malo.
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

omladinče crkotine ćopavog....
vidi,nismo došli da se vređamo....:D
dalje,koliki car moraš da budeš da sam smišljaš ovakve gluposti ?!
iskreno,zadivljen sam tvojom posvećenosti ovoj materiji....ali ipak,sve je ovo zezanje...opusti se malo.

Dobio si ovaj odgovor već, evo da ga i ovde prebacim:
Nabucao si preko 2000 komentara, vidim nijedan Blog nisi napisao, što je dokaz, da dve rečenice ne umeš da smisliš, čak ni da ih ukradeš nekome, makar od mene ko svi na internetu...ali ti to ne smeta da baljezgaš ovde i izmišljaš stvari.
 

Back
Top