Mecki na rupu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
Molim vas, drugari, pazljivo procitajte, jer je stvar K - R - I - T - I - C - N - A, a moze i svakom da se desi, pa, eto, desilo se cak i meni, koja sam, kako da kazem tako super. Kao sto znate u vezi sam sa jednim deckom. Stariji je od mene, razvodi se, bla, bla, bla. To nije ni vazno.Dosao je sa puta, ni to nije vazno. Veceras cemo se videti, ni to nije vazno. Mnogo mi nedostaje, ali ni to nije vazno. Vazno je da sam zabrljala stvar.
Pored ovog sadasnjeg decka, za kog se udajem 100%, svidja mi se jos jedan decko. Nije to nista ozbiljno, ali, eto, cisto onako simpatija. Volim da se vidim ponekad sa njim. Procaskamo, popijemo pic'e, potpuno neobavezno. Simpatican je i zgodan, a ima i neki kafic i neku firmu u Milanu. Ja sam vec odavno primetila da se ja njemu svidjam, ali posto sam moralna i nisam svakakva, ne pada mi na pamet da prevarim moga decka, jer i sami znate kroz kakva sam pakao prosla da bih bila sa njim. Sada kako sam dosla u Bg, sto zbog posla, sto da se malo odmorim, poceli smo da se vidjamo cesce. I taman sam pocela da uzivam u nasem druzenju, kad "BUM!!!", kao grom iz vedra neba: njemu se svidja moja drugarica. Ja sma ga upoznala sa njim, jer ona nema decka, ali sam mislila da to izmedju nas nece biti ovako ozbiljno.
Bukvalno sam ga dovela mecki pred rupu. Sta da radim?

Stvar je ozbiljna, lupetanja stop!
 
Molim vas, drugari, pazljivo procitajte, jer je stvar K - R - I - T - I - C - N - A, a moze i svakom da se desi, pa, eto, desilo se cak i meni (1), koja sam, kako da kazem tako super(2). Kao sto znate u vezi sam sa jednim deckom. Stariji je od mene, razvodi se, bla, bla, bla. To nije ni vazno.Dosao je sa puta, ni to nije vazno. Veceras cemo se videti, ni to nije vazno. Mnogo mi nedostaje, ali ni to nije vazno. (4) Vazno je da sam zabrljala stvar.
Pored ovog sadasnjeg decka, za kog se udajem 100%, svidja mi se jos jedan decko. Nije to nista ozbiljno, ali, eto, cisto onako simpatija. Volim da se vidim ponekad sa njim. Procaskamo, popijemo pic'e, potpuno neobavezno. Simpatican je i zgodan, a ima i neki kafic i neku firmu u Milanu. Ja sam vec odavno primetila da se ja njemu svidjam, ali posto sam moralna (5)i nisam svakakva(6), ne pada mi na pamet da prevarim moga decka, jer i sami znate kroz kakva sam pakao prosla da bih bila sa njim.(7) Sada kako sam dosla u Bg, sto zbog posla, sto da se malo odmorim, poceli smo da se vidjamo cesce. I taman sam pocela da uzivam u nasem druzenju, kad "BUM!!!", kao grom iz vedra neba: njemu se svidja moja drugarica. Ja sma ga upoznala sa njim, jer ona nema decka, ali sam mislila da to izmedju nas nece biti ovako ozbiljno.
Bukvalno sam ga dovela mecki pred rupu. Sta da radim?

Stvar je ozbiljna, lupetanja stop!

(1) Zamisli :roll:
(2) Nisi, cini ti se :neutral:
(3) Ne znamo
(4) Sta baljezgas tolko kad nije vazno :think:
(5) Nisi
(6) Jesi
(7) Ne znamo :confused:


@odgovor

Kada si vec tako citiram "moralna" i nisi citiram "svakakva" ti lepo prepusti momka drugarici. Sama si rekla to ti je samo simpatija i sta vec, proci ce te . Ti si bas fina pevaljka i ne prilici ti da ti decko bude jelte citiram neko ko ima SAMO "kafic i firmu u Milanu" :lol:

Pomiri se sa sudbinom da se svet ne vrte oko tebe, niti da si ti centar univerzuma pa da svi pricaju o tebi, zele nesto sa tobom, ili sta vec ne. Mora i tvoja drugarica da ima decka. Sta ces kad ti je drugarica fatalnija :lol:

Eto moj doprinos temi :heart:
 
Da, ga izdam?! Pa, ja sam toliko zrtvovala za njega i sada da ga izdam. Tema nije moj decko, vec taj sto mi se svidja i kako sam ga dovela mecki na rupu.

Ostajes bez argumenata pa sada decko kao nije bitan? :lol:

Ti njega prevaris => tvrdis da si moralna

Tebe neko tamo "prevari" ko ti uzgred nije ni decko tj ti mislis da mu se svidjas =>tvrdis da je osoba sa kojom te "prevario" nemoralna


Naravno da ne .
 
Da, ga izdam?! Pa, ja sam toliko zrtvovala za njega i sada da ga izdam. Tema nije moj decko, vec taj sto mi se svidja i kako sam ga dovela mecki na rupu.

Ti toliko volis svog decka
Toliko si zrtvovala za njega i vasu ljubav
Toliko si srecna zbog udaje
Toliko je to sve bajno i sjajno
Ali se tebi ipak svidja drugi decko i krivo ti je sto taj drugi hoce tvoju drugaricu :eek:
 
Pajzi,''u vezi sam sa jednim dechqom''??!Taj nema manje od 7 banqi.
Broj1_006.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top