Do kojih granica bi isli u oprastanju?

oprostila.
i uvek bih.. u stvari, nemam ja tu sta da oprastam...
taj neko treba sebi da oprosti sto nema petlju da prekine nesto sto ga vise ne ispunjava..

nikad vise ne bih nastavila dalje sa tom osobom..
njemu oprosteno i svako na svoju stranu.

a da li je lakse cutati i skrivati, da li bi tebi bilo draze da ti prizna ili da ti nikada ne saznas za to? ne bi mu oprostila kada bi ti on priznao, zpalakao, molio da mu oprostis?
 
a da li je lakse cutati i skrivati, da li bi tebi bilo draze da ti prizna ili da ti nikada ne saznas za to? ne bi mu oprostila kada bi ti on priznao, zpalakao, molio da mu oprostis?

vidi - kad pozelis nekog drugog, stvari medju vama ne stimaju..
tu nesto vec ne valja.
samo je pitanje kvaliteta karaktera - da li ce u takvoj situaciji pre da prekine, pa da kresne drugu..ili ce da izda zato sto je ckapi, i da kresne drugu.

treceg nema.

ja sam za istinu - koliko god da boli.
manje boli da me suoci sa cinjenicom da me vise ne voli, nego da pljune na ono sto smo imali i da se `ebucka okolo ne vodeci racuna o tome koliko ce nekoga da povredi.

do sada sam se milion puta uverila u zivotnu ravnotezu - kako radis, tako ti se i vraca.
kad tad.
ali za zivota sigurno.
 
vidi - kad pozelis nekog drugog, stvari medju vama ne stimaju..
tu nesto vec ne valja.
samo je pitanje kvaliteta karaktera - da li ce u takvoj situaciji pre da prekine, pa da kresne drugu..ili ce da izda zato sto je ckapi, i da kresne drugu.

treceg nema.

ja sam za istinu - koliko god da boli.
manje boli da me suoci sa cinjenicom da me vise ne voli, nego da pljune na ono sto smo imali i da se `ebucka okolo ne vodeci racuna o tome koliko ce nekoga da povredi.

do sada sam se milion puta uverila u zivotnu ravnotezu - kako radis, tako ti se i vraca.
kad tad.
ali za zivota sigurno.

opet, mislim da svako ima prava na jednu gresku...
 
vidi - kad pozelis nekog drugog, stvari medju vama ne stimaju..
tu nesto vec ne valja.
samo je pitanje kvaliteta karaktera - da li ce u takvoj situaciji pre da prekine, pa da kresne drugu..ili ce da izda zato sto je ckapi, i da kresne drugu.

treceg nema.

ja sam za istinu - koliko god da boli.
manje boli da me suoci sa cinjenicom da me vise ne voli, nego da pljune na ono sto smo imali i da se `ebucka okolo ne vodeci racuna o tome koliko ce nekoga da povredi.

do sada sam se milion puta uverila u zivotnu ravnotezu - kako radis, tako ti se i vraca.
kad tad.
ali za zivota sigurno.

i to s kamatom :ok:
 

Back
Top