Vetar duva lomi granje, nece niko da mi stane...

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
Jel imate nekih iskustva sa autostoperima odnosno autostoperkama? :) Ili ste vi stopirali nekad na putu pa ste uleteli u neki auto kome se lako obaraju sedista? :)

Ja sam se mogao provozati s jednom FULLL ribom koja mi je stala ali nije isla u mom pravcu, ko zna sta bi tu bilo...a mogao sam se provozati i s jednim Turcinom, kamiondzija... Jedva sam ga se otarasio!
 
Jel imate nekih iskustva sa autostoperima odnosno autostoperkama? :) Ili ste vi stopirali nekad na putu pa ste uleteli u neki auto kome se lako obaraju sedista? :)

Ja sam se mogao provozati s jednom FULLL ribom koja mi je stala ali nije isla u mom pravcu, ko zna sta bi tu bilo...a mogao sam se provozati i s jednim Turcinom, kamiondzija... Jedva sam ga se otarasio!

bedak... ko zna šta bi tu bilo :lol:
 
sa 18. stopirala do atine i nazad.
stajali mi sve neki fini ljudi.


moj prijatelj je pre neko vece stao stoperki na pancevackom mostu.
oko 22:30..posao covek na bazen..
stoperka sela, pogledala ga..
on je pitao dokle ide, a ona mu odgovorila - `radim`.
on joj rekao - `radim i ja..malopre zavrsio,idem sada na bazen.dokle da te vozim?`
u tom dijalogu, dovezao je do kraja mosta.
a ona je odgovorila -` ja sada radim`
ups..
kaze joj moj prijatelj -`izvini, al sada ne mogu da te vracam na pocetak mosta`..nasmejao se i otvorio joj vrata da izadje. :D
 
sa 18. stopirala do atine i nazad.
stajali mi sve neki fini ljudi.


moj prijatelj je pre neko vece stao stoperki na pancevackom mostu.
oko 22:30..posao covek na bazen..
stoperka sela, pogledala ga..
on je pitao dokle ide, a ona mu odgovorila - `radim`.
on joj rekao - `radim i ja..malopre zavrsio,idem sada na bazen.dokle da te vozim?`
u tom dijalogu, dovezao je do kraja mosta.
a ona je odgovorila -` ja sada radim`
ups..
kaze joj moj prijatelj -`izvini, al sada ne mogu da te vracam na pocetak mosta`..nasmejao se i otvorio joj vrata da izadje. :D

lepa pricica :)
 
isprebijao sam ga na mrtvo i izbusio sam mu gume...
ja kontam da je bilo nekog prebijanja i busenja necega,al da je on to radio...inskonstruisi sam
...izubijam te kurchitjem...:rumenko:

jel ovo ona duhovitos sa rimama?
-kako se zoves?
-bojana...
-sednes mi na stojana...
ili...
koliko je 4+4?
-8...
-na ***** te nosam...
ovo su dve najklasicniji...
tebi nije uspelo...
fejl!
fejll
 

Back
Top