Можемо ли бити пријатељи са Бугарима??

Budućnost

Početnik
Poruka
25
Већ дуго времена се дописујем,са Бугарима и према мени се опходе лепи и нормално.Међутим многи моји( Српски) пријатељи ми замерају што се дописујем са њима... Једноставно према мени су добри.Али наши ми говоре,како су они покварени,дволични,да нас мрзе... Ја нисам стекао такав утисак.... Не знам стварно шта да мислим??
 
Већ дуго времена се дописујем,са Бугарима и према мени се опходе лепи и нормално.Међутим многи моји( Српски) пријатељи ми замерају што се дописујем са њима... Једноставно према мени су добри.Али наши ми говоре,како су они покварени,дволични,да нас мрзе... Ја нисам стекао такав утисак.... Не знам стварно шта да мислим??

Ne, mi ne mozemo biti prijatelji ni sa jednim komsijom.

Sa svima moramo biti u gardu.

Za svaki slucaj.
 
Opet pljuvanje srpskog naroda.
Svaku priliku treba iskoristiti . Bravo majstori . Nama neprijatelji i ne trebaju .

A sto se tice Tribala , pa Srbi i jesu jednim delom Tribali , obzirom da smo se sa Tribalima mesali na Balkanu .

Sa Bugarima mozemo imati harmonicne i dobre odnose , sve dok oni ne pokazu pretenzije na nasu tertoriju i dok ne preduzimaju akcije protiv nase drzave, bez obzira na stravican genocid koji su sproveli nad Srbima 1915 - 1918 godine .
U njihovom slucaju , to je bio njihov trenutni cilj i interes ,. Oni nisu Hrvati , pa da je kod njih mrznja konstanta .
 
Већ дуго времена се дописујем,са Бугарима и према мени се опходе лепи и нормално.Међутим многи моји( Српски) пријатељи ми замерају што се дописујем са њима... Једноставно према мени су добри.Али наши ми говоре,како су они покварени,дволични,да нас мрзе... Ја нисам стекао такав утисак.... Не знам стварно шта да мислим??


Ja sam odavno batalio svoje nazovi srpske "prijatelje" (jer nema poganijeg i odvratnijeg naroda od naseg,svi gledaju da te zajebu i da ti podmetnu nogu) i zamenio ih sa grcima..Sta da ti kazem,zovu me kod njih,imam besplatno letovanje,kucu na moru,izlazim u najbolje klubove..Od Soluna do Atine..Idem sutra i ne verujem da cu se vracati skoro..Jednostavno me vise cene od nekih osoba kod nas,druzeljubivi,spremni da ti pomognu u svakom trenutku a ne traze nista za uzvrat..Znas ono ja sam tebi dao kucu da letujes aj ti sada meni daj svoj stan kada dodjem u Srbiju....bla bla..

Zivi svoj zivot a te budale sto pricaju takve budalavstine o drugima poruci da prvo pogledaju sebe pa da onda druge komentarisu..Znas kako ne gledaj sta ti neko prica vec ko prica. ;)
 
Velikobugarska politika je uvek protiv Srbije.Kad imaju priliku da se svrstaju na stranu srpskih nepijatelja,bugari to uvek učine.


Jaooooo aj molim te cuti..Sta sada su svi budari protiv nas..To je politika,decko je pisao o pojedincima a ne o politicarima u Bugarskoj,ko da te ljude iz naroda neko nesto pita kada su u pitanju takve stvari..
 
Већ дуго времена се дописујем,са Бугарима и према мени се опходе лепи и нормално.Међутим многи моји( Српски) пријатељи ми замерају што се дописујем са њима... Једноставно према мени су добри.Али наши ми говоре,како су они покварени,дволични,да нас мрзе... Ја нисам стекао такав утисак.... Не знам стварно шта да мислим??

See, pal, from the point of view of my personal experience I could say that the general attitude on this very forum towards us, Bulgarians, is sensibly negative. I suppose you could make your own conclusions about this fact, its reasons and consequences. I'm afraid this is a phenomenon not limited to this forum only.
 
Poslednja izmena:
Већ дуго времена се дописујем,са Бугарима и према мени се опходе лепи и нормално.Међутим многи моји( Српски) пријатељи ми замерају што се дописујем са њима... Једноставно према мени су добри.Али наши ми говоре,како су они покварени,дволични,да нас мрзе... Ја нисам стекао такав утисак.... Не знам стварно шта да мислим??

Prvi put kad kresnesh neku bugarku neces se vise dopisivati
tj gubiti vreme...
 
A ko je ratovao protiv nas, ako ne narod?

Ma daj molim te..Mi smo sami sebi najveci neprijatelji!..Ja sada treba da se odreknem nekih svojih prijatelja zato sto su njihove cukudende i prababe ratovali protiv srba.**** mi se bas iskreno...Zato ste svi zatucani sto sedite u Srbiji i ne mrdate nigde pa nemate prilike da upoznate ljude iz drugih zemalja vec samo pricate napamet,culi od drugih pa se pravite pametni..
 

Back
Top