tadić prvi srpski turist na jadran ove govdine

pokora

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
316
http://www.24sata.hr/news/ja-sam-prvi-srpski-turist-ove-godine-na-primorju/165385/
Predsjednici su komentirali i predrasude o posjeti Hrvata Srbiji i obrnuto. Tadić je tako rekao kako je on prvi srpski turist ove godine u drugoj najljepšoj turističkoj destinaciji u Hrvatskoj. Naglasio je kako on nema dileme da su srpski turisti u hrvatskoj dobrodošli. Dodao je i kako postoje mnoge predrasude koje se još trebaju razbiti. Rekao je i kako on nema nikakvu tajnu politiku što svjedoči i njegov nedavni sastanak s premijerkom Kosor. ..
dobro nam došao gospodine predsjedniće :ok:
 

Хеботе ови Хрвати мало, мало мало па Ч уместо Ћ и обрнуто. Ја колико знам у хрватском језику постоје Ч и Ћ као и у српском, никаква мека и тврда сра.ња, е стварно ћутао бих ал ово је стоти пут да видим овако нешто!
 
Хеботе ови Хрвати мало, мало мало па Ч уместо Ћ и обрнуто. Ја колико знам у хрватском језику постоје Ч и Ћ као и у српском, никаква мека и тврда сра.ња, е стварно ћутао бих ал ово је стоти пут да видим овако нешто!

e,ali to je stvarno čudno,oni jednostavno ne znaju da izgovore Č i Ć već je to slovo koje koriste nešto između ta dva,a pišu malo Č malo Ć...a ne znam zašto...ja se i dan danas smejem mojoj mami kad kaže "čokanjčićem ću te,čokanjčićem ćeš me"!!!:D
nije to nikakvo foliranje,većina hrvata ne razlikuje Č i Ć...
 


Ćujem da mu niste dirali auto?! :think:

ostecen_auto4-150709_abuljubasic_plat_cropix.jpg
 
Хеботе ови Хрвати мало, мало мало па Ч уместо Ћ и обрнуто. Ја колико знам у хрватском језику постоје Ч и Ћ као и у српском, никаква мека и тврда сра.ња, е стварно ћутао бих ал ово је стоти пут да видим овако нешто!

Они уопште не разликују Ћ и Ч као и Ђ и Џ...
 
e,ali to je stvarno čudno,oni jednostavno ne znaju da izgovore Č i Ć već je to slovo koje koriste nešto između ta dva,a pišu malo Č malo Ć...a ne znam zašto...ja se i dan danas smejem mojoj mami kad kaže "čokanjčićem ću te,čokanjčićem ćeš me"!!!:D
nije to nikakvo foliranje,većina hrvata ne razlikuje Č i Ć...

Pa kad nisu isli kod logopeda kao mali
 

Back
Top