Kad ljubav prestane

Marija.m

Obećava
Poruka
63
Pokušati ponovo?
 

Prilozi

  • Za našu ljubav.jpg
    Za našu ljubav.jpg
    2,8 KB · Pregleda: 144
Da, ali nema uvek.istinske,ktistalisane...naravno da ima u nama ljubavi različitih...usmerenih drugu,drugarici,roditeljima...bližnjima.To je tačno ali da se VOLI SAMO JEDNOM U ŽIVOTU IZ SRCA to je poenta prve ljubavi. i šta kad ona prestne...ne znači da nije bila prava ako je u prestajanje uključen niz faktora na ke ne možemo uticati.......
 
Poslednja izmena:
Ljubav nikada ne moze prestati,a pogotovo ne moze nestati...zauvek je tu.
Samo od nas samih zavisi sta cemo mi uraditi sa njom.Da li cemo je pretvoriti u mrznju pa se na taj nacin izboriti sa njom i sa samim sobom...ili cemo je jednostavno ucauriti i staviti negde duboko pod kljuc pa je vremenom pustiti da se smiri.A kada se smiri ona ce sama pronaci put da izadje iz caure i da jednostavno zivi u nama i da nam daje snagu za dalji zivot...jednostavo nam postane izvor zivota :heart:
 
Pokušati ponovo?

Ako ti smatras da ponovo moze da se rodi, onda svakako treba pokusati....mada ja licno nisam za vracanje na staro...opekla sam se par puta i rekla sam sebi nikad vise...ali razumem te u potpunosti....znam kako je tesko odreci se voljene osobe, gledati je pored nekog drugog u zagrljaju...sve to boli....ali dobro razmisli da li bi vasa veza imala neku buducnost posle svega....mada ako je ljubav prestala sa njegove strane mislim da nema razloga da pokusavas...bice bezuspesno, uzaludno jer on ne oseca isto...u svakom slucaju zelim ti sve najbolje....:heart:
 
Pokušati ponovo?

Naravno draga moja...Ljubav je divna..jer nije sramota pasti,sramota je ne ustati..tako da,treba i dalje pokusavati,nadati se i voleti...Zivot ide dalje,sreces neke druge ljude,osmeh se plako vraca na milo lice..ne treba gubiti nadu nikada,vec hrabro koracati...Nije uvek lako...tesko je ponekad gledati u buducnost,ocima proslosti..ali osmeh na lice i veruj u lepse sutra,u ljubav...i ona ce opet doci,u vidu nekog drugog coveka,prijatelja...:heart:
 
Naravno draga moja...Ljubav je divna..jer nije sramota pasti,sramota je ne ustati..tako da,treba i dalje pokusavati,nadati se i voleti...Zivot ide dalje,sreces neke druge ljude,osmeh se plako vraca na milo lice..ne treba gubiti nadu nikada,vec hrabro koracati...Nije uvek lako...tesko je ponekad gledati u buducnost,ocima proslosti..ali osmeh na lice i veruj u lepse sutra,u ljubav...i ona ce opet doci,u vidu nekog drugog coveka,prijatelja...:heart:

Jeco ti si divna:heart:
kao sto kaze naziv albuma u tvom profilu "Dubinom danasnjeg pada mjerim visinu sjutrasnje pobjede":)
 
Opekla sam se i ja..baš,baš!
Ali, dugi vremenski period tinja iako ne želim!
Samo se pitam jedno: povredjena a i dalje povredjuje.Smatram da mu je to duhovna hrana, pa ako neka se nahrani :(
Zato je pitanje: početi ponovo? Diskutabilno :think:
 

Prilozi

  • INSOMNIJA.jpg
    INSOMNIJA.jpg
    3,3 KB · Pregleda: 101
Ne ruši sve mostove možda ćeš se vratiti,
nisi ptica ni leptir obalom što leti,
kada nema mostova uzalud je čeznuti,
uzalud je shvatiti, uzalud je htjeti.

Ne ruši sve mostove, možda ćeš se vratiti.
Ostavi bar jedan most između srca i mene,
u samoći je lakše neshvaćeno shvatiti
mogle bi te nazad nagnati uspomene...

Ivo Andrić

680x680-82Kb-hot-girls-babes-stuff-blackwhite-blackwhite-beauty-mmmmm-analove-black-white-alle-my-album-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%89%D0%B8%D0%BD%D1%8B-ceca-romantic-woman-Couple-black-white_large.jpg
 

Back
Top