Savez Jugoslovena u Zagrebu

Сви смо ми, осим ужег националног одређења и Југословени.

Увек били, и остали.

Само што неки то више не желе да признају.

Неки, јер више није профитабилно, неки, под утицајем пропаганде, и јер се лако заборавља, поготово уз помоћ силе трагичних догађаја - ратова протеклих деценија.

(Важи, наравно за нас старије. Млађи, који нису Југославију ни могли упознати, изложени су бесомучној пропаганди у задњих двадесетак година, те они и нису тема ове приче)
 
Сви смо ми, осим ужег националног одређења и Југословени.

Увек били, и остали.

Само што неки то више не желе да признају.

Неки, јер више није профитабилно, неки, под утицајем пропаганде, и јер се лако заборавља, поготово уз помоћ силе трагичних догађаја - ратова протеклих деценија.

(Важи, наравно за нас старије. Млађи, који нису Југославију ни могли упознати, изложени су бесомучној пропаганди у задњих двадесетак година, те они и нису тема ове приче)

aj kazi po0ljacima da su oni centralnoevropski sloveni, ili rusima, belorusima i ukrajincima da su istocnisloveni - nece znati o cemu trabunjas.

al srbima moze, nema problema.

srbi su srbi drugarice, ako ti imas problema sa tim - tvoj problem.
ju8goslovenska nacija ne postoji ni oficijalno ni u bajkama, samo u glavama raznih budala
 
aj kazi po0ljacima da su oni centralnoevropski sloveni, ili rusima, belorusima i ukrajincima da su istocnisloveni - nece znati o cemu trabunjas.

al srbima moze, nema problema.

srbi su srbi drugarice, ako ti imas problema sa tim - tvoj problem.
ju8goslovenska nacija ne postoji ni oficijalno ni u bajkama, samo u glavama raznih budala
Погледај поново одговор на твој претходни пост.

Немам намеру да понављам неком ко не уме, или, пре, не жели да схвати.
 
Сви смо ми, осим ужег националног одређења и Југословени.

Увек били, и остали.

Само што неки то више не желе да признају.

Неки, јер више није профитабилно, неки, под утицајем пропаганде, и јер се лако заборавља, поготово уз помоћ силе трагичних догађаја - ратова протеклих деценија.

(Важи, наравно за нас старије. Млађи, који нису Југославију ни могли упознати, изложени су бесомучној пропаганди у задњих двадесетак година, те они и нису тема ове приче)

:ok::ok::ok:
 
Погледај поново одговор на твој претходни пост.

Немам намеру да понављам неком ко не уме, или, пре, не жели да схвати.

molim?
o cemu ti frfljas?

mi smo jugosloveni onoliko koliko smo i juznoevrpoljani, evropljani, bela rasa, zemljani, il sta vec.
to tvoje relativiziranje je smesno i van teme.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top