200 kila mesa = 2 000 000 evra?

Poruka
4.292
Cuo sam da je zirafa placena 2 000 000 evra iz bu]eta srbije americi? Ako je to istina onda je to velika sramota. Zamlja propada svakim danom sve vise, sve vise nezaposljenih, sve vise samoubistva itd a nasi prepametni politicari tutklaju pare americi. Pa da smo kupili od nigeriju pa ajde covek da za\muri jer opet to je ugrozena drzava a mi kupujemo od Amerike. Sramooooootaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jeli a kad je bio raspisan JAVNI TENDER za nabavku zirafe???????????????????????????
 
Poslednja izmena:
Otkud u Americi žirafa osim iz zoološkog.Nije to njeno stanište.

Pa nisu je uhvatili na ulici njujorka jbto. Naravno iz zoo vrta ali kao prvo zasto su je uopste i kupili kad sa 2 000 000 evra moglo se napraviti neka fabrika ili farma sa kravama i da se zaposle jedno 500 radnika koji ce hraniti jedno 4000 stomaka.

A drugo, ako vec nije moglo da se izadje na kraj sa onog iz Jagodine zar smo bas morali od nasih krvnika Amera da kupimo , zosto nismo od Juzne afrike kad oni nisu priznali kosovo???????
 
Pa nisu je uhvatili na ulici njujorka jbto. Naravno iz zoo vrta ali kao prvo zasto su je uopste i kupili kad sa 2 000 000 evra moglo se napraviti neka fabrika ili farma sa kravama i da se zaposle jedno 500 radnika koji ce hraniti jedno 4000 stomaka.

A drugo, ako vec nije moglo da se izadje na kraj sa onog iz Jagodine zar smo bas morali od nasih krvnika Amera da kupimo , zosto nismo od Juzne afrike kad oni nisu priznali kosovo???????

ma tadic ne voli fabrike, on voli sportskoe dogadjaje , zirafe i majmune

zato je vec rezervisao karte za jun mesec i svetsko prvenstvo u africi.

ide tamo satro da produbljuje nase tradiocionalno dobre odnose sa dalekim ali bratskim narodima juzne afrike , mozambika, madagaskara, kenije i tanzanije.
 
Vuk Bojovic kaze da takva zirafa kosta 10 - 15 000 evra,ili ta tvoja ***** zlatnike.:))

pazi ovo

PITANJE: KOLIKO KOSTA ZIRAFA

ODGOVOR: 25000 dolara sto je nekih 20.000 evra

Znaci ovde se neko opasno ugradio :hahaha:

It is illegal to own giraffes in many states, but a few, including Texas, allow private ownership. You can expect to pay around $25,000 for the animal itself.


http://wiki.answers.com/Q/How_much_would_a_giraffe_cost
 
Nema ti u Hrvatskoj žirafa.

Kako nema? Nijednu nemate?
Pa dobro, ako ona hoće da se pari sa nekim iz Hrvatske, možda dobijemo novu vrstu..
Predlog, naša Džirafa slobodna za parenje, pa ko da najbolju ponudu
Možda i zaradi država na Jovanči..
Onda se razvije biznis, odgajivičnica Džirafa
Ako postoji pasmina srpski SOP, što ne bi postijao i srpski Džif ili Jov :rotf:
Šalljim se..
 
pa i drugi isto kazu

evo sad sam nasao sajt neke farme tigrova u indiji prodaju 5 meseci stare tigrice za 10.000 evra

http://www.buytigers.com/

evo ti link ako hoces da kupis

a ovi platili zirafu satro 2 miliona evra

bruka kako nas pljackaju

Mislim da ce to ublaziti ovu krizu,i da je taj gest ucinjen da bi kukaci koji su ostali bez posla kod nas imali da prehrane svoju decu..:(
Jos jedan pametan potez nase sveznajuce vlade.:worth: e'o i kandilo da im upalim.:pop2:
 

Back
Top