telefon sa najboljom kamerom

Jelena87:
Pjer_Nis:
Najbolja je kamera bez telefona
Odgovor ti je za 100! :lol:
Ej,surferu,ja imam motorolu v525 i kamera je super.Boje su ciste,ima 4x zoom i...ne znam sta jos reci
I moj kum ima Olympusa od 5 MP, da vis sta on tek sve moze!
Covek je hteo da ti kaze da ako ti treba kamerica radi dobrih slika uzmi nesto kompetetnije od mobilnog telefona, a ako ti treba samo zezanja radi, onda je manje vise svejedno koji je fon u pitanju!
 
storm cloud:
Jelena87:
Pjer_Nis:
Najbolja je kamera bez telefona
Odgovor ti je za 100! :lol:
Ej,surferu,ja imam motorolu v525 i kamera je super.Boje su ciste,ima 4x zoom i...ne znam sta jos reci

A kako si zadovoljna sa ostalim mogucnostima telefona? Pitam, jer bih htela da ga uzmem. Koliko dugo ga imas?
Imam ga 2 meseca.Jedine zamerke imam na poruke,tj.u inbox stane prosecno 25 poruka,jer sve ide na SIM,a nista na telefon.S ostalim sadrzajima sam izuzetno zadovoljna,a bolje odi na www.mobilnisvet.co.yu i tamo ces naci sve karakteristike,a usput ima i komentara
 
Jelena87:
storm cloud:
Jelena87:
Pjer_Nis:
Najbolja je kamera bez telefona
Odgovor ti je za 100! :lol:
Ej,surferu,ja imam motorolu v525 i kamera je super.Boje su ciste,ima 4x zoom i...ne znam sta jos reci

A kako si zadovoljna sa ostalim mogucnostima telefona? Pitam, jer bih htela da ga uzmem. Koliko dugo ga imas?
Imam ga 2 meseca.Jedine zamerke imam na poruke,tj.u inbox stane prosecno 25 poruka,jer sve ide na SIM,a nista na telefon.S ostalim sadrzajima sam izuzetno zadovoljna,a bolje odi na www.mobilnisvet.co.yu i tamo ces naci sve karakteristike,a usput ima i komentara

Gledala sam taj sajt vec, nego htela sam da cujem iskustvo nekog ko ga ima. Komentari na sajtu su ili neka pitanja ili pristrasna misljenja kako su telefoni ili jako losi,ili jako dobri.
 
srebro:
Za koji telefon znate da ima najbolju kameru? Da li postoji nesto ostrije od 1 Mpixel i nesto sa optickim zumom na nasem trzistu ili se ocekuje uskoro?

Mobilni telefon sa kamerom je samo igračka za zamlaćivanje kupaca. Ne znaju šta više da mu ugrade da bi prodali novi model, pretpostavljam da je sledeći korak skener.

Ako hoćes ozbiljno da testiraš mogucnosti takve sprave uporedi je sa bilo kojim digitalnim aparatom sa optickim zumom i bar sledeća tri kriterijuma:
- veličina slike (u pikselima),
- kvalitet slike pri zumiranju na udaljenostima većim od 3 metra i
- kapacitet memorije za smeštanje slika.

Ako uzmeš u obzir i cenu ne isplati se bacati pare na to, za iste (ako ne i manje pare) možeš da nabaviš bilo koji 'klasični' mobilni telefon i neki digitalni aparat sa optičkim zumom od 3.5 do 4 mega piksela i dodatnu memorijsku karticu za smeštanje slika.




Jelena87:
Pjer_Nis:
Najbolja je kamera bez telefona
Odgovor ti je za 100! :lol:
Ej,surferu,ja imam motorolu v525 i kamera je super.Boje su ciste,ima 4x zoom i...ne znam sta jos reci

Nadji nekog ko ima bilo koji digitalni aparat sa optičkim zumom i lajkinim sočivom i kad vidiš slike nećeš znati više ni šta da misliš ...
 

Back
Top