Izlazenje...?

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Kada izadjete negde sa drustvom ,dechkom/devojkom ili sta vec ja znam s kim :D ..gde idete?? Da li vishe volite da idete po klubovima,diskotekama... ili vam jednostavno prija vishe setnjaa???
 
JaH_G|rL:
Kada izadjete negde sa drustvom ,dechkom/devojkom ili sta vec ja znam s kim :D ..gde idete?? Da li vishe volite da idete po klubovima,diskotekama... ili vam jednostavno prija vishe setnjaa???
Najcesce visim sa ortacima u skolskom :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Moram da priznam da ste me vrlo prijatno iznenadili :wink:
Jer, u mom gradu se pod <izlazenjem> podrazumeva nesto drugo, a ja, kad kazem da ne <izlazim> na <taj> nacin, ispadnem tamo neki moron. Uglavnom, ovde izlaziti znaci svake subote ici u neku od dve diskoteke u kojoj se pusta turbofolk, gde se alkohol toci u nenormalnim kolicinama, gde su alkoholna isparenja oko vas nepodnosljiva, gde su tuce pijanih idiota nesto najnormalnije, gde nista neobicno nije da vam telefon, torba, jakna, pare ili sta vec nestane, a da ne pricam o tome kako su glavne ribe lokalne sponzorusice u ,,suknjicama dovde'' i sarenim majicicama s natpisima, stiklama od jedno 20-tak cm i nakitom vristecih boja (vidi temu Fensi). A sto je najzesci fazon, uvek su identicno obucene, i to je grozno za gledanje. Za Novaka (jedan od dva puta kad sam uopste izasla tamo) bile su u cizmicama, suknjicama na faltice i majicicama ,,mission for love'' :lol: :lol: :lol: (oprostite mi previse deminutiva :D )
Dakle, izlazenje? No, fanx!
Ono sto je meni daleko primamljivija varijanta, to su blejanje, setnje (narocito navece, po Glavnjaku... ), odlazak na sokic ili sladoled. Ali, ovde nema puno takvih koji to praktikuju tako da... dok se moji vrsnjaci subotom navece opijaju, ja sam zatvorena u svoja 4 zida. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
E da, ima nesto sto nisam spomenula. To je jedan kafe koji je jako popularan medju onima koji ne slusaju turbofolk, ali tu se svira zesci rock a ja nisam rockerka (I'm nobody... :( ), a takodje, prati ga malo losa reputacija medju :arrow: turbofolkerima :D . Ali, ako cete iskreno, ja se vise i kvalitetnije druzim s ljudima koji i duvaju ponekad, nego s fensi ribama kojima vrhunac umetnickih dostignuca predstavlja poslednji album Seke Alexic :shock:
 
Electra:
Moram da priznam da ste me vrlo prijatno iznenadili :wink:
Jer, u mom gradu se pod <izlazenjem> podrazumeva nesto drugo, a ja, kad kazem da ne <izlazim> na <taj> nacin, ispadnem tamo neki moron. Uglavnom, ovde izlaziti znaci svake subote ici u neku od dve diskoteke u kojoj se pusta turbofolk, gde se alkohol toci u nenormalnim kolicinama, gde su alkoholna isparenja oko vas nepodnosljiva, gde su tuce pijanih idiota nesto najnormalnije, gde nista neobicno nije da vam telefon, torba, jakna, pare ili sta vec nestane, a da ne pricam o tome kako su glavne ribe lokalne sponzorusice u ,,suknjicama dovde'' i sarenim majicicama s natpisima, stiklama od jedno 20-tak cm i nakitom vristecih boja (vidi temu Fensi). Dakle, izlazenje? No, fanx!
Ono sto je meni daleko primamljivija varijanta, to su blejanje, setnje (narocito navece, po Glavnjaku... ), odlazak na sokic ili sladoled. Ali, ovde nema puno takvih koji to praktikuju tako da... dok se moji vrsnjaci subotom navece opijaju, ja sam zatvorena u svoja 4 zida. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Da nisu 2 diskoteke vec 1 kafic napisao bih samo- "same here".
 

Back
Top