Forum, lascivnost i ocekivanja

Poruka
15.196
Ne, ovo nije tema o muvanju na pp ili preko reputacija :lol:
Ovo nije tema ni o tome da obicno ne znamo i zacudimo se ko je sa kim u nekoj 'semi' online i to jako lascivnoj;)
Koliko vam prijaju lascivne i erotske i poluerotske reputacije koje dobijate uz fotke, forumashice ili za neki post?
Jel to poenta bivstvovanja na ljisu, da li ta 'muvanja' shvatate ozbiljno, uzimate li ponudu u razmatranje?
Da li vi forumashi (a cula sam da ima toga na pretek;)) ozbiljno shvatate kad sam forumashica posalje fotku svoje guze? :per: Jel shvate to kao ponudu i odmah se "lozite" ili shvatate kao blagi flert?
Tema je krajnje seriozna, bas me zanima jel se ta muvanja sa ozenjenima/udatima/slobodnima shvataju za ozbiljno, jel ocekujete sex od toga, jel bi ZAISTA kresnuli svaku od tih forumashica kojima dajete komplimente ili da li biste se kresnule sa svakim od tih sa kojim imate hot chat ili je to samo razbibriga nedeljom popodne? :hvala:
 
poplava slicnih tema posle moje..koja je rodonacelnik svake buduce..sve ovo spada u to da se jednom dodje a zauvek ostane, izmedju ostalog jer ima svega, od javnih do pp poruka..
@ tema..ne muvam nikog preko pp, ali mene muvaju jer se proculo da sam dobar frajer:cool:
 
poplava slicnih tema posle moje..koja je rodonacelnik svake buduce..sve ovo spada u to da se jednom dodje a zauvek ostane, izmedju ostalog jer ima svega, od javnih do pp poruka..
@ tema..ne muvam nikog preko pp, ali mene muvaju jer se proculo da sam dobar frajer:cool:

mojne me teras da sad trazim, zagorece mi ruckic, ima pre tvoje vrlo sllicna tema...mislim da se cak zvala "zasto ste na ljsu" u tom fazonu je bio naslov :p
 
Ne, ovo nije tema o muvanju na pp ili preko reputacija :lol:
Ovo nije tema ni o tome da obicno ne znamo i zacudimo se ko je sa kim u nekoj 'semi' online i to jako lascivnoj;)
Koliko vam prijaju lascivne i erotske i poluerotske reputacije koje dobijate uz fotke, forumashice ili za neki post?
Jel to poenta bivstvovanja na ljisu, da li ta 'muvanja' shvatate ozbiljno, uzimate li ponudu u razmatranje?
Da li vi forumashi (a cula sam da ima toga na pretek;)) ozbiljno shvatate kad sam forumashica posalje fotku svoje guze? :per: Jel shvate to kao ponudu i odmah se "lozite" ili shvatate kao blagi flert?
Tema je krajnje seriozna, bas me zanima jel se ta muvanja sa ozenjenima/udatima/slobodnima shvataju za ozbiljno, jel ocekujete sex od toga, jel bi ZAISTA kresnuli svaku od tih forumashica kojima dajete komplimente ili da li biste se kresnule sa svakim od tih sa kojim imate hot chat ili je to samo razbibriga nedeljom popodne? :hvala:
Idem redom...:)
Dobijala sam slatke komentare,onako romanticne da kazem..jednostavno fine komentare.Nisam dobijala komentare zbog kojih bih se lose osecala,ili lascivne prirode,da mi bude neprijatno.:rumenko: Ja milsim da ja svojim stavom stavljam do znanja,kako se samnom moze postupati,pa ti koji su takvi,lascivno nastrojeni preterano mene zaobilaze i hvala im veliko na tome.
Lagala bih kada bih rekla da mi ne prija paznja,ljudsko sam bice,kada neko pokloni onako bas paznju i svojski se trudi da ga primetim.:)
Ako neko to i shvata kao muvanje,ja ne shvatam..vec kao neki kompliment.Ne uzimam ponudu u razmatranje niti se "lozim" da te citiram,kako ti kazes.Sve to ovde treba da se shvati kao dobro zezanje,sala ili neka vrsta razbibrige,jer to je Internet.
Ne saljem nikakve slike,uglavnom posalju meni slike da vidim sa kim komuniciram.ja nikada ne trazim tudje slike niti me zanimaju,oni meni sami salju.
Nemam ni sa kim hot cet,ne bih nikada ocekivala nista od toga gore navedenog.Nisam taj tip,niti me ta "muvanja"uopste ovde zanimaju,ali volim diskutovati na te teme,to mi je bas zabavno...:)
 
:roll:
u munzeu se ne cuje nista.
neko testerishe drva dodushe, samo to :whistling:
citice imas problem sa ljudima koji nisu lazno skromni?

mojne me teras da sad trazim, zagorece mi ruckic, ima pre tvoje vrlo sllicna tema...mislim da se cak zvala "zasto ste na ljsu" u tom fazonu je bio naslov :p
metlice mojne..stipu me loma:lol:ne zamaraj se, bolje drzi ckodea na vidiku:per:
hvalite me, prstići moji :lol:
pa ja sam samo rekao sta si mi ti rekla;)
 

Back
Top