Da li ste nekada obrijali (dole) partnerku/partnera?

nisam niti bih...ne zbog higijena, svasta pa kad moze kita da mi udje sta kao nije higijenski da je hvatam i brijem :lol:
nego ne bih zato sto se plasim da ne osakatim...treba secnem jaja :sad2: nemam ja srca za to
niti bih dala da mi neko to drugi radi ( meni ) jer se plasim da me ne secne

sigurnije je svako sebe

U tome i jeste fora sto nemate poverenja..a postoji i el brijac
 
mada dobro...jedno mudo je pomoćno...
...e ne bi valjalo da su oba...misim...to jedino ako si toko smotana u ruke...

ma jesam cuti (mislim ovo ja a sad kako koja)...joj dusa mi je patila kad je on propustio neki delic kad se obrijao, na licu, i kao aj ja, i ja lose odradim i iritira se taj deo :sad2: idi u pm tedo da svisnem :sad2:
zamisli jaja :pop:
 
Poslednja izmena:
Pa dobro onda je svejedno ako seckamo sebe i partner sebe mozemo i mi malo..a dlake idu do guze sto sama tesko da mozes dofatiti:lol:

da brijem guzu nisam nenormalna :lol:
dzord postoji nesto se zove delipacija, voskovi, saloni....mi zene resavamo te probleme...vi kako ocete

ne nije sve jedno!!!!....meni zao kad vidim da sam sebe secne.... ne zelim ni da ga secnem....bre sto si brutalan :sad2:
 
da brijem guzu nisam nenormalna :lol:
dzord postoji nesto se zove delipacija, voskovi, saloni....mi zene resavamo te probleme...vi kako ocete

ne nije sve jedno!!!!....meni zao kad vidim da sam sebe secne.... ne zelim ni da ga secnem....bre sto si brutalan :sad2:

Da da sve to postoji al su uglavnom svi zarasli i uvek su izgovori nije dovoljno dugacko za depilaciju:lol:sve je stvar poverenja i stida kao i experimentisanja
 

Back
Top